:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

•  

#logi #komputery Ktoś obeznany mi powie co zrobić z tymi logami? Log z malwarebytes anti-malware. Usuwać czy nie?

Wykrytych kluczy rejestru: 2
    HKCU\Software\InstallCore\1I1T1Q1S (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Nie wykonano akcji.
    HKCU\SOFTWARE\INSTALLCORE (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Nie wykonano akcji.

Wykrytych wartości rejestru: 1
    HKCU\Software\InstallCore|tb (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Data: 0H1L1J1L1S1R1N -> Nie wykonano akcji.

•  

.InstallCore.

@p3sman: usuwaj

•  

@dawidf: a co to jest?

•  

@p3sman: PUP.Optional.InstallCore.A it’s technically not a virus, but it does exhibit plenty of malicious traits, such as rootkit capabilities to hook deep into the operating system, browser hijacking, and in general just interfering with the user experience. The industry generally refers to it as a “PUP,” or potentially unwanted program.
      The PUP.Optional.InstallCore.A infection is used to boost advertising revenue, as in the use of blackhat SEO, to inflate a site’s page ranking in search results.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Za każdym razem kiedy to dziewczyna ściąga film

#bekazrozowychpaskow #rozowepaski #film #heheszki #humorobrazkowy #jakbylotodealwithit

odpowiedzi (75)

Impreza u koleżanki. Wszyscy świetnie się bawią, każdy piwo w ręce, ludzie rozsiani po całej chacie - normalna domówka. Podchodzi do mnie ziomek z karyną mówiąc że ta nie wierzy że byłem za gimbazy kucem i poka fotę jakąś i w ogóle. Ja podchmielony myślę sobie "a co tam, Karyna 7/10, wydaje się spoko, niech się dziewcze pośmieje". Przypominam sobie że siostra wrzuciła za dawnych lat taką fotografię na nasząklasę. Znając jej hasło wchodze sobie na jej profil (swojego i tak nigdy nie miałem bo i po co) i pokazuję zdjęcie. Heheszki, ale wyglądałeś, blablabla i sobie poszli. Zostałem jeszcze chwilę na profilu siostry, patrze w znajomych a tam profil mojego ojca. Jako że mój tata zmarł 6 lat temu na moich rękach, już czułem się nie za dobrze. Ale chuj tam, nie wiedziałem nawet że używał tego portalu to wchodzę na zdjęcia jakie dodał. A tam oprócz profilowego jedno zdjęcie. Ja dający swój pierwszy koncert na początku licbazy. I podpis: "Mój syn, jestem dumny". Już po dwóch sekundach ryczałem jak małe dziecko. Wszyscy WTF, co się dzieje, a ja sobie płacze jak pojebany. Koleżanki przytulają, pocieszają a ja ze łzami w oczach i na ryju się ubrałem, poszedłem na taksówkę i pojechałem na cmentarz. I siedziałem tak nad grobem do rana. A teraz opiekuję się półrocznym siostrzeńcem, myśląc o tym że nigdy nie pozna swojego dziadka. Będę mu opowiadał historie jaki to był zajebisty człowiek, jak mnie i siostrę wspierał w swoich pasjach bo sam miał ich kilka. Jak siedział i patrzył jak uczyłem się grać na gitarze. Jak w momentach kiedy było w domu chujowo on i tak miał uśmiech na twarzy i zawsze znalazł wyjście z ciężkiej sytuacji. Kiedy umierał mi na rękach, nie uroniłem nawet łzy, bo myślałem sobie że jako jedyny facet w rodzinie muszę pokazać że będzie dobrze, to ja muszę dać wszystkim wsparcie. Pojebane myślenie za które do dziś płacę zdrowiem. A teraz wszystkie emocje ze mnie wychodzą.

Jeżeli w pokoju obok siedzi wasz ojciec, podejdźcie do niego i go przytulcie. Jeżeli jest dalej to chociaż zadzwońcie. Bo kurwa nie wiecie kiedy może go zabraknąć. Ja za kilkuminutową rozmowę ze swoim dałbym wszystko co mam.

#sadstory #feels
    pokaż całość

odpowiedzi (10)

Myślę sobie, patrzę sobie i wyobrażam. Tak bardzo mi ciężko zrozumieć, że np. lotnicy z dywizjonu 303, to mieli średnią wieku, może 23 lata? I tak sobie myślę, nosz kurwa mać, pójdzie jeden z drugim na woodstock, skoczy na bandżi jak kasa pozwoli, przeżywa do końca życia, a co to jest przy tym, jak tamtejsi chłopacy (identyczni jak my) wsiadali anglikom w nieznane sobie maszyny, cieszyli się pewnie niebywale, że mają coś więcej jak latawiec i robili swoje. A tak robili, że pół świata gęby otwierało z szacunku i uznania .I to nie jest jakaś tam patriotyczna historyjka, tak było.

Tak więc słuchaj, Ty informatyku, przysłowiowy za 15k miesięcznie, ludzie kiedyś wcale nie byli głupsi od Ciebie. Jeśli byłeś tak kumaty, jak dziś, to była presja społeczeństwa? Chuja tam, szedłeś uczyć się latać (szkółka miesiąc, dwa), by napierdalać w Niemców, często mścić się tak strasznie niebywale, za to co zrobili jemu, sąsiadowi, żonie, albo mamie.

Polscy lotnicy byli zajebiści na tej wojnie, bo mieli w sercu w chuj nienawiści, byli zajebiści, bo nauczyli się latać na chujowych samolotach, a kiedy dali im wtedy maszyny, niemal równe z tymi wroga, to czuli się jak pierdoleni królowie życia, powietrznego takiego. No i pokazali coś, o czym teraz filmy produkują, chwała im za to.
    pokaż całość

odpowiedzi (27)