Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Coś dla mirków +18. #logikarozowychpaskow #zdrada #rozowepaski

  pokaż spoiler Idę dzisiaj z flaszką do mojego kolegi wyjawić mu co się dzieje za jego plecami. Przypadkowo byłem świadkiem sytuacji jakiej wolałbym nigdy nie zobaczyć. Jego narzeczona pochodzi z biednej rodziny i są razem od jej 18-stki czyli jakieś 8 lat. On tyrał w posadzkach cementowych, pracował na roli za ojca, który zmarł mu 10 lat temu, aby ona zrobiła prawo jazdy i miała za co opłacić studia. Mają synka, który ma 6 lat i też troszczy się o niego jak tylko może.


  pokaż spoiler Teraz przechodzę do sedna sprawy. W zeszłym tygodniu na pewnej parapetówce u mojego kuzyna była owa karyną (ze swoją psiapsiułą) i kilka osób, których widziałem pierwszy raz na oczy. Był tam też jeden cwaniaczek, który cały czas figlował z kobietą mojego kumpla (on opiekował się w domu dzieckiem). Po kilku flaszkach i piwach troszkę mnie zmuliło i poszedłem zwrócić to co wypiłem. To, że w łazience ktoś przebywał dłuższy czas to skierowałem się na podwórko i ruszyłem w stronę małego lasku, żeby nie zajebać mu podwórka rzygowinami. To co zobaczyłem za jednym z drzew chciałbym odwidzieć. KARYNA oparta o drzewo daje dupska cwaniaczkowi jęcząc w niebogłosy. Ulało mi się trochę to mnie zauważyli i zamarli jakby zobaczyli ducha. Karyna od razu w płacz i do mnie z tekstem (i to najlepsze) "NIE MÓW NIC MOJEMU MISIOWI!). Powiedziałem jej prosto w oczy, że jest kurwą i niech spierdala.


  pokaż spoiler Wiem, że to tekst jak z "trudnych spraw" i "dlaczego ja", ale nie wierzyłem, że może mi się coś takiego przydarzyć...


  pokaż spoiler Zbierałem się na to cały tydzień, aż w końcu doszedłem do wniosku, że powiem z jaką kurwą przyszło mu spłodzić fajnego dzieciaka. Trzymajcie się Mirki i dajcie otuchy bo nie wiem jak to się dzisiaj zakończy.
  pokaż całość

  odpowiedzi (226)

 • avatar

  #rozdajo
  #aliexpress
  Mam do rozdania portfelowy nożyk. Kolory do wyboru: czarny, czerwony, żółty, zielony. Oraz 2 urządzenia do czytania kart bankowych, podłączane do telefonu (coś typu Square). To do kart rozdaje, bo nie wiem jak użyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Losowanie odbędzie się w niedzielę wieczorem przez mirkorandom.
  PS. Zielonki nie biorą udziału

  pokaż spoiler Jeśli ktoś chciałby kupić taki nożyk(mam jeszcze 7) to zapraszam, bo koledzy, dla których zamawiałem zniknęli...
  pokaż całość

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  - Dziś w pracy zgłodniałem i postanowiłem wybrać się na chińczyka
  - Jakoś tak wyszło, że zostawiłem telefon i zegarek
  - Po drodze spotkałem kumpla i trochę się zagadałem.
  - Zjadłem, wychodzę z knajpy i pytam jakiś losowy #rozowypasek o godzinę:

  JA: Przepraszam, która jest godzinka?
  RÓŻOWY: Oj kiepski ten podryw, tak się kobiet nie zdobywa kochasiu
  - Jebłem... Odchodzę powoli
  JA: Ale ja pytam tylko o godzinę...
  RÓŻOWY: Gdzie idziesz? Tak chcesz spalić tą sytuację?
  - Jebłem po raz drugi
  JA: Nieważne...
  RÓŻOWY: Dziwny z Ciebie koleś!
  JA: Może i dziwny, ale na pewno żonaty
  RÓŻOWY: Jak jesteś żonaty to po co zarywasz?

  Nosz kurwa mać... Chyba nic głupszego w tym roku mnie nie spotkało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przestrzegam przed pytaniem o godzinę losowych ludzi, bo jeszcze o próbę gwałtu was posądzą.

  #truestory #logikarozowychpaskow #cotusieodjebalo #podrywajzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)