:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Lubię jeździć zagranico, żeby zobaczyć, że w Polsce wcale nie jest tak najgorzej. Wczoraj byłem w Katowicach i powiem wam, że makabra. Wchodzę do sklepu i chcę sobie kupić jedzenie do jedzenia więc kulturalnie proszę panią o tę bułkę. A ta mi wyjeżdża z jakąś gwarą. Uciekłem od razu przed mową Nieprzyjaciela.
    Nokurwamać! To ma być wolny rynek? To już nawet w okupacyjnej III RP mogę sobie wejść do sklepu i kupić bułkę. Kupuję ją z ogromnym nawisem podatkowym i gdy ją jem to czuję się jakby minister Szczurek lizał moje podniebienie, niemniej jednak mam bułkę. A w Katowicach nie mam bułki.
    #marianbaczalcontent
    pokaż całość

odpowiedzi (25)

Finał Pucharu Brazylii... i nic innego się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #mecz #pilkanozna

odpowiedzi (3)

#onionrozdaje
    Najlpierw krótkie ogłoszenie:

pokaż spoiler Jeśli do 6 grudnia zbierzemy 1000 osób obserwujących tag #onionrozdaje to tego samego dnia robię rozdanie gier na #steam o wartości ponad 230zł, kont premium do popularnych gier i serwisów oraz oprogramowania antywirusowego. Ogółem pula nagród o wartości około 430zł.

A teraz kolejne #rozdajo
    Tm razem, spośród plusujących maszyna random mikro wybierze 5 osób które otrzymają gift z poniższej puli (Liczba danych giftów ograniczona):
    -AVG Internet Security 1 PC/3 Lata
    -Bitdefender Internet Security 3/PC 1 rok
    -Losowa gra Steam.

Losowanie w piątek w godzinach wieczornych.
    #steam #rozdajosteam #antywirus #ogloszenie
    pokaż całość

odpowiedzi (22)