Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jim Carrey niesie trumnę swojej byłej dziewczyny, która przedawkowała jego leki na depresje kilka dni po ich rozstaniu.
  #jimcarrey #feels

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  Czytam tag #stulejacontent i nie dowierzam własnym oczom. Ostatnie wpisy:

  - Koleś szukający dziewczyny do oglądania zachodów słońca jak w tanich komediach romantycznych w jakiejś wiejskiej dyskotece.
  - Koleś broniący randomowej laski przed emerytką aby wzbudzić w niej podziw
  - Koleś straszący dziewczynę na ulicy idąc za nią i przyśpieszając kroku dla samej satysfakcji
  - Tysiące zjebów wymądrzających się nt. #rozowepaski wrzucających jakimiś tanimi wykresami od stulei z angielskiego reddita
  - Rady jak 'wyrywać' na portalach typu Tinder
  To są jakieś żarty, czy Wy tak poważnie? xD

  Przeczytałam w ostatnim czasie parę stron, łącznie z komentarzami. Nie licząc ludzi, którzy obrażają płeć przeciwną i wierzą w wykresy, dla nich niestety juz nie ma ratunku, cała reszta powinna się po prostu nad sobą zastanowić i oglądać mniej komedii romantycznych.

  Sory misiu, ale nikt nie przyjmie Twojego daru stulei i nikt nie będzie oglądał z Tobą wschodów słońca i brzdękolenia na gitarze, jeśli zarówno na zewnątrz, jak i w środku jesteś spierdolony. Wyrzuć koszulę w ceratę, które kupiła Ci mama, broń boże nie oglądaj tagu ubierajsiezwykopem, zadbaj o swoje ciało, popraw sozialskille i nie napalaj się aż tak na pierwsze seksy, bo desperata, pseudoromantyka nudziarza poznaje się z kilometrów. Tylko tyle i aż tyle.

  Drugie "zjawisko" jakie widziałam to te ciągłe pisanie do rozowych paskow na wykopie, jak tylko pozalą sie na swoj zwiazek, ze "ja bym tego nie robił", "boze, z jakim idiota Ty siedzisz". Najwidoczniej ten "idiota" jest bardziej atrakcyjny od Was panowie. Zaraz zostanę zbesztana od kurew, ale jak Cię widzą tak Cie piszą. Dlaczego taki seba przegrywający z amebą w warcaby bolcuje andżelikę? Bo jest męski, bo ciężko się z nim nudzić, bo związek z nim jest wyzwaniem. A związek z Tobą? Jakby wyglądał nasz związek? Bo idę o zakład, że w dużym skrócie będzie go można opisać słowami "proszę, daj mi włożyć".

  NUDA, ASPOŁECZNOŚĆ i NIEATRAKCYJNY WYGLĄD - to jest to, co odpycha od Was laski. Ale na tym można pracować. Sporo chłopaków tutaj to inteligentne bestie, dużo osób ma jakieś poczucie humoru. Więc zamiast stać jak widły w gnoju na jakiś wiejskich dyskotekach i patrzeć jak Wasi kumple zabierają się za panienki, skupcie się nad sobą.

  #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #tfwnogf
  pokaż całość

  odpowiedzi (103)

 • avatar

  Kontuzja bramkarza drużyny NHL Buffalo Sabres – Clinta Malarchuka, 1989 rok.

  Do zdarzenia doszło 22 marca 1989 roku podczas spotkania Szabel z St. Louis Blues. Atakujący krążek Steve Tuttle z Blues oraz Uwe Krupp z Sabres zderzyli się z broniącym Malarchukiem, popychając bramkarza oraz bramkę. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, iż podczas zderzenia, przewracający się Steve Tuttle przeciął Clintowi gardło. Wewnętrzną tchawicę szyjną. Łyżwą.

  To co stało się potem to już widok dla odpornych – 11 osób z widowni zemdlało, dwójka dostała zawału, a trzech hokeistów zwymiotowało. Wykrwawiający się Malarchuk był w stanie zjechać z lodu o własnych siłach , co wiele mówi o kondycji hokeistów w ogóle, po czym zajął się nim Jim Pizzuteli trener odpowiedzialny za kondycję fizyczną zawodników Buffalo. Weteran wojny w Wietnamie zahamował krwawienie do przybycia lekarza ratując tym samym hokeiście życie. Aby powstrzymać tryskającą krew lekarze potrzebowali aż 300 szwów.

  Szkoleniowiec na lodzie pojawił się w kilka sekund po zdarzeniu i natychmiast przyłożył zabrany z ławki ręcznik do krwawiącej tętnicy szyjnej Malarchuka. Pizzutelli poprosił też, aby ktoś zjawił się na tafli z noszami.

  - Nie ma mowy – krzyknął tylko Malarchuk, po czym o własnych siłach zjechał z tafli do szatni. - Nigdy nie zabiorą mnie z lodu na noszach. Jeśli któregoś dnia tak się stanie, możecie zacząć przygotowania do mojego pogrzebu – dodał. Z szatni w błyskawicznym tempie został przewieziony do szpitala. Pierwsze słowa, które wypowiedział w karetce, brzmiały: "Możecie mnie dostarczyć z powrotem na trzecią tercję?".

  Po całym zdarzeniu lekarze zalecali Malarchukowi co najmniej rok odpoczynku od hokeja. Nic z tego. Ze świeżo zszytą raną na szyi hokeista wrócił na taflę już w tydzień po dramatycznym zdarzeniu z meczu przeciwko St. Louis Blues.

  Co ciekawe, kilkanaście lat później Kanadyjczyk po raz kolejny "oszukał przeznaczenie", kiedy wyszedł prawie bez szwanku po tym, jak postrzelił się z własnej strzelby podczas polowania.

  „Chciałem tylko zjechać z lodu. Moja mama oglądała ten mecz, nie chciałem, żeby zobaczyła jak umieram”.

  Źródło
  Źródło

  #historiajednejfotografii #fotohistoria #fotografia #usa #hokej #nhl #sport
  pokaż całość

  odpowiedzi (39)