:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

•  

czy ktos wie o co chodzi?
    Nie moge polaczyc sie z chrome z zadna witryna po ssl
    "Nie można połączyć się z prawdziwą witryną www.google.pl

Coś zakłóca bezpieczne połączenie z www.google.pl.

Spróbuj ponownie załadować tę stronę za kilka minut lub po przełączeniu do nowej sieci. Jeśli ostatnio łączyłeś się z nową siecią Wi-Fi, zakończ logowanie przed ponownym ładowaniem.

Jeśli wejdziesz teraz na www.google.pl, może to spowodować udostępnienie prywatnych informacji intruzowi. Aby chronić Twoją prywatność, Chrome nie załaduje tej strony, dopóki nie nawiąże bezpiecznego połączenia z prawdziwą witryną www.google.pl."

#pytanie #internet #chrome

Gorące dyskusje ostatnie 12h

pro gameplay XD
    #csgo

odpowiedzi (13)

Tak się bawią żołnierze z #ukraina Tego człowieka zakopali żywcem. Nic się nie zmieniło, a Wy i tak powiecie, że to #ruskapropaganda

odpowiedzi (16)

Jak mialem z 7 moze 6 lat to bardzo lubilem jesc bób (takie smierdzace zielone cos xD). Pewnego dnia wpierdolilem tego wiadro i tak o polnocy obudzile sie z uczuciem strasznego napompowania. Zastanowile sie czy nie pojsc do kibla bylem zmeczony wiec ostatecznie postanowilem puscoc nieco bakow zeby zlagodzic efekt. I tak parenascie minut pierdzialem, nagle uslyszalem jak stara szla do kuchni (byla obok mojego pokoju), wchodzac tam wrzasnela glosem duszacego sie czlowieka "JEZU JAK TU SMIERDZI!". Poniewaz bylem maly i temat pierdow, kupy mnie smieszyl to zaczalem sie cicho smiac. Potem weszla do mojego pokoju i zduszonym glosem wykrztusila "JA PIERDOLE..." po czym predko uciekla. Ojciec chyba uslyszal cale zamieszanie i sie pytal "kochanie co sie stao? co tak smierdzi?" a ja taki rofl na cala chaupe xD

Innym razem kapalem sie w wanne (domek jednorodzinny, pierwsze pietro nad duzym pokojem). Wtedy to na dole byli jacys goscie z pracy ojca radcy prawnego, spotkanie biznesowe jak sie domyslam. No i podczas tej kapieli na moj odbyt zaczelo napierac ogromne wrecz cisnienie gazu zawierajacego duze ilosci siarkowodoru. Wiele nie myslac, z calej sily wypuscilem cala zawartosc prosto w wanne wydajac bardzo glosny dzwiek przypominajacy wybuch bomby, ktory zaczal niesc sie po calej wannie, ktora przekazala go scianom, rurom itd. Po 5 sekundach slysze bardzo szybkie kroki ojca na schodach. Podbiegl pod drzwi mojej lazni i przerazonym glosem zapytal "Pawel co sie stalo? Jestes tam?!" a ja troszke speszony "no kąpie sie a co xD", ojciec sie pyta "co tam sie stalo, uderzyles sie, spadlo cos? slyszalem jakis glosny huk" a ja na to "tato, ja tylko puscilem baka". Po uslyszeniu tego ojciec wydal jakis naprawde bardzo dziwny dzwiek, ktory byl chyba polaczeniem ulgi, zażenowania, wstydu i zduszonego smiechu.
    Ciekaw jestem tylko tego co powiedzial panom na dole xD
    #coolstory #miud #pasta
    pokaż całość

odpowiedzi (9)