:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

aaa ale jestem wkurwiony mamo zrub kanapki. nie lubię buldupić na wykop.pl bo psuje to mój wizerunek, nad którym w pocie czoła pracuje sztab PR-owców, którym zresztą płacę grubą pengę. człowiek zapierdala na 1/2 etatu a wszystko to jak sól w dupę. wykop.pl z założenia jest stronką, gdzie randomowi ludzie wrzucają śmieszne obrazki oraz zabawne historyjki, a inni ludzie decydują, czy ten content zasługuje na to, żeby trafić do szerszej publiki. decyduje się poprzez rozdawanie plusików, a owa szersza publika to goronce dyskusje. wczoraj z goroncych usunięto mi 3 wpisy, dziś kolejny. czy to nie ludzie mieli decydować co im się podoba, a co nie? ci, którzy nie lubią moich wpisów - czyli jednostki zdrowe psychicznie - już dawno mają mnie na czarnej liście, nie potrzebna im pomoc modkuw. właśnie dlatego google grafika > rynsztok > wykop.pl, bo tam nie ma takich niedobrych moderatorów, co to za człowieka decydują co ma oglądać. idę kurwa grać w labirynt wygaszacz ekranu a potem sobię obejrzę kichającą pandę na youtube. muszę się powoli zacząć godzić z tym, że moje wpisy trafiają tylko do ludzi, ktuzi mnie subskrybują. lippaa zbyt czysty na karachan, zbyt brudny na gorące dyskusje wykop.pl. parias. defekacja do ust i nie tylko. #lippaa pokaż całość

odpowiedzi (21)

Co te homofony z Piw-Paw xD

#piwo #ciechan #warszawa #heheszki

odpowiedzi (12)

Mirki, mam jutro rozmowę o pracę. Dajcie jakieś plusiki na szczęście bo bardzo, bardzo chciałabym tam pracować. #zebrajzwykopem #praca #oswiadczenie

odpowiedzi (15)