Gorące dyskusje ostatnie 12h

#zalesie
    Ehh niedługo święta
    Mogę je spędzić:
    Z ojcem który znalazł sobie nową laske w moim wieku nawet dziwnie podobną.
    Jest tak zakochany ze nie widzi ze ona traktuje go jak sponsora
    Z matką którą ostatnio ma depresje i przypierdala sie o wszystko. Narzeka ze mnie urodziła a jak mówię ze nie pchałam sie na ten świat To "jak śmiesz ja cie kocham przeciez..." No i wraz z babcią która myśli ze jestem lesbijką
    Mogę tez zostać sama w mieszkanku i grać w lola
    Póki co opcja nr 3 brzmi najlepiej
    pokaż całość

odpowiedzi (83)

CO ZA POJEBANY KRAJ

CHCESZ PRACOWAĆ?
    SPOKO - PRACODAWCA MUSI ZAPŁACIĆ PAŃSTWU ZA CIEBIE, ŻE CHCESZ PRACOWAĆ

TY - PODOBNIE, CHCESZ PRACOWAĆ LEGALNIE? PŁACISZ SKŁADKI SKŁADECZKI I ŚWIADCZENIA

DOSTAJESZ WYPŁATĘ - OCZYWIŚCIE Z NIEJ DOJEBANY PODATEK

Z TEGO CO CI ZOSTANIE CHCESZ COŚ KUPIĆ? PROSZĘ BARDZO, NASTĘPNY PODATEK OD TEGO, ŻE CHCESZ SE KUPIĆ BATONIKA DO OJEBANIA XDDD

I WEŹ TU BĄDŹ PAN MĄDRY I PISZ WIERSZE LUB SPRÓBUJ COŚ ZAOSZCZĘDZIĆ. PODWÓJNE, POTRÓJNE I POCZWÓRNE PODATKI W SŁUŻBIE ODZYSKIWANIA GODNOŚCI PRZEZ PAŃSTWO, W KTÓRYM JAK CHCESZ UCZCIWIE PRACOWAĆ TO MUSISZ ZAPŁACIĆ ZA TO, ŻE CHCESZ PRACOWAĆ XDDD A BEZROBOTNEJ PATOLOGII Z CZWÓRKĄ GUWNIAKÓW NA KARKU I ZAWIASAMI ZA POBICIE I KRADZIEŻE DAJĄ OT TAK TWOJE CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE PO TO, ABY DALEJ MOGLI SIĘ GZIĆ NA LEWO I PŁODZIĆ PRZYSZŁYCH TĘPYCH WYBORCÓW, KTÓRZY DALEJ BĘDĄ GŁOSOWAĆ NA ROZDAWNICTWO DLA PLEBSU BO KURWA TAK, BO IM SIĘ NALEŻY KURWA XD

ZABIJCIEMNIE.JPG XD

#polska #bekazlewactwa #przemyslenia #oswiadczenie #takaprawda #rozkminy #4konserwy #neuropa #pdk
    pokaż całość

odpowiedzi (35)

XD KWIKŁEM #cenzoduda

odpowiedzi (16)