•  

  #ukraina
  Cytuję ciekawą wypowiedź w kontekście Majdanu:
  "Zabicie kilku/kilkunastu tzw. pokojowych demonstrantów na Majdanie, najlepiej kobiet i dzieci, to dziś najpowszechniej znana forma prowokacji, bo wywołująca wielką zbulwersowanie wśród nieświadomej ludności, jak okrutny jest ten dyktator Janukowicz. A taką robotę wykonują opłaceni przez zachodnie agentury snajperzy.
  Ten sam model destabilizacji, i wciągania coraz większych mas do demonstracji funkcjonował na początku w Syrii i w krajach północnoafrykańskich.
  Jeśli jest mowa o 20 tys. demonstrujących na Majdanie, to jest to totalnie śmieszne, w …. 5-cio milionowym Kijowie, i to pokazuje tylko, że ludność nie stoi (jeszcze) i nie wspiera tych protestów. Gdyby tak było to trzeba by było mówić o 200-300 tys. albo o pól milionie demonstrujących na Majdanie. Demonstracje zostały sfinansowane przez pewne elity amerykańskie, i nie chwytają za serce ludności ukraińskiej bo nie o nich tu tak naprawdę chodzi.
  Że demonstrujący wygwizdali głównych prowodyrów Majdanu, to nic nowego. Taki brak konsekwencji wśród protestujących był do zaobserwowania także w Syrii. Próby prowadzenia pertraktacji, a z drugiej strony, niby ‘tłumy”, które wymykają się spod kontroli. To ma na celu nadać rozwojowi wypadków dodatkowej dynamiki.
  Pewne ugody i ustępstwa, ale patrzcie, … ‘ludność’ żąda więcej. I tak w przypadku Syrii było za każdym razem: Brak konsekwencji wśród tzw. demonstrantów po zgodzie pójścia na ustępstwa przez al.-Assada. A w mediach wskazywano tylko na niejasne stosunki, niejednolitość i brak jedności wśród opozycji syryjskiej, a to pozwalało wywierać coraz to nowe i dalsze naciski na al-Assada. Taką samą strategie zdają się obierać syjonistyczne szumowiny także i na Ukrainie.
  W każdym bądź razie destabilizacja kraju, to początkowy cel Nr. jeden, metody wszelkie są dobre, oczywiście jak na początku wspomniałem, zabicie kilkunastu cywilów, kobiet i dzieci, sprzedaje się najlepiej."

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #samochody #grafika Przyciemni mi ktos lampy w photoshopie? Noe chce oklejac ale chce zobaczyc jak bedzie

  odpowiedzi (98)

 • avatar

  Mireczki, co się odjebało to ja nawet nie …. :) Kilka dni temu opisałem sytuację. Leżę aktualnie na oddziale pewnego szpitala. Regularnie z lodówki dla pacjentów ktoś kradnie jedzenie, nie jakieś pojedyncze rzeczy, ale całe pakunki – wszystko co jest w lodówce musi być opisane, imieniem i nazwiskiem pacjenta, terminem przydatności do spożycia itd. Mi zginęły w sumie 3 takie paczki. Puste reklamówki i pojemniki lądują później w nocy w szpitalnych śmietnikach.
  Pewien mirek, któremu serdecznie dziękuję podsunął mi iście szatański pomysł. Realizacja zajęła co prawda całe 2 dni ale chyba było warto. Wspólnie z różowym spreparowaliśmy paczkę kabanosów. W każdego kabanosa, mnie więcej w połowie długości wstrzyknęliśmy po kilka kropel skurwysyńsko ostrego sosu, Mad Dog coś tam, od naszego przyjaciela. Mnie szczypało w oczy przy samej robocie. Reklamóweczkę z kabanoskami i pasztetem podlaskim umieściłem w lodówce wczoraj wieczorem. Jakieś 20 minut temu przez korytarz przegalopowała do pokoju pielęgniarek na oko 100 – kilogramowa Grażyna, sapiąc i dusząc się. Jaja nie z tej ziemi. Dyskretnie sprawdziłem lodówkę. Mojej paczuszki nie ma. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #coolstory #truestory trochę #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Stworzylem potwora.

  1920x1200
  #bezokarysuje

  odpowiedzi (28)