:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mam kuzyna. Typowy #sebix. A co wiecej na osiedlu wolaja na niego Siwy. Nigdy nie mielismy jakichs dobrych relacji, bo nie mielismy wspolnych tematow - ja opowiadalam, jaki ostatnio film widzialam, a on o tym, jak jego kumpel po bielunie mial fazy, ze wracal bez spodni do domu.
    Mimo, ze relacji za wielkich nie bylo, lubilismy sie.
    Pewnego razu gdy w swieta bozonarodzeniowe bylam w kosciele, o dziwo przyszedl tez moj rodzinny Siwy. Podszedl do mnie i mow "ej, wiem, ze mialas 2 dni temu urodziny kuzynka, lubie cie". I wcisnal mi cos w dlon. Po tym zmyl sie szybko i go przez kolejne 2 lata nie widzialam.
    Dal mi srebrny lancuszek z wisiorkiem sercem. Widac bylo, ze uzywany.
    Tak wiec jednym z moich urodzinowych prezentow osiemnastkowych jest najprawdopodobniej zajumany komus lancuszek.
    #coolstory #rodzina #urodziny #prezent
    pokaż całość

odpowiedzi (15)

Dzięki za słowa otuchy Mirki!
    http://www.wykop.pl/wpis/9846906/co-tu-duzo-pisac-mirki-w-jeden-dzien-stracilem-pra/
    Krótka historia z wczoraj:
    Stwierdziłem że pora się pomodlić. Jak trwoga to do Boga - wiadomo. Wieczorem poszedłem pomagać ludziom, stoję sobie i przyglądam, wokół pełno bezdomniaków, zimno zwłaszcza dla takiego suchoklatesa jak ja. Nagle z tekstem wyjechał do mnie gościu co się nawrócił w więzieniu że mu kurtka nie potrzebna, bo w sumie za mała i żebym przymierzył. Zawsze chciałem mieć kurtkę z naturalnej skóry, a poprzednia z eco skóry (czytaj vinylu) porwała się od torby na ramię. Oddał mi ją a sam poszedł do samochodu, rzucił na pożegnanie "dziękuj Bogu". Znalazł się hajs na buty, zamówiłem na allegro trekkingowe.
    http://allegro.pl/buty-trekkingowe-trapery-gorskie-zimowe-8877-r43-i4677214613.html
    Poza tym dziś mam rozmowę o pracę!
    Mam setkę powodów by wierzyć w Boga i ani jednego by nie wierzyć! Wiem że Bóg jest wielki!

pokaż spoiler #modameska #truestory #coolstory #chwalapanu #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (68)

Mąż wyjechał w delegację, a żona postanowiła zrobić mu niespodziankę i kupiła nowiutką szafę do ich wspólnej sypialni. Przyjechała ekipa, zmontowała szafę. Po jakimś czasie obok domu przejeżdżał tramwaj i szafa się złożyła. Zdesperowana kobieta dzwoni do firmy i tłumaczy co się stało. Przyjeżdża ekipa montuje szafę i dzieje się tak kilka razy. Przy kolejnym razie kierownik ekipy monterskiej mówi:
    - Wie pani co, muszę wejść do szafy i zobaczyć od środka co się dzieje.
    Wchodzi do szafy. W tym momencie wraca mąż i wchodząc do sypialni krzyczy z zachwytem:
    - Kochanie cóż za wspaniała szafa.
    I otwiera drzwi od szafy, a gość ze środka:
    - Wal pan w ryj, bo i tak nie uwierzysz, że na tramwaj czekam.

#suchar #humor #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (13)