Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  1. Wbij weekendowo do różowego.
  2. Różowy narzeka na telepiącą się pralkę przy wirowaniu
  3. Różowy nastawia testowe pranie. Faktycznie, na wirowaniu pralka skacze po całej łazience. Wstępna diagnoza - siłowniki do wymiany. Wstępna wycena ~100zł
  4. Obserwuj pracę bębna podczas, gdy różowa odkurza całe mieszkanie
  5. Niczym rasowy majster przygotuj sobie miejsce pracy. Rozstaw niezbędne narzędzia, załóż robocze rękawice, zdejmij krawat i zakasaj rękawy białej koszuli. Odbezpiecz browar, by stale dostarczać organizmowi energii tak bardzo potrzebnej do tej ciężkiej pracy. W tle różowa zmywa w kuchni stertę brudnych naczyń.
  6. Otwórz górną pokrywę pralki. Diagnoza - fabryczna blokada bębna nadal nie zdjęta (bęben w nowej pralce jest zawsze zablokowany do transportu, w instrukcji na pierwszej stronie jest napisane, że zanim odpalisz pralkę, zdejm blokadę.). Blokada od nowości. Od 1,5 roku. Skiśnij w duchu.
  7. Wyjmij styropian spod zabezpieczenia bębna, zamknij klapę.
  8. Różowa nastawia kolejne pranie, na wirowaniu pralką telepie jeszcze bardziej.
  9. Oooo uuuu poważna usterka, w grę wchodzi wymiana pralki XD
  10. Obserwuj pracę bębna, w tle lecą instruktażowe filmiki na Youtube "jak naprawić pralkę", tak serio to przeglądaj mirko. Różowa w tym czasie gotuje obiad.
  11. Odkryj klapę pralki, odkręć jedną z dwóch śrub zabezpieczających bęben, zamknij klapę.
  12. Różowa nastawia pranie testowe. Pralką telepie już mniej, za to terkoce jak pojebana na cały blok.
  13. Obserwuj fascynującą pracę bębna, rundka w age of empires w łazience. Różowa w tym czasie zbiera rozwieszone pranie, sprząta szpargały porozrzucane po całym mieszkaniu.
  14. Zdejmij klapę, wyjmij ostatnią śrubę zabezpieczającą bęben. Czujesz, że pralka jest Ci wdzięczna za wybawienie, za te 1,5 roku w okowach. Bęben luźno chodzi na siłownikach, które w sumie są jak nówki sztuki. Obserwuj pracę siłowników, kiedy różowa przygotowuje przyjęcie dla 5 osób, bo wieczorem przychodzą do nas goście.
  15. Testowe pranie, na wirowaniu słychać tylko przyjemny świst motoru. Różowa biegnie z wdzięczności po sześciopak, by złożyć Ci go w ofierze. Wyjdź z łazienki wprost na pięknie wysprzątane mieszkanie po 4 godzinnej batalii jak szef, jak pan we własnym domu. Delektuj się pysznym obiadem popijając tyskie puszka. Odpal zasłużoną rundę w csa, różowa wpatrzona w Ciebie jak w obrazek.

  #taktyk #zwiazki #januszemajsterkowania
  pokaż całość

 • avatar

  Mirki co dalej? Nigdy tak daleko nie zaszedłem

  #pomocy #podrywajzwykopem