Wpis z mikrobloga

@bslawek: różnie bywa i w sumie nie wiem, jak było w tym przypadku, ale tak przy okazji: #!$%@? mnie, jeżeli laski jadą inne, że "puszczały się w gimnazjum/liceum/seminarium/whatever", kiedy puszczaniem określają zwyczajny seks, a nie dawanie dupy na lewo i prawo :P
@Kangel: nawet jak dają na prawo i lewo.. to jest ich indywidualna sprawa, jedni lubią znaczki zbierać za młodu, drudzy chlać co piątek.. a inne spędzać co noc z innym facetem. ale koleżanka chyba tego nie rozumie.. ale co sie spodziewać więcej.. od kogoś kto na dzień dobry wyzywa cie od debili.. oh wait przecież to rozowypasek ;] idę sobie zapalić #bongotime bo nie będę psuł sobie humoru jakaś małolatą..
@bslawek: swoją drogą to czarna lista słaba jest wg mnie - długo tego nie używałem, w końcu ktoś mnie #!$%@?ł, wrzuciłem i co? Tylko ukryte są wpisy, więc i tak klikałem czasem z nudów/ciekawości. Koniec końców stwierdziłem że typ czasem wrzuci coś fajnego i cofnąłem ;)
@bslawek: Prawdę? To była chamska, ordynarna sugestia. "Same pewnie tak robiły" - skąd Ty to u licha niby wiesz? Na pewno są zazdrosne, na pewno i do tego jeszcze brzydkie, no nie? I skąd wiesz co mireczka określiła mianem 'dawania dupy'? Byłeś tam i widziałeś? Indywidualna sprawa.... hehe, taki z Ciebie libertyn? Ok, masz prawo - mam nadzieję, że jesteś konsekwentny, bo nie znoszę hipokrytów.
zadałem pytanie grzecznie


@bslawek: Nie powiedziałbym. Posłużyłeś się typowym pozamerytorycznym argumentem ad personam sugerującym negatywne uczucia u adwersarza. http://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_personam To w drugiej linijce. W pierwszej zarzuciłeś jej nieprawdę. To nie jest sąd, gdzie trzeba udowodnić czy uwiarygodnić swoje słowa - ona wyraziła swoją opinię, podobnie jak Ty. W tym wypadku obydwie opinie są równoważne, więc pierwszą linijką nie wniosłeś nic do dyskusji.
@bslawek: Oj to pytanie było takie niegrzeczne! Tak się nie robi! xD

Jakby ten sam tekst był do jakiegoś niebieskiego paska to nie było by sprawy, ale że do różowego TO RANY JAKIE TO ORDYNARNE PYTANIE DO TEJ PIĘKNEJ DAMY! A FE! TAK NIE PRZYSTOI! :D