Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W nawiązaniu do tego wpisu

  Dziś o 9-10 rano ogarnąłem się i postanowiłem odbyć rozmowę z #rozowypasek Zaczęło się oczywiście od rozkręcania gównoburzy w stylu "nie ufasz mi". W końcu mówię jej, że ją bardzo kocham i chcę żeby w nasz związek tchnąć trochę życia. Powiedziałem, że jeśli zrobiła coś źle, ale mi się przyzna to zaczniemy od nowa i jej wszystko wybaczę (oczywiście to ubrałem w piękne słowa).

  Dowiedziałem się, że:

  1. Regularnie sypia z jakimś "starym kolegą", na którego wpadła kiedyś i odnowiła znajomość
  2. Miała wcześniej przelotny romans, ale spotkała się tylko kilka razy "nie pamięta ile, ale to nie istotne"
  3. Udzielała się na portalach randkowych, szukając "dreszczyka emocji"
  4 Jest W STANIE ZERWAĆ KONTAKT z kolegą z punktu 1. i zacząć ze mną wszystko od nowa

  Na koniec usłyszałem, że ona mnie bardzo kocha, nie mogła tylko ze mną "być" mając to na sumieniu + podobne pierdolenie.

  pokaż spoiler tak wyjebałem ją z mieszkania


  pokaż spoiler dopalam papierosa pisząc to i będę pakować jej rzeczy walcząc z myślami czy nie wyjebać ich do kontenera, czy po prostu jej to przekazać


  https://youtu.be/v8ESR8Hi5-4

  #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #zdrada
  pokaż całość

  odpowiedzi (120)

 • avatar

  Ciekawa historia z Warszawy i tez bym tak zrobił. Znajomy napisał do mnie ze musiał przenieść dziecko z jednego przedszkola do innego. Zatrudnili w nim Ukrainke która nawet kurwa dobrze po polsku nie mówi i ona ma uczyć jego 3 letnie dziecko? Smiechlem. Poszedł wkurwiony do dyrekcji i pyta co to ma być, że nie zapisał dziecka do jakiegoś międzynarodowego przedszkola i nie życzy sobie takich pracowników, na to usłyszał ze takie panie są tańsze, na szczęście nie zrobili mu problemu z przeniesieniem dziecka w inne miejsce, szybko się dyrektorka zdziwi jak inni rodzice też tak zaczną robić i zobaczy czy warto było oszczędzać pokaż całość

  odpowiedzi (25)

 • avatar

  Mirki interesowałoby Was #gzw nt. jak się robi ragù bolognese takie prawdziwe (przynajmniej takiego mnie w Umbrii nauczyli). Będę sobie robił w tym tygodniu to mógłbym porobić zdjęcia i opisać jak to zrobić. Hmmm?
  #gotujzwykopem #jedzenie #foodporn

  pokaż spoiler Wrzucam zdjęcie jak wersja finalna wygląda jak robiłem kiedyś
  pokaż całość

  odpowiedzi (128)