Wpis z mikrobloga

@archlinuxuser: właśnie o to chodzi, że go nie przeczytałeś :D

@Tamerlan: dobra dobra, wiemy jak jest :>

Wszyscy: oficjalna wersja nawoływania się pod tagiem jest taka, że każdy zakopuje na podstawie merytorycznej oceny, a tag nie służy do zakopywania z automatu.
  • Odpowiedz
Wszyscy: oficjalna wersja nawoływania się pod tagiem jest taka, że każdy zakopuje na podstawie merytorycznej oceny, a tag nie służy do zakopywania z automatu.


@rineo: Widzisz tam mój zakop :>? w pierwszym odruchu miałem kliknąć, ale jak doczytałem do kpin z Pawłowicz postanowiłem zostawić bez rozpoznania.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: nie widzę, nie wskazałem Cię przecież palcem tylko wołałem na tym samym tagu na którym wrzucono zgłoszenie. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia kto jest w #neuropa i średnio mnie to obchodzi, ale zakopywanie z automatu jest niefajne.

Przytyk jest do tych, którzy zakopali bez czytania, a nie do tych co nie zakopali lub zakopali bo samodzielnie uznali za np. nieśmieszne.
  • Odpowiedz
@Insine: Ty za to wrzucasz brednie/duplikaty bez zapoznania się z faktami. Widzisz tam mój zakop? Nie, bo stwierdziłem, że mi to rybka, ale nigdy bym tego tekstu nie wykopał.
  • Odpowiedz
@tulonr1: #neuropa twierdzi, że zgłaszane są gównianie znaleziska (i faktycznie często tak jest), ale nie jest to manipulacja głosami bo każdy zakopuje według własnego rozsądku. Tymczasem to znalezisko zakopano z automatu, ewidentnie bez zapoznania się z jego treścią, co już jest niefajne.

Zgadzam się.


@Tamerlan: świetnie, że się rozumiemy :)

@sponge: nie mam pojęcia kto jest w neuropie i średnio mnie to obchodzi, tym bardziej, że nie istnieje. Zostało
  • Odpowiedz