•  

Hahaha znalazlam stronke gdzie mozna czytac SMSy swoich znajomych. Jaja na Maxa To dziala haha Jak chcecie zobaczyc to wpiszcie sobie w Google : DobraBeka .pl i wybierzcie pierwsza stronke. xDD

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Chyba się obraził. #olx #januszeolx #bekazpodludzi

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (52)

Rozczeniowe podejście nigdy nie będzie przestawało mnie zadziwiać. Bardzo często przez wzgląd na mój zawód biorę czynny udział w akcjach charytatywnych gdzie moja praca jest licytowana bądź jest nagrodą.

Wszystko byłoby piękne gdyby nie niektóre mamy które wygrywajac aukcje traktują mnie jak śmiecia lub niewolnika bo hehe Klaun i przecież zapłaciły 50zł.

!

pokaż spoiler prywatnie nie spotykam się z czymś takim, ponieważ osoby które stać na wizytę klauna dla ich dziecka nie robią takich rzeczy, zazwyczaj są kulturalni i mili

A dzisiaj sytuacja mnie przerosła. Dzwoni Pani X i prosi mnie o wizytę dla jej dziecka. O 5 rano. Że jej zależy, że ma horo curke i czy nie da się tego zrobić za darmo -charytatywnie jak wczesniej bo to dla mnie reklama -prywatnie nie ma na to środków. Zapytana o rodzaj imprezy, chorobe dziecka itd. dowiedziałam się że to prywatne urodziny w przedszkolu a dziecko kaszle (a w poniedziałek ma iść do lekarza) więc to poważna sprawa może być i koniecznie to musi być za darmo. 3 godziny pracy, wszystkie dostępne pakiety dodatków (kosztorys na ponad 700zł) dla 30 dzieci i oczywiście dojazd jest w moim interesie.
      Po całej rozmowie stwierdziłam że jednak mam zarezerwowany dzień i może innym razem. Tylu wyzwisk dawno nie słyszałam.
      Ludzie mnie zadziwiają xDD
      Musiałam się komuś pożalić bo nie wiem jak to nawet skomentować.

#klaunpsikus #praca #gorzkiezale
      pokaż całość

odpowiedzi (83)

Dobra Murki, minuta ciszy dla naszego brata. Dziś jest nas o jednego mniej. Kumpel idzie na weekendowe nauki przedmałżeńskie. Loszka jara się jak Rzym za Nerona, a kumpel nawet piwka w piątek się nie napije jak normalny człowiek. I to na własne życzenie, za własne pieniądze. Złapała go w sidła jak ten zły myśliwy nieskalaną, piękną sarenkę. Dajcie to w gorące, niech usłyszy wołanie braci i przemyśli temat jeszcze raz. Marcin, na Odyna, nie rób tego.
      #slub #przegryw
      pokaż całość

odpowiedzi (119)