:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dobra Mircy, kolejne #rozdajo z mojej strony! Dzisiaj Noz, ktory po zlozeniu jest wielkosci karty do bankomatu, tylko ze dwa razy grubszy.

Do mojego wyjazdu do PL bede jeszcze robil kilka rozdajo wiec otwieram tag: #kubarozdawacz pod ktorym bede rozdawal rozne inne rzeczy. Sporo osob juz wygralo na moich rozdajo wiec moga potwierdzic, ze rzeczy dochodza ᕦ(òóˇ)ᕤ

Dwie osoby wygrywajo #zadarmo

Wysylka po 10 maja, wtedy bede w Polsce. Niestety wysylka noza z UK do Polski wiaze sie z deklaracja celna i jest nieco bardziej wszystko skomplikowane.

Od osob, ktore wygraja bede potrzebowal jakiegos potwierdzenia pelnoletnosci, mam wystarczajaco problemow i bez wysylania nozy do malolatow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (53)

Pls jak urodzi się wam dziecko i chcecie się pochwalić guwniakiem to tagujcie jakoś #wykopowyrodzic albo coś w tym rodzaju to od razu dam to na #czarnolisto. Większość wykopków wyśmiewa podludzi napieprzających na fb posty o swoich bachorach, a tutaj robi się to samo.

#gorzkiezale

odpowiedzi (23)

TO JUŻ 65,5 MILIONA LAT ODKĄD NIE MA Z NAMI TYRANOZAURA. DOBRY CHŁOPAK BYŁ, ZAWSZE "DZIEŃ DOBRY" MÓWIŁ. PAMIĘTAMY [*]

ZDJĘCIE Z ZOO TUŻ PRZED ŚMIERCIĄ. W TLE WIDZIMY WESOŁYCH TURYSTÓW KTÓRZY NIE SPODZIEWAJĄ SIĘ TRAGEDII DO KTÓREJ ZA CHWILĘ DOJDZIE.

pokaż spoiler #heheszki

odpowiedzi (14)