•  

  #ukraina
  Cytuję ciekawą wypowiedź w kontekście Majdanu:
  "Zabicie kilku/kilkunastu tzw. pokojowych demonstrantów na Majdanie, najlepiej kobiet i dzieci, to dziś najpowszechniej znana forma prowokacji, bo wywołująca wielką zbulwersowanie wśród nieświadomej ludności, jak okrutny jest ten dyktator Janukowicz. A taką robotę wykonują opłaceni przez zachodnie agentury snajperzy.
  Ten sam model destabilizacji, i wciągania coraz większych mas do demonstracji funkcjonował na początku w Syrii i w krajach północnoafrykańskich.
  Jeśli jest mowa o 20 tys. demonstrujących na Majdanie, to jest to totalnie śmieszne, w …. 5-cio milionowym Kijowie, i to pokazuje tylko, że ludność nie stoi (jeszcze) i nie wspiera tych protestów. Gdyby tak było to trzeba by było mówić o 200-300 tys. albo o pól milionie demonstrujących na Majdanie. Demonstracje zostały sfinansowane przez pewne elity amerykańskie, i nie chwytają za serce ludności ukraińskiej bo nie o nich tu tak naprawdę chodzi.
  Że demonstrujący wygwizdali głównych prowodyrów Majdanu, to nic nowego. Taki brak konsekwencji wśród protestujących był do zaobserwowania także w Syrii. Próby prowadzenia pertraktacji, a z drugiej strony, niby ‘tłumy”, które wymykają się spod kontroli. To ma na celu nadać rozwojowi wypadków dodatkowej dynamiki.
  Pewne ugody i ustępstwa, ale patrzcie, … ‘ludność’ żąda więcej. I tak w przypadku Syrii było za każdym razem: Brak konsekwencji wśród tzw. demonstrantów po zgodzie pójścia na ustępstwa przez al.-Assada. A w mediach wskazywano tylko na niejasne stosunki, niejednolitość i brak jedności wśród opozycji syryjskiej, a to pozwalało wywierać coraz to nowe i dalsze naciski na al-Assada. Taką samą strategie zdają się obierać syjonistyczne szumowiny także i na Ukrainie.
  W każdym bądź razie destabilizacja kraju, to początkowy cel Nr. jeden, metody wszelkie są dobre, oczywiście jak na początku wspomniałem, zabicie kilkunastu cywilów, kobiet i dzieci, sprzedaje się najlepiej."

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Koleżka zajmuje się #rysowanie a właściwie #malarstwo zaczął właśnie to malować wiec może to dokończyć i zrobimy #rozdajo robiąc wysyłkę na nasz koszt z uk. Dajcie tylko sporo plusów żeby w siebie uwierzył i zaczął robić to na poważnie bo reszta jego #sztuka robi wrażenie.

 • avatar

  BOSZE MIRKI JAKI KAWAŁ WYMYŚLIŁEM:
  Idzie informatyk do sklepi i mówi:
  - Poproszę 0.375 bajta

  pokaż spoiler ROZUMIECIE xD 0.375 BAJTA TO 3 BITT - ON CHCE KUPIĆ BATONIKA 3 BIT'A xDDD

  #suchar #humorinformatykow

 • avatar

  Dubbing polskich jutuberów, jest dowodem na to że wydawcy nie traktują swoich konsumentów poważnie. Skoro chcą się przypodobać 10 latkom w grze która jest od 18 roku życia. Dorośli gracze też istnieją i gardzą gównianym gejmingowym contentem z yt dla dzieci. #battlefield #polskiyoutube #oswiadczenie #gry