Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (7)

 • avatar

  Tak się zastanawiam, bo dostałem od babci walizkę z dokumentami dziadka i wśród nich jest mnóstwo map ze wschodniego frontu (pradziadek był oficjalnie Norwegiem, nieoficjalnie pół-Norwegiem pół-Polakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) mieszkającym przed wojną w Holandii, podczas wojny został przydzielony do 5 dywizji pancernej SS "Wiking", pułk "Nordland" jeśli się nie mylę) notatek i innych ciekawych dokumentów, które dziadek ukrywał przed rodziną i władzą przez wszystkie lata PRLu. Udostępnić to gdzieś? #iiwojnaswiatowa #historia pokaż całość

  odpowiedzi (70)

 • avatar

  Tutaj @WujaAndzej, założyłem nowe konto tylko po to, żeby się pożegnać. Po sześciu latach moja przygoda z wykopem definitywnie dobiegła do końca. Szkoda, że w taki sposób.

  Poznałem tu mnóstwo fajnych ludzi, dziękuję za wspólne mirkowanie. Przepraszam tych, których irytowałem. Mam trochę żal do administracji za to, że winę zrzucili na ofiary i żal do tych, którzy nie potrafili uszanować mojej prywatności, kiedy wyciekło hasło. Ale już trudno.

  W pewnym momencie dobiłem do 800 subów, to świetny wynik. Mam nadzieję, że czasem moje głupie żarty poprawiały komuś humor. Nie żałuję spędzonego tu czasu.

  Jeśli ktoś chciałby się ze mną skontaktować może to zrobić przez mojego fejsika - www.facebook.com/wujaandzej tam nadal będę aktywny.

  Proszę @Moderacja żebyście skasowali moje oryginalne konto, skoro nie mogę go odzyskać.

  No i tyle. Tak wygląda koniec.

  #gownowpis #nadtag #wujaandzej
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)