:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

•  

#logi #komputery Ktoś obeznany mi powie co zrobić z tymi logami? Log z malwarebytes anti-malware. Usuwać czy nie?

Wykrytych kluczy rejestru: 2
    HKCU\Software\InstallCore\1I1T1Q1S (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Nie wykonano akcji.
    HKCU\SOFTWARE\INSTALLCORE (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Nie wykonano akcji.

Wykrytych wartości rejestru: 1
    HKCU\Software\InstallCore|tb (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Data: 0H1L1J1L1S1R1N -> Nie wykonano akcji.

•  

.InstallCore.

@p3sman: usuwaj

•  

@dawidf: a co to jest?

•  

@p3sman: PUP.Optional.InstallCore.A it’s technically not a virus, but it does exhibit plenty of malicious traits, such as rootkit capabilities to hook deep into the operating system, browser hijacking, and in general just interfering with the user experience. The industry generally refers to it as a “PUP,” or potentially unwanted program.
      The PUP.Optional.InstallCore.A infection is used to boost advertising revenue, as in the use of blackhat SEO, to inflate a site’s page ranking in search results.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, z racji tego że w moje ręce dostały się pożądane gumy center shock, chciałbym się z wami podzielić. Takie małe
    #rozdajo. Wystarczy że dasz plusa albo napiszesz komentarz, a jutro powiedzmy do 15 postaram się wylosować osoby którym wyślę gumy i może pocztówkę :)
    Taki mały #konkurs ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiedzi (26)

• odpowiedzi (19)

Będzie cool story.
    Jako że od dawna nie mieszkam już z rodzicami niestety już tylko czasami trafiają do mnie historie o wybrykach mojego taty.
    Gość ma na pewno nierówno pod sufitem ale ubaw jest z nim zawsze pierwsza klasa.
    Właśnie dowiedziałam się od mamy o jego najnowszym wybryku.
    Moja mama ma pewną koleżankę której mój ojciec szczerze nienawidzi, nazywa ją "głupią gadatliwą cipą".
    O spotkaniach jej z mamą ojciec musi być powiadomiony wcześniej bo wtedy idzie na kręgle żeby nie słuchać tego "jazgotu".
    Tym razem było inaczej.
    Koleżanka mojej mamy jest wegetarianką czyli czymś czego nikt u nas w rodzinie nie jest w stanie zrozumieć.
    Jak do nas przychodzi to zazwyczaj nic nie je, ewentualnie coś słodkiego przekąsi.
    To co stało się dzisiaj przejdzie zapewne u nas do historii rodzinnej.
    Jak tylko koleżanka się zjawiła ojciec przywitał się ślicznie, poszedł do kuchni i zapowiedział że zaraz przyniesie kawę i ciasteczka (matka wiedziała już że coś się święci, bo on nigdy by tego nie zaproponował)
    Baby zaczęły sobie gadać a on nie mówiąc nic nikomu przygotował kawę i słodkości.

pokaż spoiler Jak się później okazało ciasteczka były zrobione ze skwarek (przepis mojej polskiej mamusi)

Dodam tylko że pani się zajadała a mój ojciec siedział i w milczeniu przysłuchiwał się tej pani pochwałom na temat ciasteczek z uśmiechem na twarzy.
    Podobno moja matka nie pisnęła ani słówka tylko bała się o moment w którym wegetarianka zapyta o przepis ze skwarkami w roli głównej

PS. Można te ciasteczka pod meczetami rozdawać

#coolstory #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (45)