:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co ten #krakow to ja nawet nie. #cyganie #multikulti #czarnyhumor

odpowiedzi (24)

1. Jedź potężnym golfem 1.2 swojej siostry.
    2. Jakiś Sebix gazuje do ciebie na światłach swoim dużym peżotem.
    3. Podejmij wyzwanie i rozjeb go, bo kretyn nie umie biegów zmieniać.
    4. Wracaj do przepisowego 50, a wkurwiony Sebek wyprzedza cię na podwójnej ciągłej zajeżdżając bardzo niebezpiecznie drogę.
    6. Zwolnij bo to kurwa jakiś debil.
    7. 200 metrów dalej policjant z lizakiem wyskakuje przed maskę peżota i zaprasza go na pobocze.
    8. ???
    9. Profit.

Dawno nic mi tak humoru nie poprawiło jak taka szybka karma. inb4 tylko ćwoki ścigają się na światłach, to fakt xD
    #motoryzacja #policja #karma #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (18)

13 lat i 6 dni, tyle żyła moja psina, która dziś pożegnała się ze światem po raz ostatni. To był dobry czas, miała fajne życie, pełne dobrego jedzenia, zabaw, biegania, spacerów, polowań, drobnych kradzieży jedzenia (i większych też...). Ale na starość dopadły ją guzy, serce zaczęło się psuć i tylne łapy odmawiały posłuszeństwa. Kilka dni temu moi rodzice podjęli więc decyzję o uśpieniu Zuzy (bo tak miała na imię, matka tak jej wymyśliła gdy ją wzięliśmy). Smutno mi, że nie mogłem przy tym być, a jeszcze smutniejsze były rozmowy przez telefon z rodzicami dziś. Bo autentycznie płakali, nic dziwnego zwłaszcza że odkąd wyprowadziłem się z domu to tylko ona im została.

Dziwnie będzie przyjechać za trzy tygodnie do domu i nie zostać przywitanym przez wesołego, brązowego sierściucha. To była dobra psina. ):

#pokazpsa #pozegnajpsa #psy
    pokaż całość

odpowiedzi (22)