:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

1. Pokrój ZAJEBIŚCIE ostrą papryczkę habanero do obiadu.
    2. Nie umyj rąk.
    3. Idź się odlać.
    5. O KURWA CO SIĘ DZIEJE

#gorzkiezale

odpowiedzi (14)

Na początku myślałem, ƶe ten powód przeskoczenia numeru wersji w Windowsie to ƶart, ale potem zobaczyłem to. wtf

pokaż spoiler #programowanie #heheszki #fail #mamnadziejezeniebylo
    pokaż całość

odpowiedzi (6)

Gimby w szkole, to się uzewnętrznię trochę :P

Tak mnie dzisiaj naszło na przemyślenia, że żyjemy w trochę ciulowych czasach, jeżeli chodzi o spontaniczne kontakty międzyludzkie. Że są one utrudnione. Przykład: na przystanku, w autobusie, kolejce do lekarza, w sklepie, czy w pociągu każdy jest zajęty: a to smartfona przewija, mirkuje :P, a to muzyki słucha, izolując się tą techniką od innych ludzi. Pamiętam jeszcze z 10 lat temu można było na luzaku zagadać, albo ktoś do nas zagadał, teraz to rzadkość, albo emeryci zaczepiają i opowiadają o dzieciach, wnukach itp. Takie przykre czasy, gdy ludzie powinni żyć razem, niektórzy wolą żyć z technologią.. Z dala od innych. Jak się poznali wasi rodzice, dziadkowie? Właśnie przez takie sytuacje, przez przypadek, nie było żenujących portali randkowych, bo ludzie łatwiej nawiązywali kontakty i były one trwałe, to było normalne, nie było barier typu słuchawki, smartfon, czy inne technologiczne pierdoły. Nie porozmawiać to było dziwne :) Doszło do tego, że jak ktoś obcy do nas zagada na przystanku czy w pociągu to czujemy się nieswojo, uważamy tę drugą osobę za desperata, czy nienormalnego. Kim jesteśmy i dokąd kurna zmierzamy, bo niektórzy są jak roboty.. I nie chodzi mi tu tylko o zagadywanki damsko - męskie, od których ma zrodzić się wielka miłość i pięcioraczki :P A o zwykłą ludzką życzliwość.

pokaż spoiler I nie chodzi mi o to, że technologia jest barierą, a o ludzką mentalność

#mojeprzemyslenia #sadbuttrue #jakzyc
    pokaż całość

odpowiedzi (37)