Wpis z mikrobloga

Śmieszna sprawa. Wokalista pewnego polskiego zespołu rockowego został wydymany przez swojego menadżera - podpisał kontrakt, który jak się okazało przekazał menadżerowi wszystkie prawa do wizerunku śpiewaka. Obecnie wokalista nie może występować pod swoim nazwiskiem bez zgody menadżera. W ramach zemsty wokalista zaczął karierę w disco polo XD. Niżej jego pierwszy teledysk. Może ktoś poznaje gościa po głosie?

#muzyka

#discopologobiego

#discopolo

#rock

#polskirock
gobi12 - Śmieszna sprawa. Wokalista pewnego polskiego zespołu rockowego został wydyma...
  • 19
@Koral999: @pogop: Z tego co widzę to historię opisał na facebooku -> https://www.facebook.com/CZADOMAN Oraz napisał post z dnia 15 grudnia 2013: "Witam wszystkich serdecznie!

Już za parę tygodni kończy się mój niefortunny kontrakt z byłym managerem

i w następnym teledysku będę mógł wystąpić dla Was bez maski!

Tych, którzy jeszcze tego nie zrobili zapraszam do polubienia tej strony i subskrybowania kanału na YouTube a o nowych utworach i teledyskach dowiecie
@pogop: @Koral999: "WITAMY WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE NA OFICJALNEJ STRONIE ZESPOŁU CZADOMAN, JEGO LEADEREM JEST POP-ROCKOWY WOKALISTA, KTÓRY PO PODPISANIU NIEFORTUNNEGO KONTRAKTU ZE SWOIM BYŁYM MANAGEREM POSTANOWIŁ ROBIĆ TO CO MACIE PAŃSTWO OKAZJĘ WIDZIEĆ NA TYM KANALE!

NIESTETY JESZCZE PRZEZ JAKIŚ CZAS BĘDZIE MÓGŁ WYSTĘPOWAĆ DLA WAS WYŁĄCZNIE W MASCE PONIEWAŻ TAK MÓWI UMOWA O WYŁĄCZNOŚCI WIZERUNKU, KTÓRĄ PODPISAŁ " - z facebooka Czadomena.

Był też wywiad w TV, ale tego
Norbert Śliwka z zespołu SAMI, jak na moje ucho... Odszedł od nich w 2012 (wg wiki), głos kupichowo-cugowski, i tak pasuje moim skromnym. Śpiewał "Sernik" (w reklamie lotto), "Znaczek", i do Disneyowskiego filmu "Jestem kimś". Podobny tembr głosu i podobny styl śpiewania ;)