:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

•  

Dlaczego Cygan i Żyd zapewniali dobrobyt w sylwestra?

pokaż spoiler W tradycji ludowej Podkarpacia w wieczór poprzedzający Nowy Rok nie organizowano - jak dziś - hucznych zabaw. Na wsiach pojawiały się natomiast tajemnicze postaci - przebierańcy, zwane drabami lub bekusami. Ich wizyta miała zapewnić urodzaj i dobrobyt. W niektórych rejonach zamiast drabów pojawiały się grupy złożone m.in. z Cygana, Żyda i policjanta. xD

#humor #zyd #cygan #takasytuacja

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zostałem postawiony w niezręcznej sytuacji.

Umówiłem się dzisiaj u loszki. To miało być nasze drugie spotkanie, a zarazem heblowanie. Wypiliśmy sobie po dwa piwka zjedliśmy po kawałku pizzy i powoli zaczęło się robić gorąco. Palec grzebalec buzi buzi i te sprawy. W pewnym momencie zadzwonił jej telefon ona się zerwała i podbiegła do drzwi. Leżąc na łóżku słyszę z końca mieszkania "no cześć misiu, wchodź"

pokaż spoiler ojapierdole.gov.pl

Wiedziałem że ma chłopaka ale byli jak to ona określiła w "trudnej" sytuacji, a ja takiej ładnej dziewczynie nie potrafię odmówić. Koleś poszedł od razu do kibla ona wpadła do pokoju z ręką na sercu i drżącym głosem powiedziała żebym usiadł na krześle. Siedzę na krześle mój beniz płaczę bo w końcu doszło do mnie jak to się nie skończy. Wbija koleś pół seba pół magazynier i z tekstem do loszki że miała być tutaj jej koleżanka a nie jakiś facet którego nie zna.

pokaż spoiler tak wyszło kochanie

pokaż spoiler xD

Siedzieliśmy chyba z 5 minut w ciszy po czym zaproponowałem mu kawałek pizzy i piwko ale odmówił. Na koniec powiedziałem, że pewnie chcą zostać sami i wyszedłem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

W drodze powrotnej dostałem smsa że musimy to spotkanie uskutecznić i to najlepiej jutro jak on będzie w pracy bo ona mu nie da, a jej się chce. Akurat mam 3 dni wolnego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Podsumowując to chyba jedna z tych księżniczek bo dziewczyna 8+/10 tylko z jakimś sebą z patoli się frędzlowała.
      #trudnesprawy #tfwnogf #sex #rozowepaski
      pokaż całość

odpowiedzi (16)

#tvn24 #pozdrodlakumatych #testoviron ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

odpowiedzi (2)

Jesteśmy dziwnym społeczeństwem i dziwnie wychowujemy nasze dzieci. Dziś rano, jak codzień zresztą zaprowadziłem córkę do przedszkola. Jednak dziś chłopca,którego zwykle przyprowadza babcia, przeprowadziła mama....
      Ja swoją córkę uczę życzliwości i kultury przez uśmiech, drobne gesty i zachęty. Kiedy zaś ów chłopiec z mamą wszedł do szatni w przedszkolu a moja Hania go zobaczyła zapytałem swoją córkę

Spójrz Haniu, Max przyszedł. Przywitasz się z chłopcem?

Reakcja matki, która chwilę wcześniej nie raczyła nawet odpowiedzieć na moje Dzień Dobry była natychmiastowa. Zamiast zainicjować kontakt z drugiej strony, zobaczyłem na jej twarzy jakiś hamski grymas i odwróciła dziecko w drugą stronę.
      Ludzie - jeśli tak będziemy wychowywać nasze dzieci to staniemy się społeczeństwem egoistycznych spierdolin. Podobnie dzieje się wszędzie - na basenie, w sklepie itd, wielu rodziców chowa jakieś małe aspołeczne stworki. Okazujmy sobie trochę empatii i szacunku.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
      #dzieci #psychologia #oswiadczenie #spoleczenstwo
      pokaż całość

odpowiedzi (25)