:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Gniję sobie wesoło w biurze (UK) a robić co nie ma bo firma polska i wszyscy powracali do domów pierogi lepić.
    Nagle coś sie dzieje! Przychodzi kurier - murzyn, z wielką paką (nie, to nie literówka ( ͡º ͜ʖ͡º)).
    No to się ruszam, smoltok angielskim zwyczajem, potem podaje mu dane coby wpisał sobie do tego swojego ustrojstwa i gostek wystawia do mnie pięść wierzchem do góry, to bez zastanowienia przybijam mu żółwia, biore paczke i zaczynam sie dziarsko do niej dobierać. Po paru sekundach odwracam sie, a owy miły afroangielski kurier dalej stoi w pozycji "do żółwika" i sie gapi na mnie jak na debila - po chwili dopiero sie zorientowałem, że w wyciągniętej ręce trzyma czarny pisak, którym miałem podpisać się na jego padziku, tylko troche zlał się z otoczeniem i go nie zauważyłem ;p

#heheszki #pracbaza #nigga
    pokaż całość

odpowiedzi (9)

#logikarozowychpaskow #religia #celibat #gimboateizm #przegryw
    1. bądź mną
    2. bądź w związku z róźowym paskiem 9/11
    3. nie ma seksów bo różowy nie chce przed ślubem
    4. zapytaj kiedy ślub
    5. różowy nie chce się żenić bo gimboateizm
    12. ??? Brak profitu

odpowiedzi (61)

Siema Mircy i Mirkówny, co sie odjebało to ja nawet...

To mój pierwszy wpis tutaj więc #witamsie

Mój #rozowypasek wyjeżdża do Portugalii w styczniu robić doktorat. Będzie to trwało 4 lata i bedzie przyjeżdżałą do Polski średnio raz na pół roku. Odbyliśmy tydzień temu rozmowę i powiedziałem jej, że nasz związek nie bedzie miał sensu, zresztą sama tak uważała kilka miesięcy temu. Bardzo zależało mi na tym związku jeszcze jakiś czas temu, ale ostatnio zaczeła mi sie podobać inna dziewczyna, która jest jej bardzo dobrą koleżanką, nawet przyjaciółką. Żeby było jasne, do niczego nie doszło i zachowałem się fair. Mój #rozowypasek stał sie bardzo zazdrosny i jest przekonana, że jak wyjedzie to będę "uderzał" do tej koleżanki. Powiedziałem jej, że niewykluczone.

Wiedziała jak bardzo chcę konsole (wiem, że #pcmasterrace zaraz mnie dobiją, ale w skrócie nie mam warunków na dobrego peceta). Obiecała mi więc, że kupi mi xboxa w styczniu za swoją pierwszą wypłatę w euro, pod warunkiem, że będę "grzeczny" i będę na nią czekał i będę nie wychodził z domu na dużo imprez. Mam zamiar jej nie zdradzić i czekać na nią chyba, że ona coś odjebie. Btw, ta moja to takie 7,5/10 więc, moge poczekać.

pokaż spoiler A zatem siedzę sobie teraz i czekam na styczeń, żeby w końcu pograć w #gtav

pokaż spoiler troche sie sprzedałem, ale co tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #whocares #dziendobry #przegryw ? #wygryw ? #dopierouczesietagowac
    pokaż całość

odpowiedzi (61)