Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mam brata bliźniaka, od którego jestem starszy o 10 minut. Jak chcę go wkurzyć to mu mówię “Ech Kacper, jak ja byłem w twoim wieku to…” i wtedy mu opowiadam co robiłem 10 minut temu. #heheszki

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Dobra Mirki i Mircy, zauważyłem, że gro osób rzuca się nawet na najgorsze GÓWNO w #rozdajo (albo plusuje z automatu wszystko w tagu), chciałbym wylosować szczęśliwca, który będzie potrafił (w przeciwieństwie do mnie) cieszyć się jego posiadaniem, a może nawet go używać (⌒(oo)⌒)

  tak, chodzi o ten oto #smartwatch wątłej konduity, który szczerze powiedziawszy więcej razy mnie podkurwił niż ułatwił kontakt z bazą. Przywiozła mi go ciotka wracając z pracy na dalekim wschodzie, nawet nie wiem gdzie nabyła, ale zapewne taniej niż myślisz.

  Chyba z każdym smartfonem da się go sparować, jego flagowymi funkcjami są m.in. wyświetlanie informacji o nieodczytanych sms-ach, poziomie baterii, aktualnej pogodzie (tutaj odniosłem wrażenie, że jej stan pobiera losowo z jakiejś tablicy możliwych stanów), a nawet odczytamy aktualną godzinę.

  Za żadnego ciula nie pojmę potrzeby noszenia smartwatcha mając smartfona w kieszeni, nawet jakby miał core i7, 16gb RAMu i ekran OLED o grubości kartki. No ale ja widocznie nie jestem jeszcze na tyle oświecony albo może nie nadążam za technologią, która stała się tak nowoczesna i zajebista, że nie potrafię tego pojąć.

  Oddałbym jakiemuś znajomemu, ale w sumie wystarczy mi wrogów, wystawiać na aukcji nie zamierzam bo jako pracownik branży IT wyszedłbym na jakiegoś lamera i nie spojrzałbym już w lustro, więc #rozdajo #zadarmo wśród plusujących oraz komentujących (podwajasz szanse), mirkorandom wylosuje jutro po 8 rano jakiegoś desperata.

  Oczekuję jedynie zwrotu kosztów za wysyłkę, chyba, że chcesz dostać bez pudełka w kopercie bąbelkowej za 3zł ( ͡º ͜ʖ͡º)
  pokaż całość

  odpowiedzi (134)

 • avatar

  #dziendobry Miraski. Czy są tu jacyś fani #topgear i #motoryzacja? No dobra, wiemy że są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Ok, teraz bez ściemy. Jesteśmy tutaj z ramienia #bbcbrit, w którym od lipca można oglądać archiwalne odcinki Top Gear’a zebrane w cyklu #topgear #narodzinylegendy. Do oglądania oczywiście zachęcamy, ale nie po to tu jesteśmy. Pod ww. hasztagiem chcielibyśmy pokazać Wam jak rodził się ten legendarny program.

  Możecie się spodziewać różnych ciekawostek i smiesznych fotek, ale umówmy się specjalistami od wynajdowania najlepszych heheszków w sieci jesteście jednak Wy, także również zapraszamy do korzystania z tagu!

  Jako że przekraczamy progi Mirko (dość nieśmiało na razie), to dobre wychowanie nie pozwala nam przychodzić do Was z pustymi rękoma. Także by tradycji stało się zadość, wśród plusujących ten wpis i obserwujących nasz profil organizujemy małe #rozdajo. Mamy dla Was:

  5x kubek termiczny
  10x zapach do samochodu

  Życzymy powodzenia!
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)