•  

  #logi #komputery Ktoś obeznany mi powie co zrobić z tymi logami? Log z malwarebytes anti-malware. Usuwać czy nie?

  Wykrytych kluczy rejestru: 2
  HKCU\Software\InstallCore\1I1T1Q1S (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Nie wykonano akcji.
  HKCU\SOFTWARE\INSTALLCORE (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Nie wykonano akcji.

  Wykrytych wartości rejestru: 1
  HKCU\Software\InstallCore|tb (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Data: 0H1L1J1L1S1R1N -> Nie wykonano akcji.

  •  

   .InstallCore.

   @p3sman: usuwaj

  •  

   @p3sman: PUP.Optional.InstallCore.A it’s technically not a virus, but it does exhibit plenty of malicious traits, such as rootkit capabilities to hook deep into the operating system, browser hijacking, and in general just interfering with the user experience. The industry generally refers to it as a “PUP,” or potentially unwanted program.
   The PUP.Optional.InstallCore.A infection is used to boost advertising revenue, as in the use of blackhat SEO, to inflate a site’s page ranking in search results.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Plusują ci, którym uratował dupala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #matura #matura2016 #matemaks #matematyka #szkola #heheszki

 • avatar

  #trocheruchuwewroclawiu

  Drogie Mirałki,

  minęło już ~9 miesięcy [tu Rafał wrzuć jakąś zabawną anegdotkę n/t ciąży] odkąd zaczęliśmy biegać, skakać, odbijać, wiosłować, haratać w gałę i robić razem wiele innych (nie)godnych rzeczy.
  Z tego powodu, zainspirowany także stale polepszającymi się warunkami pogodowymi, chciałbym przypomnieć/zasugerować/cokolwiek/bezokolicznik/poinformować, że ciągle zapraszamy nowe twarze do wyjścia z piwnic i partycypowania w naszych spotkaniach, a także proponowania nowych rodzajów aktywności.

  Te kilka miesięcy temu napisałem zdanie:

  Zapraszamy każdego - niezależnie od kondycji, wzrostu, masy ciała czy umiejętności - bo chodzi tu tylko o dobrą zabawę i wyjście z piwnic raz na jakiś czas. Tak, ty też przyjdź ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  i muszę powiedzieć, że doskonale ono zadziałało! Grają z nami wszyscy: grubasy (np. @jgwfsd), karły (np. @anonim1133), ludzie o nieprzeciętnie niskim IQ (np. @DivineDevil), gimnazjaliści (np. @GoodDzob), emeryci (np. @sidhellfire), bezdomni (np. @Szczupakabra), znajdą się też fajne loszki, jak na przykład @Dewastators.

  Z grupy randomowych przegrywów z internetu wyrosła pomocna, zaangażowana, zawsze gotowa się razem napić społeczność randomowych przegrywów z internetu (ba, właściwie nawet część z nas dzięki tym spotkaniom powychodziła z przegrywu - myślę, że potwierdzą to w komentarzach [to wrzuć jak się upewnisz, że @mars83 rzeczywiście zamoczył]).

  Jak na razie najczęściej grywamy w piłkę nożną i siatkówkę, udawało się również spotkać na koszykówce, kajakach i kilku innych aktywnościach.

  Także ten... zapraszam #wroclaw po raz kolejny ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  PS Kilkukrotnie zdarzyło się, iż osoby z innych miast komentowały, że fajna inicjatywa. Pozwolę sobie więc jednorazowo przyspamować #warszawa, #krakow, #katowice, #szczecin, #poznan, #gdansk, #gdynia i #innemiasta, żeby i was zachęcić do ruszenia dupska; może kiedyś uda nam się pograć w coś razem? A już na pewno jak odwiedzicie Wrocław i będziecie mieli ochotę coś porobić to dawajcie znać.

  pokaż spoiler Jak komuś się chce, to niech pluśnie dla atencji.
  pokaż całość

 • avatar

  OCZYWIŚCIE MOŻESZ MIEĆ MNIEJ NIŻ 95% Z MATEMATYKI ALE NIE NAZYWAJ SIĘ WIĘCEJ UŻYTKOWNIKIEM WYKOPU

  #matura