Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (31)

 • avatar

  Rozmowa z tatą:
  T- eRka pomalowałabyś się przed wyjściem, jak ja mam się z tobą tak pokazać.
  R- przecież jestem pomalowana...
  T- a... to sory.

  ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #gorzkiezale #heheszki

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  Hej mirki!

  Powoli cichną echa imprezy #wroclawskiewykopparty, więc pora na #rozdajo!
  Podmiotem tego wpisu jest moja koszula, która rozgrzewa serca i piecze dupy :)

  Wiele osób pytało mnie, gdzie można dostać taką koszulkę — otóż nigdzie!

  Szukałem wszędzie i nikt nie ma takiej w ofercie, nawet za granicą (gdy szukałem, może coś w tej kwestii się zmieniło?). Sprawdzałem nawet lumpeksy, ale bez skutków.

  Ostatecznie znalazłem tylko jednego sprzedawcę, który miał w ofercie materiał o wzorze, który byłby zbliżony do docelowego. Przyznam, że im dłużej patrzę tym bardziej mnie się on podoba od wzorca (zakochałem się w tych serduszkach i mnogości min myszki Mickey).
  Paczka była droga, przebyła daleką trasę, a sam materiał kosztował jeszcze więcej ~sto złotych (tak to smutna prawda :S). Wysłużyłem się zdolnościami krawieckimi matki. Mimo, iż prosiłem by się nad tym nie pochylała zbyt długo, bo to tylko na jedną noc, to jednak jest solidnie wykonana i gwarantuje, że nie rozleci się.

  Przyznam, że już zaczynam ją darzyć sentymentem, ale to jednak nie mój styl (cannot into #swag) i wątpię bym miał okazję ją jeszcze przywdziać. Szkoda, bo jest naprawdę wyjątkowa, a banany na twarzach ludzi nie do zliczenia. Tyle radości…

  Tak więc, co trzeba zrobić? Wystarczy dać plusa i napisać komentarz. Najzabawniejsze/najwyżej plusowane będą miały odrobinę większe szanse (powiedzmy, że 3 najlepsze dostaną dwa losy zamiast jednego)

  Tutaj jeszcze raz chciałem pozdrowić mirków z WWP, zarówno tych, których znam z #wroclawskiewykoppiwo jak i innych zakątków kraju/internetu ;-)

  Poniżej zdjęcie koszulki w pełnej krasie i siłą rzeczy #pokazmorde

  #modameska #ubierajsiezwykopem #streetwear #feels #tfwnogf

  Odbiór oczywiście może być osobisty we #wroclaw, lub wysyłka i się dogadamy (mogę zapłacić za paczkomat czy inny kurier).
  Więc #cebuladeals :P
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (61)