Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #mikroreklama #neuropa #biedron #slupsk
  Biedroń pokazuje budżet miasta na infografikach.Wydatki rozpisane co do złotówki

  "Na co idą moje podatki?" - zastanawia się każdy z nas, kiedy potknie się na dziurawym chodniku albo idzie nieoświetloną ulicą. I choć samorządy coraz częściej pokazują mieszkańcom, na co wydają pieniądze, to jeszcze nikt nie rozliczał się tak dokładnie, a jednocześnie tak przystępnie jak Słupsk.
  http://www.wykop.pl/link/3148919/biedron-pokazuje-budzet-miasta-na-infografikach-wydatki-rozpisane-co-do-zlotowki/
  pokaż całość

 • avatar

  ej @UPC_Polska jaki mamy miesiąc?

  #heheszki

 • avatar

  Mirki, mamy dosc zywa dyskusje z moja dziewczyna na temat zwiazkow i znajomych przeciwnej plci.

  różowy wczoraj wyjechał z do rodziców, ja zostałem w mieście i rano zażartowałem ze bylem wcozraj na imprezie z kolezanka (poznana w ogole przed poznaniem rozowego, czasem spotykamy sie na kawe) i ze teraz mi prasuje koszule. Pic rel oczywiscie byl wiec gonoburza instant. Czy dla Was jest to dopuszczalne aby np wyjsc z kims i nocowac poza domem pod nieobecnosc partnera? Nie mowie oczywiscie o jakiejkolwiek zdradzie, bo nawet przez mysl by mi to nie przeszlo. Dla mojego rozowego jest to nie do pomyslenia i huurr durrr zdrada.
  Najlepsza jest #logikarozowychpaskow - wyjsc sam na impreze z kolezanka - nie, wyjscie z kumplem (w sensie ze ja wychodze z jednym albo z drugim).
  No i wisienka na torcie. Gadalismy o weselach - stwierdzila ze nie wypada aby osoba posiadajaca partnera przyjmowala zaproszenie od znajomego na wesele. Co wy na to?

  #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  pokaż całość