:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kisne z tych wirusów xD
    #siatkowka #heheszki

odpowiedzi (10)

UWAGA UWAGA

wbrew podejrzeniom @powodzenia nie miałam problemu z graniem w pokemony na #wykopowygameboy
    nagrałam się już bo jak wiadomo #rozowepaski sie szybko nudzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) i chce go dalej przekazać ( ͡° ͜ʖ ͡°) wpis możecie plusować do jutra do 22.
    po tym czasie wylosuję jedną osobę której prześle gameboya na mój koszt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przy okazji pozdrawiam @-PPP- za to, że wywiązał się z obietnicy i wysłał mi go

#rozdajo #konkurs

POWODZENIA MIRASY!!11
    pokaż całość

odpowiedzi (24)

Co to w ogóle ma być. xD
    Obrażanie Michalczewskiego i jego matki, bo pan Darek wyraził swoje poglądy publicznie, jest okej, w końcu pederaści, geje, pedofile i zoofile, NIE DLA TENCZY i tak dalej.
    Bojkotowanie Browaru Ciechan, bo pan właściciel wyraził swoje poglądy publicznie, jest złe, lewackie i w ogóle jak można kogoś stygmatyzować za poglądy.
    Czy naprawdę nikt z bojowników o wolność słowa (ale tylko dla pana właściciela Browaru Ciechan) nie widzi tej żenującej relatywizacji?
    #neuropa #4konserwy #ciechan
    pokaż całość

odpowiedzi (32)