•  

#logi #komputery Ktoś obeznany mi powie co zrobić z tymi logami? Log z malwarebytes anti-malware. Usuwać czy nie?

Wykrytych kluczy rejestru: 2
    HKCU\Software\InstallCore\1I1T1Q1S (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Nie wykonano akcji.
    HKCU\SOFTWARE\INSTALLCORE (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Nie wykonano akcji.

Wykrytych wartości rejestru: 1
    HKCU\Software\InstallCore|tb (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Data: 0H1L1J1L1S1R1N -> Nie wykonano akcji.

•  

.InstallCore.

@p3sman: usuwaj

•  

@p3sman: PUP.Optional.InstallCore.A it’s technically not a virus, but it does exhibit plenty of malicious traits, such as rootkit capabilities to hook deep into the operating system, browser hijacking, and in general just interfering with the user experience. The industry generally refers to it as a “PUP,” or potentially unwanted program.
      The PUP.Optional.InstallCore.A infection is used to boost advertising revenue, as in the use of blackhat SEO, to inflate a site’s page ranking in search results.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Czas żniw to opowiem #coolstory o moim wujku, który ma gospodarstwo, wąsa i bęben piwny, bo wiadomo: każdy szanujący się rolnik trzyma sprzęt pod dachem( ͡º ͜ʖ͡º). Jakoś sobie powoli żyje na tej wsi. Ludzie tam są generalnie dobrzy dla siebie, ale z pewnym hehe Andrzejem prowadzi zawziętą wojnę.
    Zaczęło się od tego, że był urzędowy przetarg na działkę, którą dotychczas uprawiał mój wuja. 0,8ha pola otoczony zewsząd przez 20ha mojego wuja. Generalnie nikt z wioski do przetargu nie przystąpił: „-a bierz to wuju anona, tobie pasuje, a gdzie my tobie będziemy się wcinać, nie godzi się hehe, flaszkę postawisz.” Tylko jeden taki chooj zawzięty na ziemię Andrzej z sąsiedniej wioski tak podbił cenę, że wuja musiał odpuścić. Chcąc nie chcąc stali się sąsiadami.
    Tak więc sytuacja wygląda tak: Duży kawał pola mojego wujka niczym pośladki przyjmuje wciśnięty do środka pas pola Andrzeja niczym beniz… Niby nic, ale strasznie utrudnia robotę. Wuj jak ma cokolwiek jechać zrobić na tym polu to dostaje takiego bulu dupy, że ciotka nie nadąża z dowożeniem sznytek na pole. Jedyną ulgą jaką znajduje jest robienie na złość temu Andrzejowi. Tak więc co roku mu coś dopierdoli. Był już jebitny kamień, taki że ładowarka jechała na dwóch kołach, wrzucony na środek pola Andrzeja. Jak miał pszenicę to wuja mu wsiał jeszcze jęczmień (dwa gatunki-niższa cena). Jak miał buraki to wysiał mu nasiona rzepaku i chwastów z czyszczalni, tak że ten musiał nająć ludzi do wyrywania chwastów z tej dżungli. Jak Andrzejowi urósł rzepak to wjebał mu w łan taki gruby łańcuch co mu się później zawinął za motowidła w kombajnie. W jęczmień powbijał mu druty, że jedną kosę w kombajnie Andrzej zmarnował i 3 godziny szukając drutów po polu. #czlowiekskurwiel Andrzej nie pozostaje dłużny i zwykle wrzuca wujowi w zboże jakieś stare rowery, przerzuca kamienie na jego stronę i woruje się na 2-3 skiby. #samiswoi
    Oboje wiedzą kto i z jakiego powodu prowadzi tą partyzantkę. Klasyczna polska sąsiedzka nienawiść. Ale w tym roku mój wujek przygotował: NIC. Po prostu może stwierdził, że nie ma sensu, bo głupi i tak nie zrozumie co ma mu mafia do powiedzenia… Albo to starość. Tylko najlepsze w tym jest to, że ten Andrzej o tym nie wie. Widziałem go niedawno w sklepie: cały roztrzęsiony i spocony, dreszcze, oczy wytrzeszczone, gada do siebie. Tak się biedaczyna denerwuje bo myśli, że coś nowego na niego szykujemy, z 10 hektarów rzepaku do zebrania został mu jeszcze tylko ten kawałek.
    -Oooo, heheh anon! Ho no tu tyko. YYyyy, ten tego, NO! Co tam wujaszek noowego szykuje? Co?
    -Dzień dobry. Nic.
    -Oooo, Nnnnie UuuUwirzę! Na pewnnnnno cccoś, kurwa. Drdrruuuty pewnie?!
    -Nie wiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ Wuja był niedawno na wycieczce u ruskich i coś mi o minach opowiadał (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #heheszki #patologiazewsi
    pokaż całość

odpowiedzi (19)

Świetne rozwiązanie na lotnisku w Wawie - linie prowadzące do peronów, przystanków i postoju taxi. Duże ułatwienie
    #okecie #lotniskochopina #warszawa

odpowiedzi (36)

#protip dla #przegryw #stulejacontent i #tfwnogf
    Mój kolega, taka typowa stuleja co nawet dziewczyny za rękę nigdy nie trzymał i była beka z niego cały czas w szkole, po jakiś kilku latach wziął się za siebie. Zaczął biegać, zdobywa jakieś medale na zawodach, wyjeżdża nawet na zawody do innych miast, na fb wyniki z endomondo cały czas wstawia. I wiecie co?

pokaż spoiler Dalej nie ma dziewczyny, bo jest brzydki ( ͡° ʖ̯ ͡°) bieganie zatem nic nie daje. Pozdrawiam.
    pokaż całość

odpowiedzi (74)