•  

#logi #komputery Ktoś obeznany mi powie co zrobić z tymi logami? Log z malwarebytes anti-malware. Usuwać czy nie?

Wykrytych kluczy rejestru: 2
    HKCU\Software\InstallCore\1I1T1Q1S (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Nie wykonano akcji.
    HKCU\SOFTWARE\INSTALLCORE (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Nie wykonano akcji.

Wykrytych wartości rejestru: 1
    HKCU\Software\InstallCore|tb (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Data: 0H1L1J1L1S1R1N -> Nie wykonano akcji.

•  

.InstallCore.

@p3sman: usuwaj

•  

@p3sman: PUP.Optional.InstallCore.A it’s technically not a virus, but it does exhibit plenty of malicious traits, such as rootkit capabilities to hook deep into the operating system, browser hijacking, and in general just interfering with the user experience. The industry generally refers to it as a “PUP,” or potentially unwanted program.
      The PUP.Optional.InstallCore.A infection is used to boost advertising revenue, as in the use of blackhat SEO, to inflate a site’s page ranking in search results.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co do tego obrazka z 'your health' w gorących to mi się akcja w UK przypomniała. Rozmowa o pracę, na rozmowie ja i dwóch mudżynów z Senegalu czy chuj wie skąd. Laska pyta o jakiś dowód tożsamości i tak dalej, imię, nazwisko, ja i jeden z mudżynów daliśmy co trzeba, trzeci stoi i się kurwa patrzy i nie ogarnia o co chodzi.

Babka do niego: 'whaaaats your name?', mudżynowi chyba coś zatrybiło, wyciąga telefon, odpala facebooka, wbija na swój profil, wali palcem w imię i nazwisko i krzyczy 'my nameee, here my namee!'. Do dzisiaj mi kurwa głupio jak wybuchnąłem śmiechem, ten drugi mudżyn to chyba aż się czarniejszy zrobił jak próbował powstrzymać śmiech. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#inglisz #uk #murzyny #afrykanskacebula #heheszki
    pokaż całość