Wpis z mikrobloga

@anisek: praca jest, to z pewnością. ja już niestety rezygnuje, a to z tego powodu, że czas zacząć normalne, niestudenckie życie :( (chociaż obiecałem sobie, że co jakiś czas będę tam wracał na wakacjach, chociażby na dwa tygodnie). co roku rezydowałem na innej farmie, ale cały czas mniej więcej w tym samym regionie. pracuję się tam mniej więcej od 6 do 9 / przerwa / i później od 16 - 18/18:30,
@cinkek: a jak wygląda zarobek na te 5,5 h pracy? Jeśli w teorii chciałbym w takie miejsce pojechać z kuzynem, to wystarczy jeden samochód na dwóch? Praca ze zwierzętami - jakimi i jak bardzo trzeba to lubić ?:) (domyślam się, że wszelkie sprzątanie po nich wliczone w obowiązki :) ) Kontakt z takimi osobami z farm przez stronę internetową, czy znajomy, agencja, konkretne ogłoszenie? :) W maju planuje pracę w Sardyni,
@anisek: jak znajdziesz ekstrajobb to wyciągniesz ponad 1200 kr za dzień na osobę. jeśli sama farma to płaca wynosi jakieś 450 kr na osobę (albo jakieś 600 kr jeżeli w zakresie obowiązków masz także robienie sera :)), płatne za dzień. (brak dodatkowych opłat za domek)

co do pracy ze zwierzętami, to chyba najważniejsze jest nie bać się zwierząt. kozy sporo ważą, więc czasami potrzeba sporo siły aby przywołać je do porządku