:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

•  

Dlaczego Cygan i Żyd zapewniali dobrobyt w sylwestra?

pokaż spoiler W tradycji ludowej Podkarpacia w wieczór poprzedzający Nowy Rok nie organizowano - jak dziś - hucznych zabaw. Na wsiach pojawiały się natomiast tajemnicze postaci - przebierańcy, zwane drabami lub bekusami. Ich wizyta miała zapewnić urodzaj i dobrobyt. W niektórych rejonach zamiast drabów pojawiały się grupy złożone m.in. z Cygana, Żyda i policjanta. xD

#humor #zyd #cygan #takasytuacja

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Winter is coming ( ͡° ͜ʖ ͡°)

_ _ _
      #byloaledobre #heheszki #humorobrazkowy #zima #fotomontaz #mistrzpainta

odpowiedzi (22)

Mówią, że pierwszego pocałunku się nie zapomina, jestem ciekaw waszej opinie na ten temat
      taka krótka historia:
      Miała na imię Sonia i mieszkała dom obok. Moja najlepsza przyjaciółka - łaziliśmy ze sobą całe lato. Pewnego dnia udaliśmy się na pobliską farmę - akurat zaczęło padać, schowaliśmy się więc w starej stodole. Bawiłem się jej włosami, kiedy zaczęła mnie całować - jej usta lekko rozwarte, dotknęliśmy się językami i tak to trwało - całą wieczność.
      To był mój pierwszy pocałunek, zakochałem się w niej na zabój.
      Potem już częściej odwiedzaliśmy stodołę i nie kończyło się tylko na całowaniu!
      Niestety, kilka miesięcy później Sonia miała wypadek samochodowy. Okazało się, że los nie był łaskawy. Musieli ją uśpić.
      #coolstory #pasta #tfwnogf
      pokaż całość

odpowiedzi (22)

1. Zawartość obu torebek wsyp do 1 litra zimnej wody. Mieszając doprowadź do wrzenia.

Kurwa, dwie godziny mieszam i nadal zimna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
      #japierdole #glupiainstrukcja

odpowiedzi (19)