Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (5)

 • avatar

  O ile humor w tym serialu był umiarkowany (były bardzo dobre i bardzo słabe momenty), to Rodzina zastępcza bije na łeb poziomem i realnością (pomimo Murzynki i Azjatki) od tego dziadostwa z Dwójki. Co tam było?
  *głowa domu wujek Jacek - ojciec, właściciel niewielkiej firmy, za najgorsze zjawisko na świecie uważał skarbówkę, nerwowy
  *ciocia Ania - opiekuńcza matka, wiecznie zapracowana, tzw. matka-Polka
  *FIlip - cwaniak, protoplasta stereotypowego wykopowicza, który pomimo braku zawodu i wykształcenia głosił zasady wolnego rynku
  *młode małżeństwo, prowadzące niewielką kafejkę internetową - żyjący z emerytem tylko dlatego, że nie mają tyle oszczędności.
  *bogaty biznesman Jędrula - czasami podejmował kontrowersyjne decyzję, ale był to swój chłop, który dzięki ciężkiej pracy nie dostał sodówy do wody.
  *Alutka - czyli przykład, co się stanie, jak do rozpieszczonej i lekko myślącej kobiety trafi się bogacz. Patronka tagu #logikarozowychpaskow
  *Jadzia - prosta kobieta ze wsi, ale z ogromną mądrością życiową. Ma męża, trochę głupiego, który chce zostać politykiem jak Pawlak czy Piechociński.
  * Posterunkowy - w serialu przez pomyłkę chyba został policjantem - zachowuje się jak prawdziwy strażnik miejski, który zamiast zająć się czymś poważnym opierdziela się i karze niewinnych ludzi o pierdoły.

  Sami możecie przyznać, że parę takich typów osobowości znacie i spotykacie się z nimi na co dzień. W przeciwieństwie do Rodzinki.pl nie było sztucznej gry aktorskiej, chamskiego lokowania produktów, scenariusz był spójny, a jeden odcinek skupiał się przede wszystkim na wątku z tytułu. No i Rodzina Zastępcza to w 100% polska produkcja, zaś Rodzinka.pl to kiepsko wcielony motyw z zagranicy.

  #bojowkarodzinyzastepczej #porownania #rodzinazastepcza
  pokaż całość

  odpowiedzi (48)

 • avatar

  Taboret, naprawdę?! 1549 zł?!

  #heheszki #humorobrazkowy #wtf

  odpowiedzi (26)