Gorące dyskusje ostatnie 12h

#samozycie #truestory #slask

Podchodze dzisiaj na przystanek autobusowy,pelno ludzi (okolo 10 osob),na ziemi obok lawki lezy mezczyzna (okolo 50 lat, bez butow, kula o ktorej sie porusza obok); pytam ludzi czy wiedza co sie stalo,oczywiscie cisza.....podchodze pytam; on cos tam mamrocze,zero kontaktu.
    Dzwonie po pogotowie,przyjezdzaja.W karetce chyba bardzo mocno sie jego stan pogorszyl bo ratownicy przystapili do masazu serca.
    Noz ku##a mac,cos we mnie peklo i najechalem na babe ktora siedziala na przystanku i zaczela mnie wczesniej opierdalac ze mam nie dzwonic na pogotowie bo pijakow nalezy,cytuje:
    "Utylizowac w spalarniach smieci"
    (Kobitka kolo 60,fioletowe wlosy,fajka bez filtra w ryju i KASZEL JAKBY JEJ KŁACZEK WPADŁ)

Mowie jej kobieto tu czlowiek lezy bez ruchu a ty nie potrafisz nawet na pogotowie zadzwonic,to skwitowala krotko:

Aaaaaa spierda..aj

Tez przechodzicie obok takich wydarzen bez jakiejkolwiek pomocy? Mnie by sumienie zezarlo jesli bym czegos nie zrobil.
    pokaż całość

odpowiedzi (53)

• odpowiedzi (41)

Kraków w pigułce - akcja "Parkuj z głową. Wystarczy 1 metr". To teraz pojawia się pytanie, co za kretyn zatwierdził projekt ulicy z zatokami namalowanymi zbyt blisko torowiska?
    #krakow

odpowiedzi (25)