Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #cda #film #filmy #technologia #pobieranie #informatyka #programowanie #lifehack

  CDA Downloader - cdax.pl
  Stworzyłem program do łatwego pobierania filmów z serwisu cda.pl, którym chciałbym się z Wami podzielić. Strona automatycznie znajduje wszystkie jakości i pozwala Wam wybrać interesujący Was format. Posiada tryb szybkiego pobierania - wystarczy dodać 'x' do adresu filmu (np. cda.pl/video/436418 => cdax.pl/video/436418)

  Zapraszam do podawania sugestii, raportowania błędów i zadawania pytań na dowolne tematy, od programowania po funkcjonowanie strony.

  P.S. Zanim powiecie, że można zrobić to samo bez CDAx, znajdując linki w kodzie strony lub korzystając z wtyczek, chcę oznajmić, że doskonale o tym wiem (na podobnej zasadzie działa moja strona). Dodatkowo strona sprawdza rozmiar wszystkich jakości, co pozwala na niedopuszczenie do sytuacji gdzie pobieramy plik który jest w połowie uszkodzony (i zajmuje podejrzanie mało miejsca).

  Chciałem żeby CDAx "przepuszczał" pliki przez mój serwer nadając im nagłówki (własną nazwę pliku, rozmiar czy polecenie pobierania zamiast odtwarzania), jednak okazało się że przy 3-6 pobraniach zawiesza się cały serwer (użyłem funkcji php readfile(), gdyby ktoś mógłby mi pomóc w ominięciu problemu przeciążonego serwera byłbym wdzięczny)

  Na razie strona nie zawiera reklam, ale nie wykluczam, że mogę się pojawić.
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • odpowiedzi (36)

 • odpowiedzi (4)