:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Do trzech razy sztuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiedzi (16)

Nie ogarniam swojego debilizmu, dlatego proszę o pomoc i może wyjaśnienie mi zaistniałej sytuacji.

Ja, #niebieskipasek, lvl 27, pracujący i utrzymujący, na przyzwoitym poziomie, siebie i partnerkę, wygląd 4/10. Jestem zaręczony (7lat w związku) z #rozowypasek, lvl 26, lekarka na specjalizacji, wygląd 5/10. Mamy podobne poczucie humoru, moi kumple uwielbiają mojego różowegopaska, gramy sobie razem na konsoli, dba o mnie i jest mi bezgranicznie oddana, po swojej ciężkiej pracy: pierze, prasuje, gotuje, ogarnia dom i znosi moje fochy. Ślub za 4 miesiące, a co ja odpierdalam? Wzdycham do #rozowypasek, lvl 20, studentka kosmetologii, zakochana w sobie, bez poczucia humoru i inteligencji, wygląd srogie 10/10.

O co mi kurwa chodzi?? Dlaczego nie mogę przestać myśleć o tym durnym, kosmetycznym różowympasku? Mam cudowny różowypasek w domu, a nie mogę uczuć przelać na niego tylko angażuję swoje uczucia w jakąś durną siksę...

Co mam zrobić, żeby mi przeszła?
    #logikaniebieskichpaskow #psychologia #milosc
    pokaż całość

odpowiedzi (147)

Ja cie kręcę purrki, mam taki problem :C
    Nie ogarniam co czuję, dlatego proszę o pomoc i morze wyjaśnienie mi zaistniałej sytuacji :<

Ja, #rozowypasek, lvl 21, studiujący i utrzymywany przez #niebieskipasek na przyzwoitym poziomie, wygląd 8/10. Jestem 3 lata w związku z #niebieskipasek, lvl 26, superinformatyk, wygląd 4/10. Mamy podobne poczucie humoru, wielu wspólnych przyjaciół, gramy sobie razem na konsoli, dba o mnie i jest mi bezgranicznie oddany, po swojej ciężkiej pracy gotuje, ogarnia dom i znosi moje fochy. Dwa tygodnie temu się oświadczył, a co ja odpierdalam? Wzdycham do #niebieskipasek, lvl 23, który pracuje w warsztacie ze skuterami, zakochany w swoich mięśniach, bez poczucia humoru i inteligencji, wygląd srogie hot 10/10!!

O co mi chodzi?? Sama nie rozumiem... ;__; Dlaczego nie mogę przestać myśleć o tym durnym koledze? Mam cudownego (chyba) narzeczonego w domu, a nie mogę uczuć przelać na niego tylko angażuję swoje uczucia w jakiegoś durnego... meh!

Co mam zrobić, żeby mi przeszło? :ccc
    #logikaniebieskichpaskow #psychologia #milosc
    pokaż całość

odpowiedzi (54)