Wpis z mikrobloga

@bslawek: Z nią nie ma co rozmawiać nawet, zauważ, że większość jej aktywności to wytykanie błędów innych i naśmiewanie się z nich lub "kręcenie beki" ze zdań innych osób, z którymi się nie zgadza.

Już nie mówiąc o ustawianiu swojej (albo i nie) fotki do awatara i podpisując "tak to ja tam w awatarze".

A to wszystko składa się na niską samoocenę i prawdopodobnie jakieś kompleksy. Mocna w internecie, gdzie nikt
@Gummy: Jak trafisz w jej czuły punkt to będzie pół dnia o Tobie wypisywać. Tak miałem jak napisałem jednemu mirkowi "prawdę, której nie mówi się na głos", to najpierw wrzuciła mnie na czarną listę, a potem dodała 3 wpisy, jaki to ze mnie straszny diobeł xD
@Gummy: Ja się tak chyba nie zachowuję, a jestem przy masie. :F

Chociaż, potrafię ludziom powiedzieć prawdę wprost, ale nie nabijam się specjalnie z cudzych błędów, zdań, tym bardziej za ich plecami :E
@spokoj: Profil nie profil, takie luźne skojarzenia. Równie dobrze może być Krzysztofem lat 48 i kręcić bekę jak i Mariuszem lat 23 czującym się kobietą, a nawet Katarzyną lat 24 mało doświadczoną życiowo i pokrzywdzoną przez los. Kto tam wie jaka jest prawda.