:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Moim zdaniem fajnie, że w końcu pojawia się jakiś głos rozsądku jeszcze w ludziach i ktoś kładzie lage na to kto co o nim mówi albo będzie mówił. #donatan #cleo #facebook #facebookcontent #rap #rapsy

odpowiedzi (45)

Mirki !

Czy te #rozowepaski do kurwy pizdy są tak tępe czy tylko ja mam takie wrażenie ... sytuacja sprzed tygodnia, pracuję na stacji paliw #orlen , zastępuję pracownika na podjeździe, czyli na tzw. "nalewaku" obsługuję sobie w spokoju klientów, pomagam itd. nastała chwila spokoju, nikogo na stacji nie było, ale ... pod dystrybutor nr 1 podjeżdżają dwa #rozowepaski Mercedesem (Matka z Córką) jeden #rozowypasek wyszedł z auta, zatankował po czym poszedł zapłacić, w tym czasie drugi został w aucie i coś tam grzebał w telefonie co wyglądało bardziej na pisanie smsa, w kolejce tuż za nimi ustawia się kolejny #rozowypasek Renówką, zaczyna trąbić, otwierając przy tym okno i kręcąc #gownoburza że co to za robienie kolejki i przestoju i bla bla bla że co to kurwa za zjebana stacja i wgl, nawet wybiegła z auta podbiegła do Mercedesa porządnie pojechała #rozowypasek że jest zła, chujowa bo robi kolejkę (w tym czasie pozostałe 5 stanowisk było wolne ... można było podjechać tam, ale kurwa nieee po co lepiej kręcić #gownoburza ...) #rozowypasek odjechał na bok żeby nie robić większych scen zabrał drugiego i odjechali, następnie zaczął się atak na mnie i wyzwiska jaki to ja chujowy jestem, że stoję nic nie robię, że jakim kurwa prawem nie odganiam klientów żeby wielka księżniczka w pizdę jebana mogła się zatankować itp. a gdy jej spokojnie chciałem wytłumaczyć że pozostałe stanowiska były wolne to wydarła na mnie wielce mordę że się wymądrzam robiąc z niej głupią, co się dowiedziałem później jeszcze na sklepie była #gownoburza i wielce pierdolona księżniczka poskarżyła się szefowi który akurat stał przy kasach i tłumaczył coś tam kasjerom o promocji, gdy #rozowypasek odjechał a szef zobaczył sytuację na monitoringu to tylko pokręcił głową po czym kazał mi wracać do pracy. Takiej tępizny i ułomności #rozwegopaska nie widziałem jeszcze ... (Spłoń Ty ruro ...) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#coolstory #orlen #pracbaza #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (36)

Mirki #coolstory pomogliśmy zatrzymać złodzieja model Sebixx over 9000

Co się wydarzyło?

Od podwórza kamienicy w której znajduje się nasz Punkt Obsługi Klienta są wejścia do piwnic mieszkańców. Dziś rano sąsiedzi usłyszeli dziwne dźwięki dobiegające z piwnicy, po sprawdzeniu ukazało się, że grasuje tam dorodny okaz Sebixa włamywacza. Sąsiedzi nie zastawiając się zamknęli drzwi od piwnic na klucz i zadzwonili na policję.

Sebix świadomy swej fatalnej sytuacji wyłamał drzwi wejściowe i uciekł. Przyjechała policja i rozpoczęła poszukiwania sprawcy.

W tym czasie jeden z naszych pracowników wyszedł na podwórze zadzwonić (nieświadomy całej sytuacji), i widzi dziwnie zachowującego się "koleszke" który bacznie obserwował z daleka drwi do piwnicy, w końcu Sebix wziął się na odwagę, podszedł i zapytał:

- Słyszał Pan coś o tej aferze w piwnycy?
    - Nie (odparł pracownik zajęty rozmową przez telefon)
    - Bo wie Pan tu policja chodzi i szuka złodzieja
    Pracownik jedynie zanegował machając głową.

Następnie Sebix wbiegł do piwnicy, chwycił torbę ze swoimi fantami i zaczął uciekać przez podwórko, tak biegł, że zerwał mu się uchwyt od torby i uderzyła o ziemię. Wszystkie słoiki z marmeladą się pobiły ale zdeterminowany Sebix biegł dalej ciągnąć torbę za uchwyt po ziemi.

Dosłownie za 2 minuty pojawiła się policja i pyta się pracownika czy widział coś podejrzanego. Szybka wymiana zdań, opis Sebixa i torby. Podeszli razem do ulicy i okazało się, że dzielny Sebix leci na dworzec autobusowy po drugiej stronie ulicy.

Następnie scena jak z CSI, policja wbiega pod pędzące samochody, piski opon i klaksony. Lecą jak dziki w pomidorach by zatrzymać słikowego bandytę ostatecznie rzucając go na ziemię i zakuwając w kajdanki.

Ciekawe czy za złodziejami rogali też tak ganiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #heheszki #humorobrazkowy #humor #seba #zlodzieje #afera #policja #typowyzlodziej #niedowiary
    pokaż całość

odpowiedzi (34)