•  

Hahaha znalazlam stronke gdzie mozna czytac SMSy swoich znajomych. Jaja na Maxa To dziala haha Jak chcecie zobaczyc to wpiszcie sobie w Google : DobraBeka .pl i wybierzcie pierwsza stronke. xDD

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ten uczuć, kiedy mieszkasz we #wroclaw i nie wiesz czy to, co słyszysz za oknem, to fajerwerki, czy zamach terrorystyczny

Czemu niektórzy ludzie nie mogą zrozumieć słowa "nie"? Poszedłem do znajomych na grilla, bo ile można siedzieć w domu. Większość zebranych wie o moim nalogu i rozumie, że nie pije. Ale zawsze musi się znaleźć ze dwóch osobników, którzy zapytają "Czemu nie pijesz?" No to odpowiadam zgodnie z prawdą, że jestem alkoholikiem. Ale ta odpowiedź niczego nie zmienia. Pojawia się seria zdań: "Z nami się nie napijesz", "Przecież jedno piwko ci nie zaszkodzi, to tylko piwko", "Raz się możesz napić", "Jak to tak imprezować bez alkoholu". "No weź się napij". Nie, nie napiję się ani dzisiaj, ani jutro, ani za pięć lat.
    Dla ciebie to może jedno małe piwerko. Dla mnie to jedno piwko, to za dużo. Fakt, może być tym jednym, ale znam siebie i wiem, że skończyłoby się ciągiem i powrotem do długiego chlania. A tego nie chcę. Ktoś zapyta "To po co chodzisz tam, gdzie jest alkohol?". Bo chcę jakoś spędzić wieczór, chcę się z kimś spotkać. Bo nie mogę cały czas siedzieć w piwnicy. Nie mam problemu z ludźmi, którzy piją. Jak mogą, to niech piją. Tylko niech mnie nie namawiają i uszanują moje decyzje.
    #boldupy #alkoholizm #alkoholniezawszespoko
    pokaż całość

#anonimowemirkowyznania
    Wszyscy są zajęci meczem to wklejam z nudów (oczywiście nie pod swoim nickiem, bo bym została zwyzywana od szmat ;))
    #wykopgonewild #nsfw #pokazcycki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
    Po co to?
    Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
    pokaż całość