:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Miraski, myślicie, że kolega z #pracbaza się wkurzy mocno? W poniedziałek wraca z urlopu ;>

#heheszki #smieszki #numerwpracy #niewiemjaktootagowac

odpowiedzi (40)

oto magiczna rużdżka wudu prosto z Haiti

jak włożysz ją sobie w dupę, to dupa zacznie boleć wszystkich poza tobą

testy potwierdzają wysoką skuteczność

#magia #czary

odpowiedzi (22)

Znowu się przekonałem, że na mirko normalnych ludzi jest jakieś 5% a reszta to 15 latkowie albo ewentualnie 18-20 latkowie z niedojebaniem mózgowym.

A najlepsze, że ci ludzie którzy teraz się oburzają i piszą jakieś teksty moralności to pokazują tym, że są albo prawiczkami albo idiotami.
    Ja rucham jak tylko mogę i gdy zobaczyłem wpis @suckuba pomyślałem - "uuu, fajne pomysły ma dziewczyna, pewnie facet się przy niej nie nudzi mimo, że wygląda na niepozorną" i scroolowałem dalej, czemu? bo rucham i dla mnie takie coś jest normalne, wy nie ruchacie to się oburzacie, proste.

Fakt, że z tego samego profilu dodała tez #pokazmorde to już świadczy trochę o głupocie bo w internecie nic nie ginie, ale naprawdę jakim trzeba być skończonym idiotom by prawić morały?
    Laska lubi niecodzienne zabawy i CHWAŁA jej za to, facet który z natury lubi ruchać + dziewczyna która się tego nie wstydzi i ludzi się ruchać jeszcze bardziej to idealne połączenie sprawiające uśmiech na twarzy każdego dnia.

Kurwa ludzie, ruchać się ile wlezie i nie żałować, a jak macie ból dupy, że laska ma życie i fantazje erotyczne które jakoś tam realizuje to zapraszam was na xhamster, ulżycie sobie i może nie będzie pisać głupot. No ale czego wymagać od 15-18 latków.

Dzięki tej #gownoburza przynajmniej wiem którzy z mirków to debile i stuleje, bo każdy zdrowo myślący człowiek który na co dzień rucha, przejdzie obok wpisu @suckuba z uśmiechem i będzie scroolować dalej.
    A wy stuleje znajdziecie w przyszłości swoją idealną połówkę, grzeczną, niepozorną, kochaną, nie taką szm*** jak waszym zdaniem jest @suckuba i będziecie myśleć, że złapaliście pana boga za nogi, nie drogie mirki! wasza żonka się będzie rżnęła na potęgę, jeśli nie z wami to z kim innym, bo taka jest natura człowieka.

A jeśli ktoś teraz napisze, że macie ból dupy, że atencja i lansowanie ... przecież od tego jest mirko! by o czymś napisać, pochwalić się, zaprezentować, popisać z ludźmi którzy mają podobne zainteresowania, na tym polega całe mirko.
    Dobrze, że za 2 tygodnie zaczyna się rok szkolny, może będzie w końcu więcej normalności na tym portalu.

#rozowepaski #afera #suckubacontent #buttplug #atencja #suckuba #nsfw #ladnapani
    pokaż całość

odpowiedzi (84)