:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

•  

#logi #komputery Ktoś obeznany mi powie co zrobić z tymi logami? Log z malwarebytes anti-malware. Usuwać czy nie?

Wykrytych kluczy rejestru: 2
    HKCU\Software\InstallCore\1I1T1Q1S (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Nie wykonano akcji.
    HKCU\SOFTWARE\INSTALLCORE (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Nie wykonano akcji.

Wykrytych wartości rejestru: 1
    HKCU\Software\InstallCore|tb (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Data: 0H1L1J1L1S1R1N -> Nie wykonano akcji.

•  

.InstallCore.

@p3sman: usuwaj

•  

@dawidf: a co to jest?

•  

@p3sman: PUP.Optional.InstallCore.A it’s technically not a virus, but it does exhibit plenty of malicious traits, such as rootkit capabilities to hook deep into the operating system, browser hijacking, and in general just interfering with the user experience. The industry generally refers to it as a “PUP,” or potentially unwanted program.
      The PUP.Optional.InstallCore.A infection is used to boost advertising revenue, as in the use of blackhat SEO, to inflate a site’s page ranking in search results.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ale ten czas ucieka.

#czas #startosc

odpowiedzi (12)

Opowiesci z krainy dzikusow ciag dalszy, historia nr 6, zeszloroczna:

"Kurwa mać. Jak dla mnie najbardziej męczącą kwestią jest to, że kurwa nad tym jebanym polem unosi się aura gówna. Błoto zmieszane z gównem, uryną, rzygami, menstruacja i gnijącymi zwłokami zeszłorocznych łudstoków, sprawia, że smród powstający w tym miejscu jest nie do zniesienia. Normalnym ludziom by to przeszkadzało, ale łudstokom? A SKAD KURWA. Oni się cieszą, że tak śmierdzi, pływają w tym błocie, rzucają się nim, założę się, że je jedzą. Hitem jest gość, który popierdala w gumowej kaczce i jak tylko widzi gdzieś jakąś kałużę złożona z błota/moczu/wody, to rzuca się w nią i bawi w najlepsze. JAK MOŻNA? Nie wiem.

Druga sprawa, to powtarzające się akty seksualne, mające miejsce na terenie tego patofestiwalu… Mianowicie, jechałem sobie quadem przez las, patrzę, a tam ludzie stoją: "chuj tam, pewnie grzyby zbierają albo co, tez se pozbieram"- pomyślałem, no i się zatrzymałem , moim oczom ukazał się niebywały widok. W środku owego zgromadzenia siedziały dwie laski, nagie, z tylu na plecach miały napisane chuj wiec czym "OLIMPIADA". Pewnie wiecie już, na czym polegały te zawody....
    TAK, OWE PANIE ROBIŁY GAŁĘ NA CZAS.

Byłem, oburzony, zdegustowany, załamany, coś we mnie pękło, nic już nie jest takie jak było! Pojechałem dalej, rozmyślając o tym co zobaczyłem i naszła mnie taka oto myśl, "kurwa przecież to bardziej zależy od kolesia czy ona wygra czy nie" skonsternowany pojechałem dalej ciesząc się ze swojej inteligencji.

Punkt kulminacyjny tej opowiesci nadchodzi wieczorem, kiedy będąc pod sceną główna widziałem jedną z tych lasek jak się CAŁOWAŁA Z JAKIMŚ TYPEM. Na pewno myla japę, bo przeciez szczoteczki do zębów to tu rozdają na każdym kroku...

Z tego miejsca NIE pozdrawiam ludzi wpierdalających się mi na kłada, sikających mu na opony jak go zostawię pod stoiskiem (widziałem cię kurwo jak kucałaś i się cieszyłaś tym zapijaczonym urynałem), oblewających mnie piwem jak jadę i goniących mnie w chuj wie jakim celu. Bóg dał, że to ostatni dzień tego pierdolnika.”

#historiezwoodstocka #pasta #coolstory #truestory #woodstock
    pokaż całość

odpowiedzi (43)

Mircy, na ten tydzień pilnuję domu rodzinnego, na czas jak moi rodzice wyjechali. Nie mieszkam już tu dość długo, no ale w przeszłości zdażały się włamania, właśnie w trakcie wakacji. Dzisiaj mam wrażenie, że ktoś robi obczajkę, czy dom jest pusty.
    1. był głuchy telefon
    2. dziwny koleś stał na przystanku koło domu - sprawdziłem, w przeciągu pół godziny nie było na nim żadnego autobusu
    3. jak wróciłem, furtka (bramka, drzwiczki - różnie to ludzie nazywają) była uchylona

macie jakieś pro tipy, jak spłoszyć potencjalnych złodziei, ew. zwiększyć ochronę na noc?

pokaż spoiler siekiera już przyniesiona z garażu, artykuły o obrnoie koniecznej przejrzane

#niewiemjaktootagowac więc daję też #heheszki bo to w sumie wpis dla #beki
    pokaż całość

odpowiedzi (79)