Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki i Mirabelki opowiem wam moją dzisiejszą historie po której straciłam w jakimś stopniu do siebie szacunek.

  No więc tak pojechałam rano na uczelnie, kiedy dojechałam zorientowałam się, że nie mam portfela więc poprosiłam koleżankę żeby pożyczyła mi 3 zł na bilet powrotny.Włożyłam je do przedniej kieszeni, po zakończonych zajęciach poszłam skorzystać z ubikacji, kiedy podciągałam spodnie dwuzłotówka wyleciała z kieszeni i wpadła wprost do muszli klozetowej.Chwila zastanowienia co robić, nie było już nikogo z moich znajomych żebym mogła od kogoś pożyczyć pieniądze na bilet, a z doświadczenia wole nie jeździć bez niego, więc schowałam swoją dumę do kieszeni, z której wypadło mi przed chwilą 2zł.Podciągnęłam rękaw i zanurzyłam rękę w wodzie.Wyciągnęłam monetę, po fakcie zorientowanym się ze nie ma papieru. Przed moja kabiną słyszałam już robiący się tłum dziewczyn domagających się wejścia, wiec otworzyłam kubeł ze śmieciami i wyjęłam kawałek papieru, który wyglądał na nie zbyt używany wytarłam nim rękę i monetę i jak najszybciej wyszłam by ją umyć.

  #heheszki #gorzkiezale #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (51)

 • avatar

  Obiecane #rozdajo plutonowego breloczka :)
  Na zdjęciu są widoczne trzy wersje: z pseudo zamszu/atłasu (ten z tyłu po lewej), z filcu (z tyłu po prawej) i z lekko pluszowego materiału (z przodu).
  Zwycięzca będzie mógł sobie wybrać który mu się najbardziej podoba.
  Kosztami przesyłki nie musicie się przejmować.
  Dyskryminacja zielonek musi być, ale tylko tych które założyły konto po zobaczeniu tego wpisu.
  Losowanie odbędzie się jutro w okolicach godziny 13. Mam nadzieję, że sobie poradzę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #rekodzielo #handmade #pluton #tossienudzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Pytanie do #wegetarianie :
  Czy jeżeli świnia ma sparaliżowane wszystkie kończyny i jest tzw. "warzywem", to jest dla Was jadalna, czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #wegetarianizm #jedzenie #heheszki

  odpowiedzi (19)