:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Było Ci kiedyś tak gorąco ,że zaczynałeś/aś się topić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #heheszki #humorobrazkowy #suchar

odpowiedzi (6)

Nie rouzmiem was Mirki spod tagu #tfwnogf. Ja dziewczyny nie miałem i nigdy mieć nie będę. A wiecie dlaczego? Bo w moim rodzimym miasteczku laski wyzywały mnie od ciot i pedałów jak sobie spokojnie stałem na przystanku albo jechałem autobusem. Po prostu sobie siedziałem spokojnie w busie a one mi ubliżały że:
    -jestem ciotą
    -pedałem
    -jestem spedalony
    -przystojny, ale spokojny (?)
    -nie lubią mnie
    -dziwnie chodzę (?)
    -jestem niemęski
    -itd.

Nigdy nie chodziłem w rurkach, ani w żadnym innym chujstwie, ubieram się normalnie jak człowiek.

Kurwa tyle się tego nasłuchałem jak miałem 16-18 lat (a obecnie mam lvl 26), że o mało raka mózgu nie dostałem. Od tego czasu moje serce jest zimnie jak kamień i takie pozostanie do chwili mojej śmieci. No kurwa, ja nawet do żadnych z tych wiejskich lasek nie zagadałem, nie dlatego, że się wstydziłem, ale dlatego, że żadna mnie mnie nie pociągała. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No sorry, ale jak jakieś wieśniary pierdolą o tobie, że się spedaliłeś a wyglądasz kurwa lepiej od reszty wiejskich buców w busie to coś jest kurwa nie halo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Powiem wam, że ja naprawdę mogę rozumieć wiele - patologie, jakieś ciężkie historię życiowe, choroby, ale to z czym się spotkałem w tym małym miasteczku po prostu wypaliło mi mózg.

Więc po prostu zacząłem mieć w dupie związki, dziewczyny, randki, uczucia itd. I wiecie co? Jestem z tego powodu szczęśliwy, że nie muszę się użerać z jakimś wiejskim #rozowypasek
    Żyje jak chce i kiedy chce i mam wszystko w dupie.

Pozdro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tfwnogf
    pokaż całość

odpowiedzi (29)

Bądź mną.
    1.Siedź sobie w domu.
    2.Usłysz pukanie do drzwi
    3.Idź wkurwiony, że ci przerywają czytanie pasty
    4.otwórz
    5.Zobacz paru debili, i ci mówią "cukierek, albo psikus"
    6.Odpowiedz "a wpierdolu byś nie chciał?
    7.patrz jak jedno z dzieci ucieka płacząc
    8.Śmiej sie z niego krzyczac a wypierdalaj maly pedale
    9.powiedz do reszty dzieci a wy co male chuje?
    10.Patrz i soe smiej
    11.wroc do domu
    12.po 30min. Ktos puka idz wkurwiony do drzwki.
    12.patrz przez wizjer
    13.zobac lysego ojca wkurwionego
    14zamknij drzwki na klucz i powiedz wypierdala cwelu
    15.idz czytac dalej paste
    16.Napisz o tym paste
    #pasta
    pokaż całość

odpowiedzi (5)