•  

  O co chodziło z tym, że w sierpniu 2014 będzie 5 piątków, sobót i niedziel i że to się zdarzą raz na 823 lata? Jak tak spojrzeć w kalendarz to co kilka miesięcy tak jest, więc o co chodziło bo nie mogę już tego znaleźć? oO #pytanie

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Małe coolstory z pracy jako #kurier w #pocztapolska :
  Wchodzę z paczką do zakładu pogrzebowego, na paczce wielki napis "URNA".
  - Dzień dobry, przywiozłem, hehe, klienta (podaję dokumenty do podpisania). - Pani za biurkiem bierze mocno sfatygowane papiery i mówi:
  - A co ten papier taki wymęczony?
  - Widocznie celnicy sprawdzali paczkę, jest pieczęć służby celnej i taśma. Ciekawe co spodziewali się tam znaleźć... ;-)
  Pani w mig załapała aluzję i odpowiedziała:
  - Pewnie prochy (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  #heheszki #suchar #czarnyhumor #truestory
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  #dziendobry mirki!

  Pozwolę sobie zrobić małe #chwalesie, otóż wczoraj odebrałem już książeczkę z ostatnią pieczątką w #krwiodawstwo i tak oto zostałem zasłużonym honorowym dawcą krwi I stopnia. Najwyższe odznaczenie dla śmiertelnika nie siedzącego w #pck zostało zdobyte! : ) ) )
  Świetne uczucie!
  W sumie próg 18 litrów przebiłem już 2 czerwca ale wszystkie formalności i praca w zupełnie innym miejscu niż się uczę czy studiuję spowodowały takie zamieszanie, że wszystko robiłem z dosyć sporym opóźnieniem i dopiero wszystko mam już za sobą.
  Powiem Wam, że darmowa komunikacja miejsca w #gdansk czy w #olsztyn bardzo cieszy. Zawsze to kilka złotych więcej w kieszeni.
  Oddawać będę dalej więc nie martwcie się, nie biegłem tylko dla darmowych biletów ;-)
  Jak sobie pomyślę ile już osób uratowałem, szczególnie jako dawca płytek, które szły dla chorych na nowotwory i ludzi po oparzeniach to aż się człowiekowi lepiej robi na sercu.

  Dlatego wszystkich zachęcam do oddawania #krew!

  #barylkakrwi #100litrow
  pokaż całość

  odpowiedzi (72)

 • avatar

  Małe rozdajo :)

  Z racji dobrego dnia postanowiłam trochę podzielić się swoim szczęściem. Do rozdania dowolny kluczyk z CS:GO. Zwycięzca może sobie wybrać, który chce.
  Standardowo:

  -Losowanie za pomocą mirkorandom
  -Zielonki nie biorą udziału (przykro mi :( Może następnym razem)
  -Plusowanie do 20

  #rozdajo | #csgo | #csgorozdajo

  PS: Jeśli o 20 zapomnę, to proszę o zawołanie mnie :)
  pokaż całość

  odpowiedzi (24)