:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

•  

Matka miała trzy córki i za każdym razem na ślubie prosiła każdą z nich, żeby napisały do niej o ich pożyciu seksualnym.
    Pierwsza z córek napisała list na drugi dzień po ślubie. W liście było tylko jedno słowo: "Nescafe".
    Zdziwiona matka w końcu znalazła reklamę w gazecie: "Nescafe, satysfakcja do ostatniej kropli...". I była szczęśliwa, że córka tak dobrze trafiła.
    Druga z córek napisała list dopiero tydzień po ślubie. W liście było
    słowo: "Marlboro". Matka nauczona doświadczeniem poszukała reklamy w gazecie.Znalazła zdanie: "Marlboro - Extra Long, King Size" I znowu matka była szczęśliwa, że córka wspaniale trafiła.
    Trzeciej córce zabrało aż 4 tygodnie by napisać do domu. W liście było tylko: "British Airways". Matka przeglądała gazety nie mogąc się doczekać poznania prawdziwej treści listu, aż w końcu znalazła. W reklamie było napisane: "British Airways - TRZY RAZY DZIENNIE, SIEDEM DNI W TYGODNIU, W OBIE STRONY".
    Matka zemdlała...
    #suchar

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ten obrazek zasługuje na osobny wpis, kisne xDD
    #humor #krul

odpowiedzi (2)

No nie powiem, grubo pan poseł pojechał o_o
    #wipler #wybory

odpowiedzi (25)

Zmieniam mieszkanie. Dzwonie po ogloszeniach, szukam bez posrednikow.

No i sie zaczyna:
    - no to juz wynajete ale mamy!! Inne.
    -To znaczy ze jest pani posrednikiem z agencji?
    -Nie tego miejsca agencja bym nie nazwala ;).
    -Super a ile bierze pani za marnowanie mojego czasu?
    -Tylko miesieczna kwote czynszu plus vat.
    -Tylko? Toz to oferta zycia, mozemy sie umowic na 13?
    -Ale ja panu nie przedstawilam oferty innych mieszkan.
    -To bez znaczenia, z tego co widze biuro pani agencji miesci sie na bielanach, spotkajmy sie w miedzylesiu.
    -Dobrze ale w jakim celu.
    -Jak to w jakim? Chce zmarnowac pani czas i pieniadze. W koncu to samo mi pani robi.

jeb sluchawka i szukam dalej.

Kolejny tel, stara raszpla:
    -ogloszenie dalej aktualne?
    -nie za bardzo.
    - ???jak to?
    - no ma byc o 16 najemca, umowa juz jest. A moze pan przyjedzie na spotkanie?
    -W jakim celu?
    - zrobimy licytacje.
    - umrzyj suko.
    - cos slabo pana slysze.
    -nic nic, napewno bede o 16, jestem bardzo zainteresowany.

Telefon z gluchym loskotem laduje na stole.

Podejscie nr 3.

Babka po 40:
    -ja w sprawie ogloszenia?
    -tak.
    -dalej aktualne?
    -tak
    - w jakim stanie jest mieszkanie?
    -wszystko ok, nowe meble, taras etc. Raz wynajmowane przez okres 3 miesiecy.
    -o fajnie.
    - mozemy umowic sie na spotkanie?
    - tak ale jak pan sie nie zdecyduje to musi pan zaplacic 200 zl za dojazd.
    - przepraszam czy to agencja?
    - nie bezposrednio.
    - zle mnie pani zrozumiala, chcialem sie dowiedziec, czy to agencja towarzyska skoro liczy sobie pani za dojazd.

Tym razem to pani sie rozlaczyla.

Kolejny pacjent, facet ok. 40:
    Sytuacja przebiegla omal analogicznie jak powyzsza z ta roznica ze nie chcial kasy za dojazd ;).
    - w takim razie jeszcze bym tylko upewnil sie na miejscu ze wszystko ok i chcialbym podpisac umowe.
    - dobrze w takim razie mam czas jutro o 11, prosze przygotowac 7,5 tys zl kaucji.
    - (konsterna, mieszkanie kosztuje 2200) moze pan powtorzyc?
    - prosze przygotowac kaucje w wysokosci 7,5 tys zl.
    -co?!
    -prosze pana, to moje mieszkanie, chce sie zabezpieczyc.
    -prosze pana ja chce to mieszkanie wynajac, nie kupic.
    - tu sa meble kler, gres szkliwiony, drewniana podloga.
    - jezeli nie ma zlotych klamek i z kranu nie leje sie dzionny łejker, to dla mnie kaucja wynosi max 2200 zl.
    - znajda sie inni chetni.
    - poczeka pan chwile musze podejsc do lustra, (chwila ciszy). Jest pan? Sprawdzilem 2 razy, nie mam poroza, prosze szukac innego jelenia.

Rozlaczona rozmowa, mieszkanie od 4 miesiecy nie moze znalezc najemcy, ciekawe dlaczego.

Reasumujac, wiekszosc ofert to agencje, wiekszosc wynajmujacych to debile.

Dziekuje za uwage.

#warszawa #coolstory #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (48)