•  

Hahaha znalazlam stronke gdzie mozna czytac SMSy swoich znajomych. Jaja na Maxa To dziala haha Jak chcecie zobaczyc to wpiszcie sobie w Google : DobraBeka .pl i wybierzcie pierwsza stronke. xDD

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mireczki przedstawiam wam moją ścianę.

Oprócz takich drobnych rzeczy jak to, że Ziemia jest ciut za wysoko to wyszło tak jak chciałem. Okazuje się jednak, że powieszenie ośmiu antyram tak, żeby były równo jest trudniejsze niż powieszenie jednej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Koszty:
    - 62 zł za antyramy (największe 40x50 cm)
    - 33 zł za wydruki (4 x A4, 2 x A3, 2 x A2)

Niestety musiałem mocno zmniejszyć i pochylić Saturna, żeby zmieściło się go jak najwięcej. Myślę jak to lepiej rozwiązać. Być może wydrukuję go w większej skali i dam po skosie dodatkowe antyramy, które będą zawierały kawałki pierścienia. Co myślicie?

#kosmos #kosmosboners #diy #zrobtosam #planety
    pokaż całość

Tytuły na Onecie ;d #onet

Jako że rodzice wyjechali to wziąłem Młodego (lat 15, czyli gimbaza harda) do knajpy na obiad. Tak siedzimy, gadamy więc poruszyłem jeden temat. Jakoś z miesiąc temu miał awanturę w domu, bo rodzice znaleźli u niego w cholerę liquidów z e-papierosów. Pytam się go, czy serio tyle palił. Ale prawda okazał się dużo lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupowali z kolegą 200 ml bazy, mieszali z wodą (lekko oszukane były te liquidy) i aromatem i sprzedawali w całej gimbazie i okolicznych rejonach za 15 zł za buteleczkę. Koszt produkcji wahał się od 6-8 zł, dlatego zarabiali ponad 150 zł miesięcznie na całym procederze.

Niestety rodzice oraz firma która zaczęła sprzedawać w okolicy równie tanie liquidy wygryzła ich z rynku. Jednak wiem, że Młody w życiu daleko zajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#biznes #gimbaza #truestory #januszebiznesu
    pokaż całość