•  

Dlaczego Cygan i Żyd zapewniali dobrobyt w sylwestra?

pokaż spoiler W tradycji ludowej Podkarpacia w wieczór poprzedzający Nowy Rok nie organizowano - jak dziś - hucznych zabaw. Na wsiach pojawiały się natomiast tajemnicze postaci - przebierańcy, zwane drabami lub bekusami. Ich wizyta miała zapewnić urodzaj i dobrobyt. W niektórych rejonach zamiast drabów pojawiały się grupy złożone m.in. z Cygana, Żyda i policjanta. xD

#humor #zyd #cygan #takasytuacja

Gorące dyskusje ostatnie 12h

uwaga, zrobię to
    #gta #aferasamolotowa

Kilka wyjaśnień z mojej strony w sprawie żartu z lotniska opisanego również na głównej tutaj

Na koniec napiszę jakie błędy popełniłem i dlaczego zostałem wykryty. #security #bezpieczenstwowsieci

O DONOSICIELACH

1. Dzisiaj przeszedłem na czerwonym świetle dwa razy w Katowicach, raz na Korfantego raz na Warszawskiej. Jeśli czujecie się zobowiązani - 997
    Wiecie, że za komentarz "idę popełnić samobójstwo" poszukiwała mnie policja, budziła bogu ducha winną mamę, bo znowu ktoś z was doniósł? Teraz porobiłem screeny również na privie i ja będę zgłaszał każdą groźbę z waszej strony i namawianie do popełnienia samobójstwa. Jak wy robicie sobie ze mnie jaja to i ja sobie porobię z was.

OPIS CAŁEJ SYTUACJI I SKRUCHA

2. Teraz na poważnie. Żart był głupi. Owszem. Ale opanujcie swoje emocje, bo z tego co wiem macie z google cache tylko mój wpis ze zdjęciem a nie widzieliście jak dyskusja potoczyła się dalej. A mianowicie kilkanaście minut później napisałem - że mój wpis jest to oczywisty żart, nigdy czegoś takiego bym nie zrobił bo jednym z moich obowiązków jest pilnowanie by nikt niepowołany nie kręcił się przy silniku.
    3. Zdjęcia zrobiłem dwa około godziny 6. Akcja natomiast działa się po godzinie 11. Więc czegoś tu nie rozumiem. Samolot z rzekomą rurką wyleciał bodajże do Dortmundu, nie rozleciał się i nagle o 11 wpada na płytę lotniska straż graniczna, policja, administracja lotniska, i inne szychy i zaczynają coś sprawdzać przy silniku jakiegoś Wizza stojącego obok. Akurat pracowałem przy tym Wizzie, pakowałem go i czekaliśmy aż odleci. Dlaczego nie został sprawdzony monitoring czy nie wrzucam czegoś do silnika? Zapewniam was że lotnisko jest monitorowane doskonale.
    No więc wzięto mnie i gościa z którym pracowałem do pokoiku obok, zarekwirowano mój telefon i zaczęli nas maglować. Po 2h sprawdzania mojego telefonu doszli w końcu do wniosku, że ja zrobiłem te zdjęcia i umieściłem wpis. No więc zostałem terrorystą. Nagle pojawił się jakiś kozak z policji czy nawet prokurator i pytał czy ktoś z rodziny jest w domu o 18 - powiedziałem, że nie wiem, bo w domu pomieszkuję sobie. Chciałem w dzień matki oszczędzić jej nieprzyjemności bo gość mówił że muszą przetrzepać mi chatę. Powiedziałem, że nie wiem. Ale nagle jakiś cwaniak z policji się wtrącił, że na moim dokumencie prawa jazdy jest adres jakiś tam i pyta dlaczego. Mówię, że jakiś musiałem podać więc podałem rodzinny. No więc tam pojechali w trójkę szukać.... KURWA CZEGO XD? A mnie skuto i pojechałem na dołek, pierwszy raz w życiu.

O PRACY W LS TECHNICS I O MIRKACH.

4. Teraz o was mireczki. Mówicie, że bardzo dobrze że mnie wyjebali z roboty. Myślicie, że ta praca mi odpowiadała? Jak mnie wieźli na dołek to miałem na sobie ciuchy za kwotę ponad dwóch wypłat. Nie że się chwalę, ale robota obsługi naziemnej w Polsce jest żenująco płata około 1500zł na rękę, tyle kosztowała kurtka w której byłem. Zupełnie nie dla kasy poszedłem do tej pracy tylko dlatego, że chciałem robić coś ciekawego. Nie mam nic do tej pracy w LS Technics. Wiecie jaka była atmosfera? Każdy narzekał na zmiany (czasami 14h), każdy każdego wyzywał od chujów, za "żarty" tam było traktowane nazywanie siebie nawzajem cwelem, pizdą, ciotą, i wszyscy w ryk. Na topie były żarty o nacechowaniu gejowskim. "możesz mi obciągnąć", "kierownik może mi obciągnąć", itd.
    Wszystkie te żarty oczywiście nie w twarz tylko za plecami. 80% osób na moim stanowisku a pracowało ich tam dobrze ponad 40, narzekało na robotę. Ja nie narzekałem bo nie byłem tam zupełnie dla kasy. Jednego nie rozumiem, jak komuś praca nie odpowiada - to po chuj się tam męczy. Raz zapytałem tymi słowami o to to krzywo na mnie spojrzano. Nie mam nic osobiście do tej firmy, ale gdybym chciał im narobić problemów to popisałbym donosy np. nt. sprzętu który nie ma prawa poruszać się po płycie lotniska, nie spełnia wielu norm, wszystko jest dopuszczane na zasadzie koperty (to tylko moje przypuszczenie) lub przymykania oka. Sprzęt jest wadliwy i szkodliwy to raz, a dwa sprzętem kierują osoby, które nie zostały odpowiednio przeszkolone. Ale jak wspomniałem nic nie mam do tej firmy, w konkurencyjnej firmie Welcome Airport Services płacą niewiele więcej, sprzęt mają niewiele lepszy ale burdel jest taki sam. Wiem, bo w Welcome pracowałem chwilę na innym lotnisku. No i wśród tych prymitywów, gdzie jeden drugiego obrażał za plecami uważam że swoje zadania wykonywałem dobrze, nie wdawałem się w dyskusje. O czym mam rozmawiać z takimi? Słuchałem jak to bardzo by ruchalui stewardesy? Ja byłem ze stewardesą w związku dwa lata więc nie jest to dla mnie szczyt osiągnięć. Jeśli natomiast znajdzie się tutaj nadgorliwy konfident to protip dla ciebie podczłowieku - obsługa naziemna czy to w w LS czy Welcome łamie notorycznie wytyczne bezpieczeństwa opisane w odpowiednich dokumentach, których nikt z pracowników nie czyta. Często do pracy przyjmowani są prymitywni ludzie, którzy stanowią zagrożenie dla siebie jak i innych. Tak działa obsługa naziemna. Natłok pracy zwłaszcza w sezonie letnim (loty czarterowe) implikuje ignorowanie bądź jawne łamanie procedur. Przykładów nie będę podawał bo NIE MAM NIC DO FIRMY LS TECHNICS.

KONIEC HISTORII

5. Zarekwirowano mi dwa telefonu, iphone i jakieś gówno. Natomiast panowie przetrzepujący mój dom zarekwirowali..... dysk twardy 250gb i pen-drive. xD
    Dlaczego śmiecham? Dysk twardy jest zaszyfrowany truecryptem z 32-znakowym hasłem, a pendrive jest pusty
    Jeden policjant odwożący mnie z dołku do komendy oraz prokuratury strasznie cwaniakował, mówił że mnie wyruchają w dupę w więzeniu bo na pewno pójdę siedzieć, że gdyby jego córka leciała tym lotem to by mi łeb ukręcił.... więc tak sobie pomyślałem.... no tak, pewnie pocztą pantoflową poszłą informacja że wrzuciłem do tego felernego silnika tę nieszczęsną nibyrurkę.
    6. Prokurator. W końcu właściwy człowiek na właściwym miejscu. Bardzo się cieszę, że trafiłem na tego prokuratora. Pogadaliśmy w dość luźnej atmosferze. Dostałem dozór policyjny polegający na tym że raz w tygodniu na 5 min będe musiał się pokazać na komendzie oraz karę w wysokości 4 tys zł.
    Proponował 2 tys zł. ale wyższe zawiasy a tak dostałem bodajże 2/1 albo nawet 1/1. Nie wiem, ale o tyle będzie wnioskował gdyż jestem czysty, nigdy nie byłem karany nie licząc epizodu z #carding w wieku 15 lat klikster. Natomiast prokurator zrozumiał, że to był żart, głupi żart i widziałem cały wątek a nie tylko tyle, ile jest w cache. Widział, że szybko napisałem, że ten wpis jest żartem.

MORAŁ
    7. Nie zachęcam nikogo do robienia podobnych żartów, mimo iż uważam że zostałem potraktowany zupełnie nieadekwatnie do czynu który wykonałem. Jeśli już coś takiego wam się przytrafi, co zrobić by tak źle się nie skończyło?
    Przede wszystkim podwójne, albo najlepiej potrójne hasło na telefon. To mnie zgubiło. Zarekwirowali mi telefon i od razu zobaczyli aplikację wykop, weszli na nią i zobaczyli mnie zalogowanego. Aby uniknąć tego zahasłujcie sobie dobrze telefon. Oczywiście jeśli będziecie chcieli zrobić psikus rodzinie, a nie wykonać taki bezmyślny żart.

8. Słówko dla wszystkich nieudaczników i pieniaczy z wykopu którzy życzą mi 8 lat więzienia. Nie doczekanie wasze.

pozdrówki

#lotnisko #pracbaza #samoloty #oswiadczenie

Aha, byłbym zapomniał. Zrobiłem kupę do woreczka z zamiarem zrzucenia jej z wysokiego budynku. Czy to też doniesiecie? A co jeśli to nie ja teraz piszę, tylko o to kogoś poprosiłem?

Więcej analitycznego myślenia - ludzie.
    pokaż całość

Żenująca propaganda PiSu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    #bekazprawakow #bekazpisu #polityka