Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki, co się odjebało, to ja nawet nie.
  Wstaję rano z łóżka, i jak zwykle idę do pracy. Nie uszłam nawet kilku kroków, aż tu podbiega do mnie młody, wysportowany chłopak i pyta, czy pójdę z nim wieczorem na kawę, bo mu się bardzo podobam. Ja szara myszka, nigdy nikt mnie nie podrywał na ulicy, już miała zadziałać #logikarozowychpaskow i chciałam mu delikatnie acz stanowczo odmówić, ale myślę sobie, że nie, to się nie może tak skończyć, taki fajny chłopak. No i się umówiłam.
  Przez cały dzień byłam mega zestresowana, w pracy nie mogłam się skupić, w końcu wieczorem poszłam do kawiarni, w której byliśmy umówieni i się z nim spotkałam. Rozmawialiśmy cały wieczór, w końcu on mnie zaprosił do siebie do domu, no i ja się zgodziłam, bo po tej kawie wypiliśmy jeszcze dwa wina, a szczerze mówiąc, to miałam nadzieję, że może #bedoseksy. Wchodzimy do niego do domu, na warszawskim Żoliborzu, on do mnie podchodzi, otwiera butelkę wina. Pijemy, siadamy na kanapie, on zaczyna mnie całować. Ja już cała mokra, podniecona. Nie wiem co robić, jego ręka wędruje w moje specjalne miejsce.
  Tu wam jeszcze powiem, że on miał kota, małego, czarnego i ten kot się tak dziwnie patrzył na nas jak to robiliśmy. No ale dalej się do mnie dobiera, jest dobrze. Nagle przerywa i mówi, że chce, żebym coś zrobiła. Wyjmuje spod łóżka takie dwie szmaciane laleczki, takie kukiełki, i mówi, że chce, żebym włożyła je na ręce, bo to jest coś, co go bardzo kręci. Ja bardzo zdziwiona, no ale w sumie koleś mógł mieć gorsze fetysze, więc się zgodziłam. Dalej się całujemy no i... Wiecie co dalej.
  Uprawiamy seks, ja z kukłami na rękach, one się na mnie patrzą, kot się na mnie patrzy, jakoś tak dziwnie.Nagle powiedział, czy nie chciałabym spróbować analu. Ja to całkiem lubię, więc mówię czemu nie. No to mnie odwraca i tak we mnie wchodzi bez nawilżenia, że myślałam, że umrę z rozkoszy. No i mnie tak posuwa, mi jest tak już dobrze, aż tu nagle zauważam, że te kukle, co je mam na rękach, to zaczynają mnie strasznie swędzieć. I to tak, jakby były przyrośnięte do mojego ciała. Swędzą i swędzą, coraz bardziej. Ja cała przerażona, no bo jak to zdjąć w takiej pozycji. Odwracam się do niego, patrzę, a on ściąga maskę i co się okazuje? To nie żaden przystojny chłopak, tylko kurwa, karakan mały, ten jebany Kaczyński śmieć, tak mnie rucha w dupę, aż mnie kukle swędzą! Zrywam się z łóżka, biegnę do drzwi... A tutaj jeszcze kot się zrywa z miejsca, też ściąga maskę i okazuje się, że to nie żaden kot tylko sam @ZbigniewStonogaOficjalnie i mówi do mnie:

  - A nie mówiłem?

  Mówię wam: tak mnie wyruchał, ja mnie PO nie wyruchało.

  #pasta
  pokaż całość

 • avatar

  Każdemu, kto zaplusuje ten wpis napiszę coś bardzo miłego ʕ•ᴥ•ʔ

 • avatar

  Witajcie!

  Jestem Erydia i jestem początkującą streamerką na Twitch.TV. Streamuje przez 7 dni w tygodniu, dwa razy dziennie o godzinach 17:00 oraz 21:00. Gry, które pojawiają się na streamach to głównie League of Legends, Tibia oraz CS:GO. W moich streamach nastawiam się na miłą atmosferę, zapewnianie rozrywki widzom, organizowanie wspólnych gier z widzami, konkursy i wiele innych.

  Po krótkiej reklamie przejdziemy do rzeczy: ostatnio w moje łapki wpadł kod do League Of Legends na 2025 RP i zdecydowałam że podzielę się nim z jednym z Was, organizując tutaj małe #rozdajo. Kod jest ważny tylko na serwerze EUNE, dlatego graczy z innych serwerów proszę o nieuczestniczenie w konkursie.

  * Aby wziąc udział w losowaniu należy zaplusować ten wpis
  * Losowanie odbędzie się za pomocą mirkorandom
  * Posiadacze kont zielonych są wyłączeni z losowania

  Jutro o godzinie 16:00 ogłaszam zwycięzce/zwyciężczyni. Aby podbić atencjometr wstawiam swoje #pokazmorde :)

  Powodzenia i zapraszam na mój kanał oraz strony powiązane :)

  http://twitch.tv/erydia
  http://erydia.pl
  https://www.facebook.com/ErydiaPL

  #rozdajo #leagueoflegends #csgo #tibia #streaming #twitch
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .