Wpis z mikrobloga

@Hamalesn: z dworca na rynek się przejdź, idź do Arkad a potem Świdnicką - trochę centrum zdwiedzisz. knajpy pod torami sa właśnie na wysokości arkad, łatwo znajdziesz, chociaż jakoś nie kojarzę, żeby któraś słynęła z dobrego jedzenia:P
Zawsze się mówiło, że we Wrocławiu to obowiązkowo trzeba odwiedzić Spiż i napić się ich piwa. Różne są opinie. Mnie to piwo smakuje. W każdym razie Spiż znajduje się w centrum rynku, to i przy okazji coś zwiedzisz ;)
@Little_Juice: Zawsze "wycieczki" przyjeżdżające do mnie zaprowadzałem do Spiża. Opinie były pozytywne. Maja swoje piwo, ładny wystrój, wielkie kadzie no i czuć taki klimat wrocławskiej historii. To co tu wymieniłeś to zwykłe puby jakich wiele. W samym Wrocławiu do Twojej listy można jeszcze parę dodać.
@Kiubi: Ja wcale NIE twierdzę, że "Spiż" to słabe miejsce. Po prostu polecam coś spoza przewodnika. Myślę, że każdy kto tu się wypowiedział chce jak najlepiej dla naszego mirkowego kolegi. A mnogość miejsc świadczy najlepiej o szerokim wachlarzu możliwości.

@Hamalesn robisz błąd przyjeżdżając tylko na 5 godzin! BTW Academus też polecam.