:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Warszawa da się lubić

odpowiedzi (26)

Kurwa Mireczki, takie przemyślenia mnie wzięły na #nocnazmiana odnośnie mojego #rozowypasek .
    Chyba poznałem dziewczynę swojego życia. A dlaczego tak wiem? Bo wkurwia mnie ona niemiłosiernie... :D
    Jest to chyba typowa kobieta, w której jakiegokolwiek sensu działania nie można się doszukać. #logikarozowychpaskow
    No dajmy na to taka sytuacja. Kino. Bilety już kupione, no to wypadałoby wziąć jakiś popcorn, colę, itp. Podchodzimy do tego baru gdzie się zamawia i w tle ta moja cholera dostrzegła jakąś reklamę Natchosów. Już sobie pomyślałem, że będą jaja, zagotowałem się na myśl, w duchu "super pomysł kurwa XD" dlatego powiedziałem, że lepiej zamówić sprawdzony popcorn niż jakieś ostre wynalazki, którego pewnie nawet nie zje. No ale nie kurwa, uparła się, chuj. Teraz kwestia wielkości. Mówię, weź średni, kurwa MAĆ! Nie, musi być duży. Przy wyborze sosów, też się mocno wkurwiłem, bo pytała się mnie o zdanie, a że ja raz w życiu Natchosa w gębie miałęm, to westchnąłem ramieniem tylko z tego całego podkurwienia. Wzięła serowy, myślę sobie ożesz chuj... Ona stawiała, ja dostałem swoją colę, zapierdalamy do kina.
    Żre. Po dwóch kawałkach już trzymałem to całe pudło z tym gównem i słowami przy wręczaniu mi go: ohydny ten sos. Wciągnąłem powietrze nosem, wypuściłem ustami, skupiłem się na filmie, wkurwienie moje ustąpiło.
    Inna sytuacja.
    Impreza, potańcówka. Wszyscy już na parkiecie, mi noga pod stołem napierdala do rytmu hitu Jesteś Szalona Boysów. Tańczyć nie chce, bo ma nowe buty, które okazały się za duże i spadają. Kopciuszek kurwa. Gdyby zbadać mi temperaturę ciała, to miałbym z 12 w skali wielonerwowej fappensrajta. Mało masz starych i dopasowanych kurwa? To co ja tu będę robił cały balet, przy stole to uchleje się już o 21. Zrozumiała, że ma wstać z krzesła.
    I teraz chuj, dojebanie moje, podkurwienia czas na samą myśl.
    Zakupy.
    No pyta się mnie o zdanie zawsze jak coś kupujemy wspólnie, tylko też sensu tego nie mogę się dopatrzyć, skoro i tak z moim zdaniem się nie liczy. Spodnie. Mówię, weź te, pierwsze, są ładniejsze, mi się bardziej w nich podobasz. Odpiera atak, że jej sie bardziej drugie podobają, bierze drugie chyba. A bierz kurwa. Już przy kasie, pyta się mnie, a może te pierwsze? Już mam 3/12 w mojej skali podkurwienia. Jednak kurwa nie, weźmie te drugie. I kupiła kurwa, a po co? Bo dojechać do domu i przeżywać, że te pierwsze jednak mogła wziąć. 8/12 miałem.
    Objąłem strategię, że jak coś mnie wkurwi tak do połowy, to się nawet nie odzywam, rzucę tylko jedno wymowne spojrzenie.
    Chyba się jej oświadczę. XDD

#coolstory #zycie #przejebane
    pokaż całość

odpowiedzi (41)

Zabawka na niegrzeczne wieczory dla informatyków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#humorinformatykow #humorobrazkowy #bdsm

odpowiedzi (6)