Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Cała ta akcja ze śpiewaniem barki na #wroclawskiewykopparty jest żałosna - i to nie dlatego, bo ktoś sobie zaśpiewał Barkę o 21:37 i się dobrze bawił, tylko przez soczysty ból dupy części wykopków, który de facto został wywołany przez jedynie 45 sekund śpiewu i 20 sekund nagrania. Ba, ta akcja tylko pokazuje jak wielu użytkowników tego portalu to smutne, zakompleksione pelikany, które łykną byle szajs podsunięty im przez kilku zręcznych prowokatorów jako materiał na aferę (pozdrawiam @Spaceman_ - tak dobrze nakręcanej burzy dawno nie widziałem).

  Podniosły się oczywiście głosy, że ta akcja to zwycięstwo karaczana nad kulturalnym wykopem; że dla tego miejsca nie ma już nadziei i że w ogóle przekroczono wszelkie normy, a wykop to szambo nad szamba - reakcja tak przesadzona, że gdybym nie wiedział o co chodzi, to bym pomyślał że na party spalono biblię i odprawiono czarną mszę. Nikomu jednak nie wpadło do głowy, że zwycięstwem karaczana jest samo pokłosie po zajściu - gdyby nikt nigdy nie wrzucił cenzopapy na YT z logiem wykopu, to cała ta akcja zostałaby potraktowana jako zwykły, mało śmieszny, pijacki wygłup. I faktycznie odśpiewanie Barki tym właśnie było - pijackim wygłupem, który nie miał nawet na celu nikogo obrazić. Ktoś zaczął śpiewać, parę osób podchwyciło i jakoś poszło. I dam sobie rękę uciąć, że nawet duża część z tych wszystkich wykopowych krzykaczy by się przyłączyła, gdyby tylko była obecna.

  Żal mam też do administracji (specjalnie zawołam @m__b i @a__s). Dodając do znaleziska komunikat, że nie macie powiązań z imprezą pozwoliliście na to, aby niemałą liczbę ponad 200 uczestników wyzywano od bydła i zwierząt, za zrobienie czegoś, co nie warte jest tego typu wyzwisk. Pozwoliliście, aby obrażano uczestników imprezy, którą przyklepaliście i której członkiem było jedno z was. Czapki z głów.

  I na koniec powiem jeszcze że bardzo szkoda mi organizatorów samego party. Wykonali genialną robotę i bezinteresownie włożyli w organizację ogrom wysiłku - tylko po to, żeby 200 nieznajomych im osób mogło się dobrze bawić. Mimo, że pewnie ich ten festiwal obrzucania imprezy gównem nie rusza, to i tak serce mnie boli, że spotykają się tutaj z takim brakiem wdzięczności i falą hejtu ze strony tych, którzy mają się za lepszych od śpiewających Barkę i którzy teraz zachowują się po prostu żałośnie.

  tl;dr

  pokaż spoiler wykopki mające ból dupy o barkę to bydło


  #wroclawskiewykopparty #wroclawskiewykoppiwo #przemyslenia
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  A co gdy padnie podświetlenie matrycy?
  #ghettomod #heheszki #komputery

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  Mój #rozowypasek to niezły śmieszek. Jednego pokoju aktualnie nie używamy, więc zrobiła sobie tam pewnego dnia rewię garderoby. Po prostu wytrząsneła połowę ubrań z szafy w sypialni, zaniosła je do tego pokoju, poprzymierzała, po czym większość z nich pizgnęła w kąt. Powiedziałem jej, żeby to posprzątała, a to czego nie potrzebuje żeby wyrzuciła/oddała komuś, to po prostu pochowała je w szafkach w tym pokoju xD. Od tamtego czasu codziennie po kilkanaście razy przegląda te szafki i coś przymierza, zastanawiając się "co by tu jeszcze". Okazjonalnie ubrania znowu rzuca w kąt. Po kolejnych upomnieniach z mojej strony wracają do szafek. Stworzyliśmy w ten sposób swego rodzaju perpetuum mobile. Jednak nie to jest najlepsze.

  Ostatnio dokonywałem małych napraw w tym pokoju i zostawiłem tam krzesło. Już po kilku godzinach obrosło pierwszymi bluzkami. Do następnęgo dnia zakwitły na nim jeszcze dwie pary spodni. Zaintrygowany tym zjawiskiem, postanowiłem dostawić następne krzesło i zobaczyć co się stanie. Nie myliłem się - wystarczyła doba i z krzesła zrobił się jednak wieszak. Dzisiaj wstawiam trzecie krzesło. Ciekawe, czy różowy się zreflektuje.

  #logikarozowychpaskow #truestory
  pokaż całość

  odpowiedzi (7)