:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Hej Mirki,
    Dziś portret naszego Wodza. #tichyrysuje #rysujzwykopem

odpowiedzi (16)

Autobusem jedzie chłopak i czyta książkę. Na przystanku wsiada elegancka pani. Chłopiec ustępuje jej miejsca. Pani siada i zagaduje:
    - Pewnie jesteś, chłopcze, z Krakowa.
    - Jak pani na to wpadła?
    - Ustąpiłeś mi miejsca.
    - A pani to pewnie rodowita warszawianka?
    - Rzeczywiście! Jak na to wpadłeś?
    - Nawet "dziękuję" pani nie powiedziała.

#dowcip #heheszki #suchar
    pokaż całość

odpowiedzi (3)

Hej Mirki. W rodzicielstwie najpiękniejsze są chwile. Jedną z nich jest ta, gdy jest sobota wieczór, a po 6-dniowym miesiącu pracy dziecko śpi, żona śpi, a ty oglądasz film, który od tygodni zalega na twoim dysku. To piękne uczucie, gdy wiesz, że właśnie na chwilę jesteś samotną wyspą-pies się wysrał na polu/dworzu(e), więc do rana masz spokój; żona chrapie obok, więc możesz bekać i pierdzieć do woli popijając tatrę pils w puszce bez grymasów, a guwniak do rana o cyca prosić się nie będzie. Zdaję sobie sprawę, że większość z Was jest jeszcze w #licbaza ; #studbaza ale i na Was po okresie parzenia przyjdzie czas na reprodukcję i zakładanie mirkorodzin, więc za wczasu ostrzegam( ͡º ͜ʖ͡º)
    Reasumując: Zrobiłem zdjęcie moim kalkulatorem z chujowo oświetloną choinką (za mało mb lampek kupiłem)
    Btw. Polecam: @vivo @vivo zajebiste choinki bez naturalnego igliwia!
    Jakoś przez chwilę w domu zrobiło się świątecznie, bez białego puchu na zewnątrz.
    Wracając do tagu #perfectdaddy i #rozdajo , które obiecałem: Kasa z reklam będzie na początku kwietnia, ale w komentach możecie wpisywać, co chcielibyście otrzymać na typowym mirko-rozdajo (postaram się uwzględnić rzeczy, które nie będą wymagały ode mnie odwiedzin Pana z providenta)
    Plusujący zamknięci w puli +1399
    Bym zapomniał: Nowa planeta małp póki co 8/10( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (34)