:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, Mirabelki i Cumple Co sie odjebało Dawno nie było konkursu wiec czas na male #rozdajo **Jutro w UK jest do wygrania 47 mln funciaków + 10 osob wygra na 100% po 1 mln ! i jakieś ałto

£47,000,000**
    > MEGA FRIDAY
    > And 10 guaranteed UK Millionaire Maker winners of £1,000,000 and A DREAM CAR

WIEC JESLI NIE CHCESZ BYC POLSKIM CWELEM JAK JEDEN Z CELEBRYTÓW I MARZYSZ O SUPER WAKACJACH, NA KTORYCH NIE MUSISZ ODDAWAC ZAKUPIONYCH RZECZY Z POWROTEM DO SKLEPU PRZED WYJAZDEM TO TEN KONKURS JEST DLA CIEBIE !

JESLI WYGRAM CHOCIAŻ 1 MLN FUNCIAKÓW TO DAM 100 OSOBOM KTÓRE ZAPLUSUJO TEN WPIS PO 2000 ZŁ I 50 OSOBOM KTÓRE MNIE OBSERWUJO PO 1000 ZŁ.

Mam 9 zdrapek i 1 kupon na euro lottery! (ALE JUTRO JEST LOSOWANIE WIEC DOKUPIE ZE 4-5 JESZCZE DZIS WIECZOREM I JUTRO - ONE TEŻ ZOSTANĄ TU OPUBLIKOWANE I BĘDĄ BRAĆ UDZIAŁ W KONKURSIE) 5 z nich przeznaczę dla 5 osób które zaplusujo ten wpis a 4 przeznaczę dla 4 osób które obserwujo mój profil. Można wziąć udział we wszystkich konkursach, nagrody się kumulujo! Wyniki konkursu będą o 00:00 w nocy polskiego czasu pod warunkiem że będzie minimum 500 plusów na zdrapki i 1000 na Euro Lottery. .Jeśli nie będzie, cała kasa dla mnie. . #rozdajo #konkurs #glupiewykopowezabawy #rozdajozadarmo #zdrapki #bart88ukstyle #cebuladeals @powodzenia wszystkim!
    pokaż całość

odpowiedzi (18)

Mirki i Mirabelki,
    dla wszystkich miłośników kawy i nie tylko mam małe #rozdajo. Świeżo palona kawusia Brazylia Santos.
    Kawa była jeszcze gorąca gdy ją dostałem (ʘ‿ʘ) a że mam takie dwie to się podzielę.
    Wśród pulsujących wylosuję jednego szczęśliwca, któremu wyślę kawę. Losowanie jutro o 20.00.

#kawa #kawatime

odpowiedzi (37)

Mój kumpel w liceum tak kombinował, żeby nie iść do woja, że mu w końcu przyznali kategorię E.
    Ten zdziwiony, że nie D, zapytał komisji przed wyjściem:
    -Co to właściwie znaczy ta kategoria "E"?
    - "E"wentualnie jako pocisk.
    #wku #heheszki #truestory

odpowiedzi (41)