Gorące dyskusje ostatnie 12h

Uprzejmie informuję

#humor #humorobrazkowy #gory #tatry

odpowiedzi (28)

#bekazpodludzi #heheszki
    Ale zaliczyłam wczoraj czy przedwczoraj facepalma xD
    Jest taki program na TLC, w którym 2 ekspertów od zakupów i żywności pomaga ratować rodzinny budżet, właśnie poprzez oszczędzanie na zakupach i racjonalne wydawanie pieniędzy.
    Program kręcono w #uk

Czaicie to, że ludzie w sklepach kupują tam np paczkowaną marchewkę ( obraną i pokrojoną) 150g cena jak za 1kg XDD
    Albo już obrane ziemniaki xD pokrojoną pierś z kurczaka xD obrane i pokrojone jabłka, obrane i pokawałkowane mandarynki xD
    I każdą, absolutnie każdą potrawę można kupić w formie wysokoprzetworzonego gotowca?

W tym programie w którymś momencie rodzina wchodzi do kuchni, gdzie fachowcy umieścili ich nowe zakupy i np dzieci (a czasami i rodzice xDD) ogladają po 5 razy różne produkty ( ostatnio limonkę, bakłażana, śliwki i filet z ryby taki nieprzetworzony i bez gotowej panierki) i dziwią się co to w ogóle jest? xD
    To ja się nie dziwię, że ich kraj jest jednym z krajów z najwyższym współczynnikiem otyłości xD
    pokaż całość

odpowiedzi (72)

#coolstory #heheszki

"Przylazł do mnie na rozmowę kwalifikacyjną ziomek, który ewidentnie siedział w pierdlu. Zapytany skąd tatuaż łezki pod okiem stwierdził, że jest to kropla potu symbolizująca jego ciężką pracę."

odpowiedzi (20)