Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witam serdecznie.

  Postanowiłem Dzisiaj oddać smartfon Samsung Galaxy Ace 2. Wczoraj dostałem z T-Mobile nowy (Sony Xperia E4G), a jako, że ten telefon dobrze mi służył postanowiłem oddać go komuś, kto akurat zaczyna przygodę z Androidem.

  Koszty przesyłki pokrywam Ja. Nie jestem rozpieszczonym bachorem, żeby rzucać telefonami o ścianę lub ciągnąć go po asfalcie. Telefon był używany, ale dbałem o Niego jak mogłem. Ma On jedynie trochę uszorowane boki metalowej obwódki, mikroskopijną ryskę na ekranie i obszorowaną tylną klapkę. Ale jest w pełni sprawny i gotowy do użytku.

  W zamian chciałbym tylko usłyszeć małe "Dziękuję" od Zwycięzcy.

  Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy zaplusować ten wpis. Zielone osóbki też mogą brać udział, aczkolwiek jeśli zobaczę, że twoje konto zostało utworzone 3 dni temu (W momencie losowania), to zastrzegam sobie prawo do ponownego losowania. Szczęśliwca wylosuję w Środę, 27.05.2015r. o godzinie 18:00.

  Jeżeli macie pytania, to proszę je zadawać w komentarzu. Dziękuję bardzo.

  Dodatkowe zdjęcia:
  > Tutaj <

  Dziękuję bardzo za przeczytanie mojego wpisu.

  #rozdajo
  #zadarmo
  #android
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)

 • avatar

  Jakie to smutne, ze rzadzacy wciskaja nam kit o zgodzie, a jednoczesnie nieustannie dziela polakow w wyniku czego powstaja rzeczy takie jak ta. Gowniarz pewnie urodzil sie jeszcze przed rzadami PISu, no ale co tam. To jest ta zgoda, tak? "Dziel i rzadz" wiecznie zywe.

  #wybory #gorzkiezale #polityka

  odpowiedzi (32)

 • odpowiedzi (10)