:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kto w NFS Underground 2 jako pierwsze auto wybierał Mazdę MX-5 daje plusa.
    #gry #nfs #needforspeed

odpowiedzi (13)

Moje #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiedzi (25)

tl;dr : jestem lesbijka i homofobką

oglądam zdjęcia z wylewania @BrowarCiechan i widzę że część moich znajomych polubiła Nie dla Browaru...
    ja rozumiem że homoaktywiści są urażeni i w ogóle #boldupy...
    ale ktoś napisał tam w komentarzach

"Traktuj innych tak jak sam chciałbyś być traktowany"

w swojej zapalczywości i walce o nasze prawa zapominają że my też musimy być tolerancyjni.
    W wielkości chcą tolerancji ale to że ktoś myśli inaczej - tzn. nie toleruje od razu podchodzi im pod homofobię... i robią bojkot…
    takie moje #oswiadczeniezdupy i w sumie to pewnie #nobodykiers #firstworldproblems
    ale muszę wam mircy powiedzieć: jestem homofobką.
    Wkurwiają mnie homoaktywiści. Wkurwiają mnie ciotki, czajniczki, wkurwiają mnie lesbijki, które starają się pokazać że mają 200% testosteronu, bo zapominają że są kobietami a nie mężczyznami z cipką.
    Wkurwiają mnie jak kroczą z tęczowa flagą na czele parady...

Jestem chora jak ma poznać jakiegoś nowego geja/lesbijkę bo nie wiem co napotkam...

jaka opinie ma mieć o nas społeczeństwo jak pokazują się tam no własnie? Jak walczyć o nasze prawa skoro widzą nas jako rafalale? A nie to że jesteśmy normalni.
    Wszystkie organizacje #lgbt chcą równego traktowania, a cały czas pokazujecie jak bardzo jesteśmy inni…. I jak bardzo należy nam się specjalne taktowanie…

wstyd mi za parady, za bojkot ciechana, za rafalale, za to ze nie ma ustawy o związkach partnerskich bo wola organizować cyrki w stylu parada równości która NIC absolutnie kurwa NIC nie daje

zaraz pójdzie masa hejtu ale muszę to gdzieś wyrzucić, bo mam zwyczajnie dość...

#niepopularnaopinia #oswiadczenie #gorzkiezale #
    pokaż całość

odpowiedzi (68)