•  

  Matka miała trzy córki i za każdym razem na ślubie prosiła każdą z nich, żeby napisały do niej o ich pożyciu seksualnym.
  Pierwsza z córek napisała list na drugi dzień po ślubie. W liście było tylko jedno słowo: "Nescafe".
  Zdziwiona matka w końcu znalazła reklamę w gazecie: "Nescafe, satysfakcja do ostatniej kropli...". I była szczęśliwa, że córka tak dobrze trafiła.
  Druga z córek napisała list dopiero tydzień po ślubie. W liście było
  słowo: "Marlboro". Matka nauczona doświadczeniem poszukała reklamy w gazecie.Znalazła zdanie: "Marlboro - Extra Long, King Size" I znowu matka była szczęśliwa, że córka wspaniale trafiła.
  Trzeciej córce zabrało aż 4 tygodnie by napisać do domu. W liście było tylko: "British Airways". Matka przeglądała gazety nie mogąc się doczekać poznania prawdziwej treści listu, aż w końcu znalazła. W reklamie było napisane: "British Airways - TRZY RAZY DZIENNIE, SIEDEM DNI W TYGODNIU, W OBIE STRONY".
  Matka zemdlała...
  #suchar

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Chcę się podzielić informacją o tym na co może liczyć maleńkie dziecko i jego matka w sytuacji zagrożenia życia maleństwa ze strony opłacanego całe życie NFZtu.
  Jestem matką 9 miesięcznego maleństwa. Córka złapała jakiegoś wirusa i w wyniku odwodnienia (wymioty, biegunka) musi być pod kroplówką. trafiłyśmy więc do jedynego szpitala który nas przyjmie (brak prywatnych klinik które przyjełyby zakaźnego pacjenta). Sala wygląda jak na zdjęciu. Córka leży na skleconym przeze mnie 'legowisku' na którym śpię razem z nią. Szpital oferuje matkom leżaki wywrotki za 10 zł za pobyt i nie da sie na nich lezec z dzieckiem i używać w ciągu dnia. Karmię córkę piersią a że ma swoją wagę to odbywa się to na leżąco. Mimo moich starań córka nie śpi w swoim łóżeczku ale ze mną. Odkładana do snu bez kontaktu ze mna zanosi się płaczem czego nie chcę jej 'fundować' gdy ma problemy z brzuchem. Do pokoju w którym jesteśmy (3 osobowy) w każdej chwili mogą wprowadzić kolejnego pacjenta z inną chorobą, którą moze zarazić moje 9 miesięczne dziecko! Nie wspominając o tym że mogą to być dzieci w różnym wieku, które wzajemnie sobie przeszkadzają czego konsekwencją jest ciągły stres i brak snu co nie sprzyja rekonwalescencji.... Dostałam informację że szpital nie remontuje tego oddziału bo remontuje inne bardziej dochodowe (!). Ale Urząd Miejski pomalowali szczerym złotem bo tak za niemca było.
  #szczecin #nfz #polska
  pokaż całość

  odpowiedzi (242)

 • avatar

  Wyobraź sobie, że możesz uszczęśliwić jedną z tych osób dziś wieczorem. Kogo wybierasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #wybory #bojowkakingidudy

  odpowiedzi (28)

 • avatar

  Daj plusa jeśli oglądając jego filmiki żałujesz, że aborcja nie jest legalna.

  Zignoruj jeśli jarasz się tym, że jakiemuś typkowi wypadła kosa z paczki w CS'ie

  #patologiazewsi #nitrozyniak #polskiyoutube

  odpowiedzi (54)