Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Po drugiej stronie planety już weekend. Trzeba dzielnie znosic selfiaki z dziubkiem ✌

  pokaż spoiler i zaawansowanego "broda bonera"


  pokaż spoiler miejmy nadzieje, ze nie doslownego


  pokaż spoiler bo inaczej dupa...


  #feuernaemigracji #feuernabali #pokazmorde
  pokaż całość

 • avatar

  ja pierdole przypomniała mi się chora historia xD Mamy we wsi taką szopę żulerni i patusów, gdzie sobie piją. Kafejka na to mówimy. I kiedyś włóczyłem się z takim moim kumplem, Bartkiem, po wsi, nie mieliśmy hajsów na alko ani trawki, a strasznie nam się chciało palić.
  I nagle padł pomysł, że zajrzymy do kafejki, może jakichś znajomych ćpunów spotkamy i wysępimy trochę. Poszliśmy, ale nikogo oprócz takich hardych patusów tam nie było. Przywitaliśmy się, stanęliśmy zawiedzeni pod ścianą i zapaliliśmy po fajce. I nagle wstał taki czterdziestoletni koleś i zaczął nas zagadywać. Widziałem go drugi raz w życiu wtedy. I nagle nas zapytał, czy nie chcemy sobie lufy spalić może.
  No kurwa xD Wiadomo, że chcemy.
  On na to, że idzie do domu i wróci z paleniem.
  Ale miałem wtedy zonk xD mówię wam, ładnie się zdziwiłem wtedy. Ale kurwa pozytywnie xD
  Patus wrócił, usiedliśmy sobie na krzesełkach plastikowych i on wyciąga woreczek. Ale ładnie pachniało, mówię wam, zwłaszcza, że wtedy na ciśnieniu byłem. I nabił nam lufę i podał Bartkowi. Bartek odpala, zaciąga się i zaczyna kaszleć. A powiem wam, że kaszel u takiego nałogowego palacza to jest coś.
  Podał mi lufę, zaciągnąłem się i zakrztusiłem. Kurwa, jaka to była mocna baka. Może maczanka jakaś. Na początku myślałem, że mnie nie bierze, a potem weszło z całą siłą. Ja pierdole.
  I to był taki straszny haj xD nagle mi się straszne wydało to miejsce i ci ludzie. Bad trip jak chuj.
  No ale żeby nie wyjść na pizdę paliłem dalej, Bartek też. Lufa krążyła, aż wreszcie się skończyła, ziomek wziął i nabił znowu.
  Wtedy już zaczynałem mieć helikopter xD ALE KURWA PALIMY DALEJ.
  I nagle patus zaczyna kompletnie z dupy nawijać coś o policji. Jak nienawidzi psów i tak dalej. To było mega absurdalne. I nagle zapytał:
  - Sypiecie?
  A Bartek (potem mi opowiedział, że zrozumiał, że ma do lufy dosypać,) mówi:
  - Jeszcze nie.

  Bach. Kurwa jakby temperatura spadła o dziesięć stopni. Patusom szczęki opadły. Atmosfera zmieniła się diametralnie w ułamku sekund. Jeden nawet wstał xD Ten Seba, który dał nam palenie tak zimno pyta:
  - Kurwa to kiedy zaczniecie? Ja wam zioło daję, a wam się kurwa porządny wpierdol małe pedały należy.
  Bartek się zdziwił, ja przerażony, zaczęliśmy się tłumaczyć jakoś dziwnie, oni wstali, my wstaliśmy i zaczęliśmy się cofać do drzwi. Oni tak wolnym krokiem się do nas zbliżali.
  Wreszcie obróciliśmy się i stamtąd spierdoliliśmy sprintem. Miałem wtedy prawie najpotężniejszy haj w życiu.

  Od tamtej pory tych patusów nie widziałem, dobrze, że już w rodzinnej wsi nie mieszkam. Ciekawe, czy jeszcze kiedyś ten obiecany wpierdol zbiorę.

  #narkotykizawszespoko #wujaandzej
  Sory za błędy, spizgany jestem
  pokaż całość

 • avatar

  Zauważyliście, że "Trudne Sprawy" to taka #pasta dla ludzi, którzy nie umieją into internety?
  #shitwykopsays #rozkminy