Wpis z mikrobloga

@Tamerlan: No, ale dziewczyna odziedziczyła jakiś spadek...wartość nieruchomości może swobodnie przenosić kwotę 20K i wtedy ograniczenie odpowiedzialności odpada. Inna sprawa, że powinna sprzedać nieruchomość i spłacić dług.
@Tamerlan: jeżeli wartość nieruchomości jest większa niż 20K to już było by bezpodstawne wzbogacenie ze strony ciotki. A i dziewczynka nie może sama dokonać takiej czynności, jedynie opiekun za zezwoleniem sądu.
A i dziewczynka nie może sama dokonać takiej czynności, jedynie opiekun za zezwoleniem sądu.


@Palwed: Pisałeś:

że powinna sprzedać nieruchomość i spłacić dług.


Użyłem podobnego skrótu myślowego ;)

A jeśli jest wyższa, to nie ma rady trzeba sprzedać.
@Tamerlan: w czym problem - wrzucam te artykuły, które mają szansę trafić na główną, sama ich treść niekoniecznie musi mnie obchodzić, ważne aby przyciągała uwagę. Dla mnie to tylko zabawa, nie prowadzę tu żadnej gry politycznej czy czegokolwiek tam by mi nie zarzucano.
@rbk17: Przecież to nie ma nic wspólnego z polityką. Po prostu "artykuł" jest oparty na bzdurnym założeniu, ale, ze jak sam zauważyłeś ma to szansę na główną, bo tani populizm, a ludzie mogą sobie popsioczyć itd. Zabawa zabawą, ale ludzie serio traktują to co czytają na wypokie.
@rbk17: ale nie mówię o Twoich znaleziskach (z całym szacunkiem, ale nie kojarzę ich jakoś). Po prostu taki jest trend. Fajnie sobie poskakać w rankingu, ale serwis staje się przez to uboższy.
@Tamerlan: no ja spadam w rankingu codziennie o 500 miejsc, nikt mi nawet nie odpowiedział czemu, wiec zakładam, że przez słabe znaleziska albo przez bana, którego miałem 2 tygodnie temu.