Gorące dyskusje ostatnie 12h

Moj kochany #rozowypasek transmitowal mi #mecz smsami podczas gdy ja bylem w #pracbaza. I jak tu jej nie kochac? :P <3

Dla mnie te Mistrzostwa Europy są ostatecznym końcem tzw. "Klątwy Bońka". Młodszym przypominam, że podczas Mundialu w 1986 r. po przegranej z Brazylią w 1/8 finału, wylewającym pomyje polskim dziennikarzom Boniek powiedział

Wszystkim się w głowach poprzewracało. Już sam awans do mistrzostw jest wielkim sukcesem i że jeszcze zatęsknimy za polskimi awansami.
    Od tego czasu czekaliśmy 16 lat na kolejny awans na jakąś wielką międzynarodową imprezę. No i się doczekaliśmy, ale zderzenie ze światowym futbolem było bolesne - jeśli ktoś nie pamięta:

MŚ 2002 - 2 razy w dupę, 1 wygrana, do domu
    MŚ 2006 - 2 razy w dupę, 1 wygrana, do domu
    ME 2008 - 2 razy w dupę, 1 remis, do domu
    ME 2012 - 1 raz w dupę, 2 remisy (do domu nie pojechali, bo już tu byli :P)
    Dopiero teraz udało się polskiej reprezentacji dokonać czegoś więcej, a nawet więcej, niż większość z nas mogła się spodziewać! Przypominam - awansowaliśmy dalej, niż Anglia, Czechy, Szwecja, Rosja, czy Chorwacja, czyli reprezentacje, które en gros jeszcze do niedawna mieszały Nas razem z trawą.
    Żyjemy w trzydziestosiedmiomilionowym kraju, który ma wspaniałe tradycje piłkarskie, który "wyprodukował" dziesiątki wybitnych piłkarzy, w którym niemal każdy młody chłopak na podwórku rżnie w gałę. Chyba w końcu nastał ten czas, kiedy ten potencjał musi wydać owoce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #euro2016 #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
    pokaż całość

Wplatanie nienawiści do PiSu w piłkę nożną, poziom - Balcerowicz
    #balcerowicz #4konserwy #bekazlewactwa #bekazkod