:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#postmanstories

Dzień jak co dzień. Listów sporo, chodzenia sporo, jakiś klient ma pretensje, ktoś na mnie burknie, jakiś pies obszczeka. Potrafi to zepsuć humor lub chociaż wprowadzić w stan ignorowania. Zdarzają się jednak i bardzo miłe sytuacje.

Wchodzę do mieszkania. Podaję kartę doręczeń do pokwitowania listu poleconego i już mam się zbierać do wyjścia gdy nagle wybiega z pokoju jakiś szkrab.
    - Babciu, babciu, poczekaj chwilę, niech pan Listonos jesce nie idzie.
    Ja zdziwiony, babcia nie tak bardzo, szkrab zniknął gdzieś na chwilę. Stoję i czekam.
    - Prose, to dla pana. Narysowałem. Lubię pana, prose. - wziąłem złożoną kartkę, zobaczyłem co jest w środku i uśmiechnąłem się szeroko. W życiu bym nie pomyślał, że spotka mnie coś takiego.
    - Dziękuję bardzo. A z jakiej to okazji.
    - Bo pan jest fajny, pogada pan ze mną zawse.
    - Szkrab czekał na pana od kilku dni aby wręczyć panu ten rysunek. - dopowiedziała Babcia - Ja nie mam siły z nim gadać cały dzień a pan jak przyjdzie to chociaż kilka słów z nim zamieni, a on się zawsze cieszy jak może z kimś porozmawiać.

Takie coś mi się wczoraj przytrafiło. Taki małe #coolstory podnoszące na duchu.
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

Wśród osób ktore zaplusują ten wpis wylosuje 2 osoby którym wyślę zaproszenie do nowej usługi Google #inbox (taki nowy ulepszony Gmail 2.0). Losowanie zrobię dziś koło 18. #android

odpowiedzi (37)

Tak się kurwa komentuje! A wy co, dalej 3 plusy na krzyż? Nawet mi was nie żal (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

pokaż spoiler Tęskno mi było za mirko i przeglądałem niezalogowany jak ostatnia dziwka, ale jak zobaczyłem ten ściek jej autorstwa to stwierdziłem, że tak nie może być, że moje konto jeszcze ciepłe, a jakaś panna łatwiejsza niż single player w CoD już dostarcza więcej żenuncji niż ja. Tym razem wam się upiekło, znowu nie usunąłem konta na dobre.

pokaż spoiler #feuercontent #pitrasiacontent #permdlafeuera #heheszki #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (36)