:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

•  

czy ktos wie o co chodzi?
    Nie moge polaczyc sie z chrome z zadna witryna po ssl
    "Nie można połączyć się z prawdziwą witryną www.google.pl

Coś zakłóca bezpieczne połączenie z www.google.pl.

Spróbuj ponownie załadować tę stronę za kilka minut lub po przełączeniu do nowej sieci. Jeśli ostatnio łączyłeś się z nową siecią Wi-Fi, zakończ logowanie przed ponownym ładowaniem.

Jeśli wejdziesz teraz na www.google.pl, może to spowodować udostępnienie prywatnych informacji intruzowi. Aby chronić Twoją prywatność, Chrome nie załaduje tej strony, dopóki nie nawiąże bezpiecznego połączenia z prawdziwą witryną www.google.pl."

#pytanie #internet #chrome

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wiecie co? Opisuję w tagu różne historie, ale właśnie na własnych oczach obserwuję takie zjawisko patologii na wykopie - @suckuba wrzuciła zdjęcia zabawek łóżkowych i oczywiście Stooley nr 1, pan @SimonTheSaint unosi się okropnie i stwierdza, że w JEGO MNIEMANIU (które de facto wszyscy mają w dupie, nie oszukujmy się :)) @suckuba jest zła, niedobra itp. Potem @ziemniaczana_krolewna interesuje się jej losem i pracą (WTF?)...
    a wiecie, co ja tu widzę? Tak jak na wsi - ktoś zrobi coś na co ma ochotę, a ludzie ze wsi ze swoim zaściankowym myśleniem #obgadujo i #boldupio strasznie, że ta to zła i że kurwa i że zabić, i na stos, i powiesić xD

Weźcie kurwa wyjdźcie poza mirko, zaczerpnijcie trochę powietrza i nauczcie się czegoś o życiu - macie #boldupy o to, że ktoś na portalu internetowym wrzucił zdjęcia swoich zabawek... ???? Jak to w ogóle brzmi? xD

MAMO BO ONA WRZUCIŁA ZDJĘCIA ANALNEJ ZABAWKI NA WYKOP.PL I MUSZĘ JEJ POWIEDZIEĆ, ŻE JEST ZŁA

Na koniec moje słowo - mam wyjebane na to, co robi @suckuba
    Mam wyjebane, w jaki sposób używa tych zabawek.
    Mam wyjebane, z kim.
    Ale zajebiste propsy dla niej, bo każdy #boldupy u wykopków jest soczysty i za każdym razem równie śmieszny.

#patologiazewsi #patologiazwykopu #bekazboludupy
    pokaż całość

odpowiedzi (32)

• odpowiedzi (21)

Dokładnie 10 lat temu Zlatan Ibrahimovic w barwach Ajaxu strzelił taką bramkę:
    #pilkanozna #golgif #ibrahimovic

GFY

odpowiedzi (10)