Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wyobrażacie sobie co muszą mieć w głowach tacy studenci prawa na pierwszym czy drugim roku kiedy naoglądają się #suits ?

Widzą siebie na szczycie złota 44 w #warszawa czy Skytower we #wroclaw.
    Garniak za 10 patyków i sikor za drugie tyle.
    Rano golf z Solorzem, później szybka sprawa w sądzie i na błotną kąpiel.
    Po południu obwarzanek w budce przy biurowcu, a potem spotkanie z wściekłym Sobiesławem Zasadą:
    - Zwolnię cię jeśli czegoś nie wymyślisz, zapracuj na pieniądze, które ci płace.
    - Zwolnić to ja mogę ciebie, może teraz ty udowodnisz, że możesz być moim klientem, to ja tu rozdaje karty.

Gabinet pełny winyli, na parapetach piłki z podpisami Lewego, Dudka i Boruca,
    z głośników gramofonu leci Krzysztof Krawczyk.

Na stole czekają już bilety na strefę VIP Legia-Widzew, oczywiście obok Kwaśniewskiego, załatwione przez
    ładną i wszechwiedzącą sekretarkę Ewelinke.

Przegrywasz? Ktoś przystawia ci broń do skroni? Masz 146 wyjść z tej sytuacji.

Wieczorem kolacja w mariocie gdzie oczarowujesz swoją partnerkę cytatami z filmów Kieślowskiego.

...A potem okazuje się, że konczysz w jakiejs podrzędnej kancelarii udzielając porad Grażynie i jej konkubentowi.

#pasta #polskarzeczywistosc #prawo #studentprawa #mozebyloaledobre
    Pasta z filmwebu
    pokaż całość

odpowiedzi (52)

Cześć Mirabelki i Mirki! Jak mówiłem tak robię! Pękło 200 plusów we wpisie więc robię skromne #rozdajo

Kabelek był użyty raz, w komplecie są dwie wtyczki, łopatka do wyjmowania wtyczek, instrukcja. Kabelek ma 1 metr i folię na sobie jeszcze :)

Standardowo zielonki nie biorą udziału.

Osobą, która otrzyma kabelek zostanie ogłoszona w Piątek o godzinie 22 :)

P.s. Naklejki też dorzucam! : )
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

Właśnie się dowiedziałem, że NFZ nie refunduje laserowej korekcji wzroku, gdyż należy do zabiegów medycyny estetycznej, której się nie refunduje.

Zatem poprawa swojego wzroku wg naszego NFZ jest tożsama ze zrobieniem sobie cycków albo odessaniem tłuszczu xD

JA PIERDOLĘ XD

#medycyna #okulary #okulista #optyka #zdrowie #bekazpodludzi #nfz #boldupy #oswiadczenie #ciekawostki pokaż całość

odpowiedzi (109)