Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Bawią mnie argumenty za Dudę. Słyszę tylko że dobrze się prezentuje, że jest wychowany i ma piękną żonę i córkę. Ani jednego merytorycznego argumentu (zobaczcie chociażby po wykopie), no ale przeciez #bojowkakingidudy no bo jakby inaczej... To ma byc prezydent, a nie lokaj w gospodarstwie. Ech...

  #wybory

  odpowiedzi (48)

 • avatar

  Mirki, nie ma czasu na wyjaśnienia, plusujcie Kingę.
  #bojowkakingidudy #polityka

  odpowiedzi (3)

 • avatar

  Mireczki, kilka przemyśleń na temat wyniku wyborów. Przede wszystkim: cieszę się, że pan Komorowski przegrał. Z polskiego, patriotycznego serca się cieszę, że człowiek, który stosował język agresji, zastraszania i poniżania oponentów został pożegnany. Dość już pieniactwa i podziałów w tym kraju.

  Pan Duda nie jest "pisowskim oszołomem", "podpalaczem Polski" czy "marionetką Kaczyńskiego". Pan Duda to wykształcony człowiek, doktor prawa, który musi mieć naprawdę nieposzlakowaną opinię, skoro grający wyjątkowo nieczysto oponent znalazł na niego TYLKO etat na UJ. PiS to dziś nie Rydzyk i Mohery. Wyborcy PO to lemingi - powtarzają to, co słyszą w TVN i przyswajają bez żadnej refleksji. PiS już dziś nie ma poparcia Radia Maryja, sama partia dystansuje się od mocno kościelnego elektoratu. PiS bardzo odmłodniał. Pan Duda wprowadza świeżość do polskiej polityki. Po pierwszej turze podziękował wszystkim kontrkandydatom podkreślając, że wierzy w szczerze i dobre dla Polski intencje ich wszystkich - to nie jest język wojny, język podpalania Polski przed którym nas tak straszono.

  Dobrze się stało. Mam nadzieję, że pan Duda nie będzie walczył z rządem PO, tylko będzie bronił interesu wszystkich Polaków. Nie liczę, że prezydent w pięć lat sprawi, że Polska dogoni gospodarczo Niemcy. Ale chciałbym, żeby godnie nas reprezentował na arenie międzynarodowej. Chciałbym też, aby przywrócił Polsce prawidłowe godło, tj. na orła z uniesionymi skrzydłami i właściwą koroną.

  No i prezencja jest też nie bez znaczenia, a pan Duda tutaj jednak wypada znacznie lepiej, niż pan Komorowski. Nie mówiąc już o jego damach (。◕‿‿◕。)

  #wybory #polska #przemyslenia #kingaduda #polityka
  pokaż całość

  odpowiedzi (29)