•  

Hahaha znalazlam stronke gdzie mozna czytac SMSy swoich znajomych. Jaja na Maxa To dziala haha Jak chcecie zobaczyc to wpiszcie sobie w Google : DobraBeka .pl i wybierzcie pierwsza stronke. xDD

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (2)

Ten Pan odwiedził swoją żonę w szpitalu. Przyszedł z kwiatami, ubrany w odświętny smoking. Para obchodziła 57 rocznicę ślubu. Piękne...

#kalkazreddita, #zwiazki,

odpowiedzi (9)

byłem w tym tygodniu w Warszawie bo miałem trochę załatwiania. Jakoś nie mogę się przekonać do stolicy - za dużo ludzi, za dużo cudzoziemców, za drogo, brzydko i w ogóle. Nie żebym jakoś szczególnie narzekał bo bywam często poza Polską i znam wiele miejsc gdzie jest jeszcze gorzej (choćby Berlin czy Katowice). Jakoś po prostu nie jestem w stanie tam odpoczywać. Chcę po prostu załatwić wszystko i spierdalać czym prędzej.

Miałem trochę czasu do odjazdu to poszedłem do Złotych Tarasów żeby się poszwendać. Przy okazji uznałem, że kupię wreszcie sobie tego słynnego Wiedźmina 3 Dziki Gon bo same przezajebiste recenzje zebrał. Ja to w ogóle sagę wiedźmińską uwielbiam i czytałem ją bodaj ze cztery razy od deski do deski. Gra, która obiecuje mi, że ma klimat książek jest moim jak to mówią anglosasi must have.

No więc stoję w kolejce. W jednej łapie teczka w drugiej Wiedźmin 3 Dziki Gon PS4. Przede mną parę ludzi, w tym zakonnica. Gra muzyka z głośników ale nie znam bo nie słucham radia. Nagle z zadumy wyrywa mnie szarpnięcie i szorstki głos:

To nie jest gra. To jest festiwal bugów.

Odwracam się i widzę, że to Zbigniew Stonoga. Stoi za mną, w ręce trzyma jakieś guwna na nintendo. Szarpie mnie znowu i powtarza

Koń się tam zacina na ścieżce i nie doczytują się tekstury.

Kurwa nie wiem za co ale go przepraszam i kłamię, że to nie dla mnie ale on nie daje mi spokoju.

Tam nie ma żadnej immersji. Kup Animal Crossing, tam się można zatopić. Można łapać motyle i mieć meble. Płytka fabuła Wiedźmina nie nadrabia. Techniczne niedoróbki i wizualne niedopracowanie. Spójrz na gry od Nintendo. 60 klatek na sekundę a jak spadnie do 59 to Nintendo oddaje pieniądze.

Nie mam WIU ani żadnej rzeczy, która z nintendo jest. I nawet się już nie tłumaczę tylko z burakiem na ryju słucham jak pan Zbigniew Stonoga opluwa Wiedźmina 3 Dziki Gon najlepszą polską grę jaka kiedykolwiek wyszła. Polskie dziedzictwo narodowe. Milczę. Nie zamaluję go w gębę przecież. Ludzie wokół udają, że mają to w dupie. Jedna tylko zakonnica się odwraca wreszcie i z marsową miną mówi.

Dobrze Zbysiu, jedziesz z kurwami.

I wtedy widzę, że w dłoniach ściska New Super Mario Bros. Nie zastanawiam się dłużej. Odkładam Wiedźmina 3 Dziki Gon na półkę i szybkim krokiem odchodzę. Za sobą słyszę gromki śmiech.

Kupię sobie wersję cyfrową, pierdolę.
      Nie polecam Empiku w Złotych Tarasach.

#truestory #takbylo
      pokaż całość

odpowiedzi (12)