:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#teleturnieje #oswiadczenie
    Wiecie dlaczego Jeden z dziesięciu to król teleturniejów? Nie tylko dlatego. że jest tam wysoki poziom pytań i prowadzący jest królem telekamer, zasłużenie z resztą. Jedna rzecz dodaje smaczku tej rozgrywce tęgich głów...

pokaż spoiler nie to nie Pani Sylwia drogie stulejeczki...
    To kara za swoją niewiedze... dokładnie tak kara, kiedy to odpadasz w pierwszej rundzie nie znając żadnego pytania pomimo dwóch możliwości nie wiedziałeś i stoisz... stoisz i czekasz na zbawienie... na koniec tego pierdolonego teleturnieju. Typ spod ciemnej gwiazdy kurwa, w cieniu odludek... debil.

- Hmm to może pana z numerem dwa
    T- Niestety pan Mateusz już przejebał i musi stać tutaj aż będzie finał o którym on nawet niech nie waży się myśleć bo jest kurwa ujemny.
    pokaż całość

odpowiedzi (10)

No normalnie myślałem że padnę :-) #rozowypasek

odpowiedzi (19)

prowadzę na facebooku Spotted swojej guwnomiejscowości. w przypływie dobrych pomysłuw zapostowałem zmyślony wpis o mniej-wiecej takiej treści:

od spotterki Ani: wczoraj na przystanku przy ul. Jana Pawła 2 znalazłam zieloną teczkę z dokumentami. w środku umowa o pracę na nazwisko Lipa Powodzenia na kwotę 14.400 zł brutto miesięcznie. nie szukam Cię, ale powiedz mi tylko jakie studia trzeba skończyć, żeby tyle zarabiać.

po kilku godzinach z konta Lipa Powodzenia napisałem pod wpisem

nie trzeba kończyć żadnej uczelni, żeby tyle zarabiać :) zresztą to wcale nie jest jakaś kosmiczna kwota. odezwij się na pw, potrzebna mi ta teczka.

do następnego dnia na skrzynce miałem 11 wiadomości od różowych xD najczęściej używana emotka to

;3

chyba wyraża ona chęć wzięcia penis po same kule. ale jestem chamski.

napisał też znajomy z gimbazy i powiedział

Lipa wiedziałem, że sobie w życiu poradzisz

xD

nazajutrz wpis usunąłem, coby powstrzymać dalszy przypływ kurew xD sytuacja sprzed 3 miesięcy

tl;dr kobiety leco na hajs

#spotted #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #lippaa
    pokaż całość

odpowiedzi (63)