:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Obejrzałem nowy film Wardęgi(ten o pytaniu policjantów o seks) i stwierdzam że tak słabego, nieśmiesznego i żałosnego kanału na yt nie było od dawna. Do teraz nie wiem co w tym filmie miało być ciekawego.

#wardegacwel #oswiadczenie

odpowiedzi (40)

Z okazji otrzymania #bordo mam dla was propozycję. Za plusa powiem wam z jaką osobą ze świata sportu kojarzy mi się Twój profil na podstawie zainteresowań i tego co zdążyłem zaobserwować przez ten rok na Wykopie. Zapraszam do zabawy.
    #glupiewykopowezabawy #attentionwhore #heheszki #sport

odpowiedzi (225)

Myślę sobie, patrzę sobie i wyobrażam. Tak bardzo mi ciężko zrozumieć, że np. lotnicy z dywizjonu 303, to mieli średnią wieku, może 23 lata? I tak sobie myślę, nosz kurwa mać, pójdzie jeden z drugim na woodstock, skoczy na bandżi jak kasa pozwoli, przeżywa do końca życia, a co to jest przy tym, jak tamtejsi chłopacy (identyczni jak my) wsiadali anglikom w nieznane sobie maszyny, cieszyli się pewnie niebywale, że mają coś więcej jak latawiec i robili swoje. A tak robili, że pół świata gęby otwierało z szacunku i uznania .I to nie jest jakaś tam patriotyczna historyjka, tak było.

Tak więc słuchaj, Ty informatyku, przysłowiowy za 15k miesięcznie, ludzie kiedyś wcale nie byli głupsi od Ciebie. Jeśli byłeś tak kumaty, jak dziś, to była presja społeczeństwa? Chuja tam, szedłeś uczyć się latać (szkółka miesiąc, dwa), by napierdalać w Niemców, często mścić się tak strasznie niebywale, za to co zrobili jemu, sąsiadowi, żonie, albo mamie.

Polscy lotnicy byli zajebiści na tej wojnie, bo mieli w sercu w chuj nienawiści, byli zajebiści, bo nauczyli się latać na chujowych samolotach, a kiedy dali im wtedy maszyny, niemal równe z tymi wroga, to czuli się jak pierdoleni królowie życia, powietrznego takiego. No i pokazali coś, o czym teraz filmy produkują, chwała im za to.
    pokaż całość

odpowiedzi (24)