Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mireczki, co się odjebało to ja nawet nie …. :) Kilka dni temu opisałem sytuację. Leżę aktualnie na oddziale pewnego szpitala. Regularnie z lodówki dla pacjentów ktoś kradnie jedzenie, nie jakieś pojedyncze rzeczy, ale całe pakunki – wszystko co jest w lodówce musi być opisane, imieniem i nazwiskiem pacjenta, terminem przydatności do spożycia itd. Mi zginęły w sumie 3 takie paczki. Puste reklamówki i pojemniki lądują później w nocy w szpitalnych śmietnikach.
  Pewien mirek, któremu serdecznie dziękuję podsunął mi iście szatański pomysł. Realizacja zajęła co prawda całe 2 dni ale chyba było warto. Wspólnie z różowym spreparowaliśmy paczkę kabanosów. W każdego kabanosa, mnie więcej w połowie długości wstrzyknęliśmy po kilka kropel skurwysyńsko ostrego sosu, Mad Dog coś tam, od naszego przyjaciela. Mnie szczypało w oczy przy samej robocie. Reklamóweczkę z kabanoskami i pasztetem podlaskim umieściłem w lodówce wczoraj wieczorem. Jakieś 20 minut temu przez korytarz przegalopowała do pokoju pielęgniarek na oko 100 – kilogramowa Grażyna, sapiąc i dusząc się. Jaja nie z tej ziemi. Dyskretnie sprawdziłem lodówkę. Mojej paczuszki nie ma. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #coolstory #truestory trochę #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Miraski, jak tylko zalegalizują marihuanen, otwieram coffeshop. Poza ciekawymi odmianami i genetycznie modyfikowanymi exclusicami znajdziecie u mnie:

  - konsole
  - malutką salę kinową z projektorem i na początek horrorami do wyboru (wiadomo, licencje kosztują)
  - piwko
  - czekoladki, chipsy i batony (ceny niebarowe, jedynie 50 groszy różnicy względem normalnego sklepu)
  - sprzedawczynię z miseczką >d, twarzą 8/10 minimum
  - wygodne kanapy, przyciemnione światło
  - dobrą muzykę
  - kawę
  - dobre ceny
  - gry planszowe (monopoly, blanto-chińczyki)

  Klienci ze stałą kartą klienta otrzymają gratisowy poczęstunek w postaci herbatki lub kawy (koszt dla mnie żaden, a to chyba plus).

  W przypadku meczy, ceny w lokalu spadają o 30%. Ponadto, w wypadku wygranej Polaków na ważnym evencie, właściciele lokalu (ja i pewnie jeszcze jeden ziomeczek) będą chodzić po lokalu ze szklanką, a w niej będą blanty rozdawane tak jakby to były paluszki. Abym nie był za bardzo stratny (nie wiadomo jakie będą przychody), blanty będą ze zsypek i resztek.

  Dodatkowo w ofercie będzie tele-ziółko, dostawa do domu za 4 zł. W ofercie ciastka, lody, lizaki. Nie wiem jak wygląda sprawa z pizzą, może udałoby się podpisać kontrakt z jakąś pizzerią na początek, bo piece są bardzo drogie. Ale pizza do tanich by pewnie nie należała (koszty pośrednictwa i duży nakład czasu- przyjechanie po towar, upieczenie)

  Wydając w lokalu więcej niż 100 zł jednorazowo na jeden stolik, możesz liczyć na:

  - tosty z masełkiem (hehe), trzeba tylko wymyśleć coś żeby to jakoś fajnie smakowało
  - wycieczkę po naszych growroomach z przewodnikiem (prawdopodobnie ze mną, seksów nie będzie)
  - wielki dzban herbaty/ coli z wodą i cukrem (jak w kfc, McD)

  _Jeśli masz urodziny, dostajesz blancika z jakąś smaczną indicą za darmo (do wypalenia w lokalu). Za okazaniem dowodu celem potwierdzenia._

  Każdy stolik będzie miał możliwość bezpłatnej rezerwacji. W dodatku, do każdego stolika będziesz mógł wybrać dowolne bongo (różne rodzaje) wcześniej odpowiednio wyczyszczone specjalnie dla Ciebie. Szklane lufki również będą dostępne na życzenie klienta za darmo i na zawsze, jeśli zamówienie przekroczy 30 zł.

  Raz w tygodniu, prawdopodobnie w piątek będzie robione losowanie z małymi nagrodami do wygrania. Zaczynając od nietypowych bong, po koszulkach kończąc. Minikonkursy w postaci:

  - zgadnij jaka to odmiana, nie musisz płacić za blanta/bongo
  - traf 3 razy środek w darta, nie płacisz za piwo

  Do tego klimatyczne eventy typu meksykańska sobota, jamajska środa, zielony poniedziałek, wtorkowe bongo m.

  Dając plusa masz wejściówkę na otwarcie. Przyjmijmy że lokal będzie na maks 70 osób na początek, dlatego spośród plusujących rozlosuję 70 osób, jeśli będzie więcej plusików.

  Nie chcę zarabiać dużo, chcę wyjść na swoje i żyć wygodnie. 3-4 tysiące na rękę i zajebisty klimat we własnym klubie jest lepszy niż nieciekawa atmosfera i 1000 zł więcej.

  Możliwe, że będzie pianino i live jazz jeśli by się przyjęło
  #marihuana #wykopjointclub #narkotykizawszespoko #pomyslnabiznes
  pokaż całość

  odpowiedzi (75)

 • odpowiedzi (5)