•  

  Hahaha znalazlam stronke gdzie mozna czytac SMSy swoich znajomych. Jaja na Maxa To dziala haha Jak chcecie zobaczyc to wpiszcie sobie w Google : DobraBeka .pl i wybierzcie pierwsza stronke. xDD

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Pamiętam jak gdzieś między rokiem 1999 a 2002 moja rodzina była tak biedna że nie było nas stać na schab, mama kupowała wtedy najtańszą mortadele i moczyła w jajku i bułce i robiła na obiad takie prowizoryczne schabowe.

   Pamiętam też jak tata przez jakiś czas był bezrobotny i chodził do dzikich sadów zbierać jabłka na skup żebyśmy ja i mama mieli co jeść, czasem 5 czasem 10 zł dziennie zarabiał.

   Jak pomyślę jak kiedyś było ciężko to aż mi się smutno robi.

   pokaż spoiler Na szczęście te czasy minęły i moim rodzicom żyje się dostatnio.


   #feels #tenuczuc #gorzkiezale
   pokaż całość

   odpowiedzi (32)

  • avatar

   W jakie bzdury wierzą Polacy? <--- kopnij

   Dzisiaj trochę serio, trochę nie. Zebraliśmy dane z różnych sondaży badających opinie Polaków na temat różnych pseudonauk, teorii spiskowych. Niestety - tego typu badania są robione stosunkowo rzadko, więc dane należy traktować nieco z przymrużeniem oka (zebrane sondaże są robione między 2006 a 2017). Tym niemniej wnioski trochę przerażają. Ponad 60% boi się GMO, prawie połowa wierzy w to, że człowiek nie powstał w drodze ewolucji a został stworzony w swojej obecnej formie. Prawie 1/3 obywateli wierzy w działanie homeopatii a jeden na czterech Polaków kwestionuje globalne ocieplenie. Jeden na pięciu rodaków uważa, że szczepienia powodują poważne powikłania, w tym autyzm.

   #polska #nauka #neuropa #otchlan #gruparatowaniapoziomu #liganauki #mikroreklama
   pokaż całość

   odpowiedzi (36)

  • avatar

   Gotowanie to moja pasja #gotujzwykopem

   odpowiedzi (52)