:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, w życiu nie spodziewałem się, że spotkają mnie takie wzruszające chwile przed świętami.

pokaż spoiler Otóż moja mama po 40 latach w #pracbaza dla państwowego molocha, w końcu przeszła na emryturę. Od jakiegoś czasu namawiałem ją, żeby pojechała na jakieś Egipty all inclusive, ale bezskutecznie. Pomyślałem, że zrobie jej prezent świąteczno-emerytalny. I nie, nie jest to bilet na wczasy... Poruszony tym, że podczas każdej mojej wizyty w domu, widziałem jak ogląda #tvp #rzeszow na 21 calowym crtku, postanowiłem kupić jej prawdziwy 42 calowy led tv. Gryzłem się z tym bardzo długo, gdyż razem z telewizorem na szali położyłem konsolę PS4 dla mnie ;) Ostatecznie wygrał tv, udało się trafić na korzystną promocję.
    I tu dochodzimy do najważniejszej części mojej #coolstory. Na początku, mama nie mogła uwierzyć kurierowi, że ta przesyłka jest dla niej. Długo z nim walczyła, co rusz szła po kolejne okulary, żeby sprawdzić czy to co widzi to prawda. W końcu przyjęła przesyłkę, rozpakowała i podłączyła (z pomocą szwagra). Dziś jak przyjechałem do domu na święta, przywitała mnie wzruszona ze łzami, mówiąc wszystkim dookoła, jaki jej syn jest dobry i że to prezent nie tylko dla niej ale dla wszystkich domowników, i że od teraz może oglądać swoje ulubione tvp rzeszów tak wyraźnie!
    Tak więc, polecam Wam Mirki czasem poświęcić swoje marzenia o odjechanej konsoli, dla chwili szczęścia rodzicielki, która całe życie poświęciła na twoje wychowanie.
    PS. temat egiptów jeszcze nie umarł.
    #swieta #oswiadczenie #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (16)

Mirki dajcie jakiegoś plusika na pocieszenie... Dostałam właśnie opierdol za to ze sprzątam u siebie w pokoju (tzn mieszkam w nim z rodzeństwem ale tylko ja musze sprzątać bo nikt inny tego nie robi) ... A wcześniej cały dzień rodzice i siostra pierdolili mi, że jest tu bałagan... Nosz kurde... Oczywiście aż się poplakalam... Ale to ja jestem winna... I całe starania o stabilność psychiczną poszły się jebac... (pracuje nad tym bo do 18 czekam z pójściem do psychiatry bo nie chce o tym mówić rodzicom którzy mnie wysmieja jak się dowiedzą gdzie chce iść...)
    #tagujetogowno #zalepitrasi #pitrasiacontent #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (72)

• odpowiedzi (105)