:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, co ja odjebalem...

Za 11 minut, o 9 rano mam szkolenie na ktorym mialem byc, na ktore wyslala mnie firma i ktore kosztowalo kupe hajsu.

Wczoraj o 2 wsiadlem w pociag do #wroclaw, dostalem zupelnie pusty przedzial, konduktor sprawdzil bilety po jakis 30 min a ja stwierdzilem, ze sie przespie xD

W koncu budzi mnie koles i mowi ze dojechalismy wiec zebralem rzeczy i wyszedlem z pociagu...

Mam przejebane xD wroclaw to, to nie jest... Kursu nie ma, bunkrow tez nie... Ale w sumie to i tak jest zajebiscie!

Milego dnia Mireczki :)
    #przypal #praca #pracbaza #coolstory #gorzkiezale i w sumie kisne z siebie wiec #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (24)

Poprosił o autograf - na zdjęciu. Przyniósł je, bo wiedział, że będziemy lecieć z Korwinem do Dublina. Przyniósł do swojej pracy - na lotnisku. Czekał na nas za bramką.
    Na spotkanie z wyborcami, mecz, kolację z działaczami z Irlandii - wszędzie byliśmy spóźnieni, bo na każdym kroku podobne wyrazy sympatii i poparcia. Oto prawdziwy sondaż - Wy. Takiego sondażu nie da się kupić!

#korwin

odpowiedzi (7)

Jakiś czas temu kupiłem swojej narzeczonej przez pomyłkę krem do ciała 40+, który to- jak bylo napisane- odmłodzi twoje ciało o 10lat.
    #rozowypasek 23lvl oczywiście regularnie się nim smaruje, mimo wcześniejszych śmieszków, że nie pasuje do grupy docelowej.
    Wczoraj wieczorem oznajmia, że krem już się kończy i z wielkim uśmiechem i nadzieją na twarzy pyta się mnie czy wygląda teraz jak 13 latka. W mojej glowie wielka burza, powiedzieć czy nie. A mysle, co mi tam, raz się żyje:
    -tak, twoje cycki wyglądają jak u 13latki
    Co sie pośmiałem to moje ;D

#takbylo #truestory #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (17)