Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wołam jak obiecałem.

Link do wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/23659939/dzis-po-poludniu-rozmowa-zycia-zona-blagala-daj-mi/

Opisze pokrotce historie bo w tamtym wpisie napisalem malo, wlasciwie niektorzy zaczeli szydzic "ja mam 3 numery

tmobile, i co to oznacza ze zdradzam?" itp.

Wrzesien 2016 przyjechalem z Uk by swietowac swoje urodziny. Przez te dwa tygodnie dowiedzialem sie , ze moja zona

pisze z jakim Pawlem na facebooku, niewylogowala sie i bęc, widzialem rozmowe. No nie wrozylo to nic dobrego. Placz, lament wybacz mi. "Zrobie wszystko by odzyskac Twoje zaufanie". Tydzien sielanki, jak nowozency.
    W pazdzierniku 2016 wyjechalem do Uk z planem powrotu na Swieta juz na stale. Pewnego dnia (po jakims tygodniu pobytu w Uk) wchodze na strone orange i loguje sie na jej konto. Widze powtarzajace sie numery 606xxxxxx. 3-4 godzina w nocy sms'y w poludnie telefony itp. Dzwonie na ten numer oczywiscie z zastrzezonego. Odbiera chlop, rozlaczam sie. Dzwonie do zony, czyj to jest numer. Pada odpowiedz
    "Klientow, wiesz ze czasami dzwonie ze swojego"
    "do klienta piszesz sms o 3-4 w nocy ? kto to jest?wiem ze to on , dzwonilem do niego"
    "jezeli wiesz to po co pytasz, prosze Cie ja nie ptorafie bez Ciebie zyc , niedlugo moje urodziny nie chce prezentu nic
    tylko obys dal mi jeszcze jedna szanse, misiek prosze daj mi jeszcze jedna szanse"
    "wiesz co powiedzialas pare tygodni temu, zrobie wszystko by odzyskac zaufanie a zrobilas wszystko by to zburzyc".

I tu dalem dupy bo juz drugi raz nadwyrezyla mojego zaufania. Wrocilem w Wigilie i zostalem w Polsce do dzis. Najlepsze
    dzialo sie wczoraj. Jako ze lecialo El-Classico a mialem grube pieniadze w portfelu pomyslalem, ze kupie sobie browar wiec
    wzialem z jej portfela piec zlotych i zobaczylem doladowanie do T-Mobile za 30zl z lutego. Zaswiecila mi sie lampka,
    przeciez nr 606 to wlasnie dawna era znaczy tmobile. Teraz jeszcze wracajac pare tygodni wstecz, ciagle mowila ze moge
    przejrzec historie rozmow z jej konta Orange 502... :)

Nie spalem prawie cala noc myslac, jak wydobyc jak nawiecej informacji. Zoabczylem ze Tmobile ma fajna usluge "ksiazka
    telefoniczna" wystarczy zadzwonic na pewien numer podac imie i nazwisko osoby i mozna uzyskac jej numer telefonu. To by
    potwierdzalo ze np doladowanie nie kupila komus tylko sobie (zarejestrowany numer na siebie). Zadzwonilem wiec i spytalem
    X imie X nazwisko, pan szuka...szukaa...Pani X ma u nas numer ale zastrzegla go, wiec panu go nie podam.
    Ok wiec wiem ze doladowywalaa Tmobile i ze ma zarejestrowany numer. Caly 24/04/2017 w pracy jak na szpilkach.

Oczekiwanie
    na rozmowe. Wrocilem o 16:30 czekalem na nia pod praca bo przyjechala do pracy oddalonej o 50metrow autem. Co tez tracilo
    paranoja jakas.

Przyszedlem do domu, pierwsze pytanie
    -Czy chcesz mi o czyms powiedziec?
    -Jak to ? o czym?
    - Czy chcesz mi o czyms powiedziec o czym nie wiem lub wiem ale nie uslyszalem tego od Ciebie?
    -Nie rozumiem, o czym mam Ci powiedziec Tomek... -- widze juz strach w oczach.
    -W jakim celu doladowujesz konto Tmobile?
    -Dla brata
    -Dominik ma konto w T-Mobile? A czemu masz zarejestrowany numer w Tmobile?
    -Mialam kiedys zarejestrowany.
    -Kiedy?
    -Nie pamietam, jak go wtedy poznalam to zarejestrowalam. (siuru siuru , i pisala z orange i tmobile ? ). Nie pamietam nie biore takich rzeczy pod uwage.
    -Jestes sklonna wziac rachunek szczegolowy z Tmobile, jutro mozemy tam podjechac
    -Nie pamietam tego numeru, a co to da Tomek?
    -Bede wiedzial czy rozmawialas z nim ostatnio na przyklad po Twojej obietnicy ze wykasowalas jego numer i sie z nim nie
    bedziesz kontaktowac. Wystarczy Twoj dowod osobisty.

--placz--

-To jak?
    -A co to da Tomek i tak nie bedziesz mi ufal i tak bedziesz podejrzewal.

Uciekla do pokoju i placze. Juz nie wiem co o tym sadzic ;////

P.S. 10 maja wypada 7 rocznia slubu ;/.....////

##klamstwaklamstewka #zdrada #zwiazki #malzenstwo #rozwod #rozowepaski #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (266)

• odpowiedzi (21)

Tak szukam atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #pokazmorde

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (97)