:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kurwa mój mózg to zjeb, czyli moja nieograniętość część druga.
    Byłem dzisiaj w pracy i dzwonię do klientki że za niedługo będę u niej z paczką, ta mi mówi

-a wiem pan, mnie teraz w domu nie ma, ale jest moje córka
    -To bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

cojakurwapowiedziałem.png

-ale ona jest niepełnoletnia i czy ona może odebrać przesyłkę?
    -Proszę pani, mi wiek nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

niesądcięskażepedofilu.rmvb

-yyyyyy to ja przekażę córce że pan za chwilę przyjedzie... dowidzenia...
    W jej głosie było słychać zażenowanie (?) i obawę o rodzoną córkę xD
    Muszę zapisać się na jakiś kurs ogarniętości bo niedługo ktoś sprzeda mi kosę pod żebro za pierdolenie głupot...
    #nieogar #coolstory #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (12)

• odpowiedzi (17)

kiedy mój tato się goli, zawsze zostawia sobie wąs na "hitlera", wychodzi z łazienki z lewą ręką ułożoną wzdłuż ciała, prawą uniesioną do góry i krzyczy eins zwei drei jude verboten obersturmbannführer, bo to są jedyne niemieckie słowa jakie zna. mama to się tak wtedy chichra i mówi do niego idź ty głupi zgul ten wąs. tym miłym akcentem rozpoczynamy obiad. mama układa talerze na stole i zaparza sagę, a ja włączam familiadę. tato to tak się denerwuje jak ktoś głupich odpowiedzi udziela. mówi że po co się te debile jebane do telewizji pchają jak nie umieją na głupie pytanie odpowiedzieć. #lippaa pokaż całość

odpowiedzi (20)