Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dzisiaj odszedł mój przyjaciel. Był ze mną we wszystkich najważniejszych momentach okresu dzieciństwa i dorastania. Po 12. latach musiałem go pożegnać z powodu choroby.
  Serce mi pęka. Czuję jakbym stracił cząstkę siebie.
  Najgorsze jest spakowanie wszystkich jego rzeczy i wyniesienie do piwnicy, chyba mnie to przerasta. Zdecydowanie najgorszy dzień w moim życiu.
  Mam nadzieję, że teraz czeka go już tylko lepsze.

  #koty #kot #pokazkota #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Cześć Mirki,piszę do Was bo mam ostatnio sporo wolnego czasu i chciałbym go jakoś spożytkować dla Waszej i co tu ukrywać własnej korzyści. Mieszkam w Danii i sprowadziłem stąd już sporo samochodów, które rozeszły się po znajomych. Znajomi jeżdżą i sobie chwalą. Pomyślałem, że jest tu na pewno sporo Mireczków, którzy mają już dość jeżdżenia po komisach i innych Januszowych przybytkach w poszukiwaniu już nawet nie tej przysłowiowej igły (tak, wiem że nie ma takiego przysłowia :P), a po prostu przyzwoitego samochodu, z wiarygodną historią i pewnym przebiegiem. Chciałbym Wam zaoferować pomoc w sprowadzeniu samochodu. Założyłbym autorski tag, w którym wrzucałbym najlepsze oferty danego dnia. Jeśli któryś Mirek by się skusił to na privie będziemy omawiać szczegóły. Zaznaczam, że nawet po oględzinach już w Polsce nie będę nalegał na zakup. Jeśli auto jednak się Mirkowi nie spodoba, to ja je tak czy tak sprzedam, bez obaw. Dajcie znać czy są chętni.
  #kupautozmikro #samochody #motoryzacja #mirekhandlarz #januszemotoryzacji
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)

 • avatar

  Oto oryginalny plakat sprzed ~100 lat mający na celu wyśmiać ruchy sufrażystek (pań domagających się między innymi pozwolenia na glosowanie kobiet, prawa do opieki rodzicielskiej dla kobiet w przypadku rozwodu i wielu innych oczywistych dzisiaj praw, jakie kobiety posiadają). Ciekawe jest to, że choć zmienił się ubiór, język, i wiele innych rzeczy, krytyka feminizmu ze strony mężczyzn raczej stoi z miejscu i skupia się na tym, aby zatruć przeciwnika i przedstawiać feministki jako samotne, brzydkie kobiety z problemami. Wnioski pozostawiam wam, Mireczki...

  Link do dumpu z plakatami antysufrażystkowymi w komentarzu.

  #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #feminizm #heheszki #neuropa #4konserwy
  pokaż całość

  odpowiedzi (63)