:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Lifting kamienicy w Ołomuńcu #januszearchitektury #architektura

odpowiedzi (31)

Kiedys napisalem do jednej mirabelki na PW, bo miala ladny awatar i byla z mojego miasta i tak sobie uroilem, ze to moze byc fajna dziewczyna i poczulem sie jakbym pisal po raz pierwszy do mojej szkolnej milosci z podstawowki na gadu gadu, pytajac sie czy sie ze mna umowi.

I wiecie co? Ta mirabelka byla niemila i mnie zlala w chamski sposob, tak ze zrobilo mi sie przykro. Wtedy pomyslalem, ze to musi byc naprawde motzne 9/10, nie mam u niej szans i to wyzsza liga.

I wiecie co pozniej? Spotkalem kiedys ta mirabelke na wykoppiwie i okazala sie byc brzydkim pasztetem, takim co nie wychodzi z piwnicy, ledwo 4/10. Podszedlem wtedy do niej, zagadalem na chwile tak zeby sie podniecila jaki to ladny 6/10 sie nia zainteresowal i nagle w polowie rozmowy powiedzialem soczyste "no elo" i ja zlalem xD

Powiem Wam, ze to byl jeden z najszczesliwszych momentow mojego zycia i od tej pory postanowilem, ze juz nigdy nie dam sie nabrac na fejkowe zdjecie ladnej dziewczyny w awatarze i nie napisze do zadnej mirabelki na PW, bo nie beda jakies damskie stuleje i przegrywy robic ze mnie frajera.

Musialem to w koncu z siebie wylac, bo zbyt dlugo skrywalem ta opowiesc w sobie.
    pokaż całość

odpowiedzi (47)

Na przejściu na czerwonym świetle stoi harcerz i starsza pani.
    Babcia kaszle na to harcerz
    - na zdrowie
    - ale ja kaszlałam a nie kichałam chłopcze
    - jak dla mnie, to pani mogła i chujem się zadławić ale dla harcerza najważniejsza jest dobre wychowanie!

#heheszki #suchar #dowcip #kawal

odpowiedzi (4)