Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ja pieprze @Laelette: zaprosiła mnie na nocke i nagle wyjebała bo hurr durr rękę na kolanie polozylem. dzięki człowiek robi 200;km robi i musi zasuwać na dworzec w nocy

odpowiedzi (78)

Otóż mam małe #rozdajo - wystarczy zaplusować.

Zrobiłem dziś kilka bransoletek z paracordu (wytrzymały sznur spadochronowy wykorzystywany w survivalu) i z ostatków udało mi się skleić bransoletkę o długości około 17,5cm po zapięciu. Niestety nie uda mi się jej użyć, ponieważ jest za mała, ale, albo komuś z bardzo wąską dłonią, albo jakiemuś różowemu, wejdzie spokojnie na łapkę.

Zatem przechodzimy do konkretów:
    - Bransoletkę wysyłam na mój koszt i na podany przez wybranego Mirka/Mirabelkę adres.
    - Wybieram jutro losową osobę pośród plusujących - około 16-17:00.
    - Zielonki nie biorą udziału.

Na dole zdjęcie podglądowe. Wykorzystane kolory to czerń i coyote brown. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam ludki od #cebuladeals oraz #rozowepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (18)

Nie ma żadnego kryzysu imigracyjnego.
    Jest za to mniej lub bardziej zorganizowana muzułmańska inwazja.
    Tak, to inwazja oni są agresorami, a my musimy się bronić.
    Ojciec dziecka, które ostatnio utonęło w drodze na wyspę Kos powinien zostać natychmiastowo osądzony za to, że własnymi zachciankami i pazernością spowodował śmierć własnego dziecka. To nie rodzic- to bestia.
    Całe hordy NIELEGALNYCH emigrantów to skutek nie zawracania ich tam, skąd przyszli lub przypłynęli na swoich przeklętych tratwach.
    Islam to nie religia.
    Islam to trzecia po komunizmie i nazizmie totalitarna ideologia, która unicestwia wszystko na swojej drodze.
    Islam to antyteza Europy. #imigranci #islam
    pokaż całość

odpowiedzi (53)