:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

•  

#ukraina
    Cytuję ciekawą wypowiedź w kontekście Majdanu:
    "Zabicie kilku/kilkunastu tzw. pokojowych demonstrantów na Majdanie, najlepiej kobiet i dzieci, to dziś najpowszechniej znana forma prowokacji, bo wywołująca wielką zbulwersowanie wśród nieświadomej ludności, jak okrutny jest ten dyktator Janukowicz. A taką robotę wykonują opłaceni przez zachodnie agentury snajperzy.
    Ten sam model destabilizacji, i wciągania coraz większych mas do demonstracji funkcjonował na początku w Syrii i w krajach północnoafrykańskich.
    Jeśli jest mowa o 20 tys. demonstrujących na Majdanie, to jest to totalnie śmieszne, w …. 5-cio milionowym Kijowie, i to pokazuje tylko, że ludność nie stoi (jeszcze) i nie wspiera tych protestów. Gdyby tak było to trzeba by było mówić o 200-300 tys. albo o pól milionie demonstrujących na Majdanie. Demonstracje zostały sfinansowane przez pewne elity amerykańskie, i nie chwytają za serce ludności ukraińskiej bo nie o nich tu tak naprawdę chodzi.
    Że demonstrujący wygwizdali głównych prowodyrów Majdanu, to nic nowego. Taki brak konsekwencji wśród protestujących był do zaobserwowania także w Syrii. Próby prowadzenia pertraktacji, a z drugiej strony, niby ‘tłumy”, które wymykają się spod kontroli. To ma na celu nadać rozwojowi wypadków dodatkowej dynamiki.
    Pewne ugody i ustępstwa, ale patrzcie, … ‘ludność’ żąda więcej. I tak w przypadku Syrii było za każdym razem: Brak konsekwencji wśród tzw. demonstrantów po zgodzie pójścia na ustępstwa przez al.-Assada. A w mediach wskazywano tylko na niejasne stosunki, niejednolitość i brak jedności wśród opozycji syryjskiej, a to pozwalało wywierać coraz to nowe i dalsze naciski na al-Assada. Taką samą strategie zdają się obierać syjonistyczne szumowiny także i na Ukrainie.
    W każdym bądź razie destabilizacja kraju, to początkowy cel Nr. jeden, metody wszelkie są dobre, oczywiście jak na początku wspomniałem, zabicie kilkunastu cywilów, kobiet i dzieci, sprzedaje się najlepiej."

Gorące dyskusje ostatnie 12h

1. bądź #tfwnogf, #foreveralone
    2. Kup pole
    3. Zostań rolnikiem
    4. Telewizja znajduje ci żone
    5. PSL wygrywa wybory, żyjesz z dotacji
    6. WYGRYW

poważnie nad tym myślę

odpowiedzi (8)

Mirki, co się odjebało w spożywczaku. Otóż wyskoczyłem sobie w piątkowe popołudnie do osiedlowego sklepu po jakąś bułkę i kefir. Stoję sobie w kolejce do kasy, a potrafią się tam robić takie 5-osobowe kolejki, z obsługą 2-3 minuty na osobę. No nic to. Stoję sobie, a koło kasy podchodzą dwa głośniej zachowujące się Sebixy. Jeden pokazuje drugiemu telefon i nastawia pioseneczkę "naszebloki są zajebiste". Refren powtarzany x razy. Seba wkłada telefon do swojego ortalionu. A to dalej z tej pierdziawki słychać. O ja pierdolę, ale żenada. Widzę po oczach, że emerytki zażenowane.
    Tymczasem drugi sebix pyta się pierwszej kobitki - dosyć kulturalnie - czy może pani przepuścić, bo my tylko po fajki. Pani - oczywiście. No to poproszę fajki i dwa batony (myślę sobie, no zaraz pewnie jakiś alko, czipsy albo coś dla Karyny). Ale tylko to. Seba płaci, chowa fajki, po czym mówi: a to batonik dla pani, bo pani mnie przepuściła, a drugi dla pani obok. Babcie, że nie, że nie trzeba. Wszystko bardzo kulturalnie. Ale koniec końców przyjęły. I Seby w akompaniamencie utworu z telefonu w kieszeni wyszły.
    #coolstory #truestory #seba #zakupy
    pokaż całość

odpowiedzi (10)

Przeglądam oferty pracy, hehe byłoby łatwiej cos znaleźć gdybym sie na czymś kurwa znał ( ͡° ͜ʖ ͡°) #praca #japierdole #jestemdebilem #oswiadczenie

odpowiedzi (17)