Wpis z mikrobloga

@Tamerlan: @dreaper: czy duplikat to nie wiem, ale dlaczego nieprawdziwa? Przeczytałem artykuł i wywnioskowałem z niego, że LP mają jakiś zysk, który państwo chce odebrać, by budować drogi. Znaczy jakiś podatek?
@draqul: w zasadzie lasy państwowe jak sama nazwa wskazuje są państwowe, więc generują zysk na potrzeby państwa, a nie tylko i wyłącznie na własną działalność. oczywiście leśnikom taka sytuacja może się nie podobać i być niekomfortowa pod względem finansowym, ale wszystko jest kwestią tego ile tych środków zostanie przeniesione na inne cele

@Tamerlan: lasy państwowe nie są przecież przedsiębiorstwem, więc opis tego znaleziska ma się nijak do rzeczyswistości
@Tamerlan: Doceniam działania neuropy (mimo iż daleko mi do jej poglądów ideowych), ale takie zwoływanie do zakopywania (mimo, iż w sumie nie wyrażone bezpośrednio w teści tego wpisu na mikro), wydaje mi się bezpodstawne. Duplikat per se to to nie jest, dlatego proszę, pozostawcie wolną decyzję użytkownikom portalu, a nie bezpośrednio narzucacie członkom neuropy (nie wszystkim niestety myślącym samodzielnie) określone działania.

Wyniki, które podałeś, są bliskiem tym:

https://www.google.pl/search?q=lasy+pa%C5%84stwowe+site%3Awykop.pl&oq=lasy+pa%C5%84stwowe+site%3Awykop.pl&aqs=chrome..69i57.6460j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8#q=kubica+site:wykop.pl&safe=off

a nie widziałem
@dreaper: ps. jednakże będę musiał odszczekać swoje słowa, jeśli rzeczywiście Lasy Państwowe, będące rentowne, zostaną obciążone dużymi podatkami, doprowadzone do nierentowności, a następnie sprywatyzowane i sprzedane po niskiej cenie prominentom z koalicji rządzącej :)Ale kto to może wiedzieć.