Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kim trzeba byc zeby logować sie na Facebooku na telefonie w media markcie i sie potem nie wylogować? xd macie jakieś pomysły? ( ͡° ͜ʖ ͡°) tablica tego gościa wyglada mniej więcej właśnie tak, wydzierane karyny itp. Xdd.

  #bekazpodludzi #patologiazewsi

 • avatar

  piszę list do jaworowicz, żeby zainteresowała się tigerem bonzo
  #jaworowicz #bonzo #pomagam

 • avatar

  tl;dr: Większość Polaków to cwaniaki, oszuści, janusze - mam racje?

  Kazda moja relacja biznesowa/miedzyludzka konczy sie kłótnią lub zerwaniem kontaktu - ludzie sa popierdoleni czy tylko ja?

  1) Jako młoda osoba prowadzę biznes i całkiem nieźle mi to idzie - do czasu kontaktu z klientem. Jak ktoś widzi młodego to tylko się zastanawia jak go orżnąć. Wielokrotnie klienci po odbiorze produktu nie chcieli płacić lub chcieli zbijać cenę podczas gdy umawialiśmy się inaczej. Dobre relacje utrzymuje tylko z klientami, którzy mnie nie widzieli i nie wiedzą ile mam lat.

  2) W mojej firmie pracownicy mają płacone od sztuki. Ostatnio na tyle się rozpaśli, że nie pasują im zarobki rzędu 3000-4000zł na rękę bo przykładowo w grudniu dostali 5k (najlepszy miesiąć w roku). W tej branży w moim regionie jak dostaną 2k na rękę to jest całkiem nieźle, u mnie nikt tyle nigdy nie dostał (zawsze więcej). Mocno się zastanawiam nad przeniesieniem działalności do innego miasta.

  3) Właściciel pierwszego mojego wynajmowanego mieszkania próbował ocyganić mnie na kaucję (ofc bo młody i łatwo mu coś wkręcić).

  4) Ostatnio sprawiłem sobie auto - efekt? Podwyżka w lokalu firmowym + za wynajmowane mieszkanie. Właścicielom dupa pękła, że młody może jeździć autem z salonu klasy premium. Niedługo będę się budował i oboje zostaną bez fajnego najemcy.

  5) Jakiś rok temu jeden z podwykonawców, który pracuje również dla mnie zażyczył sobie płacenia normalnej, miesięcznej pensji jeśli nie mam dla niego zleceń akordowych (nawet jeśli nic dla mnie w tym miesiącu nie zrobi). Tak mnie to rozjebało że nie dostał już więcej ode mnie zlecenia i stracił największego klienta. Po wszystkim stwierdził, że nie szanuje ludzi xD

  Macie podobne odczucia?

  #gorzkiezale #biznes #firma #truestory #dzialalnoscgospodarcza
  pokaż całość