•  

  #ukraina
  Cytuję ciekawą wypowiedź w kontekście Majdanu:
  "Zabicie kilku/kilkunastu tzw. pokojowych demonstrantów na Majdanie, najlepiej kobiet i dzieci, to dziś najpowszechniej znana forma prowokacji, bo wywołująca wielką zbulwersowanie wśród nieświadomej ludności, jak okrutny jest ten dyktator Janukowicz. A taką robotę wykonują opłaceni przez zachodnie agentury snajperzy.
  Ten sam model destabilizacji, i wciągania coraz większych mas do demonstracji funkcjonował na początku w Syrii i w krajach północnoafrykańskich.
  Jeśli jest mowa o 20 tys. demonstrujących na Majdanie, to jest to totalnie śmieszne, w …. 5-cio milionowym Kijowie, i to pokazuje tylko, że ludność nie stoi (jeszcze) i nie wspiera tych protestów. Gdyby tak było to trzeba by było mówić o 200-300 tys. albo o pól milionie demonstrujących na Majdanie. Demonstracje zostały sfinansowane przez pewne elity amerykańskie, i nie chwytają za serce ludności ukraińskiej bo nie o nich tu tak naprawdę chodzi.
  Że demonstrujący wygwizdali głównych prowodyrów Majdanu, to nic nowego. Taki brak konsekwencji wśród protestujących był do zaobserwowania także w Syrii. Próby prowadzenia pertraktacji, a z drugiej strony, niby ‘tłumy”, które wymykają się spod kontroli. To ma na celu nadać rozwojowi wypadków dodatkowej dynamiki.
  Pewne ugody i ustępstwa, ale patrzcie, … ‘ludność’ żąda więcej. I tak w przypadku Syrii było za każdym razem: Brak konsekwencji wśród tzw. demonstrantów po zgodzie pójścia na ustępstwa przez al.-Assada. A w mediach wskazywano tylko na niejasne stosunki, niejednolitość i brak jedności wśród opozycji syryjskiej, a to pozwalało wywierać coraz to nowe i dalsze naciski na al-Assada. Taką samą strategie zdają się obierać syjonistyczne szumowiny także i na Ukrainie.
  W każdym bądź razie destabilizacja kraju, to początkowy cel Nr. jeden, metody wszelkie są dobre, oczywiście jak na początku wspomniałem, zabicie kilkunastu cywilów, kobiet i dzieci, sprzedaje się najlepiej."

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (24)

 • odpowiedzi (8)

 • avatar

  #film #wejscieodzakrystii
  Ten gość, który czyta gazetę na zdjęciu to Keanu Reeves, znany przede wszystkim jako odtwórca głównej roli w kultowym Matriksie. Zapewne nie wiecie, że historia aktora jest bardzo interesująca - zapewne byście się tego nie spodziewali...

  Wybraniec z Matriksa wychował się w patologicznej rodzinie. Kiedy Keanu miał 12 lat, jego ojciec został aresztowany za handel narkotykami, jego matka była striptizerką. Razem z rodziną przeprowadził się do Kanady, gdzie miał kilku przybranych ojców.
  Jego dziewczyna zmarła na jego oczach. Niedługo przed ślubem zginęła w wypadku samochodowym. Niedługo wcześniej straciła dziecko. Od tej pory aktor unika poważnych związków i posiadania dzieci.
  Jest jednym z nielicznych hollywódzkich aktorów, który nie mieszka w wielkiej poświadłości. Jak sam powiedział: "Mam mieszkanie, w którym wszystko, czego potrzebuję jest pod ręką, po co mi pusty dom?"
  Jeden z jego najlepszych przyjaciół - River Phoenix (brat Joaquin Phoenix) zmarł z powodu przedawkowania narkotyków. Mniej więcej w tym samym czasie jego ojciec został po raz kolejny aresztowany.
  Jego młodsza siostra cierpiała na białaczkę. Teraz jest wyleczona, a on 70% swoich zysków z filmu Matrix przekazał na rzecz szpitali, które leczą tę chorobę.
  Pewnego razu, w dzień swoich urodzin wszedł do małej cukierni i kupił sobie tort, który jadł w samotności. Kiedy kilku fanów go rozpoznało, zaoferował im po kawału i uciął sobie z nimi pogawędkę.
  Nie ma ochroniarzy, nie nosi wymyślnych, drogich ubrań.
  Kiedy ktoś go zapytał o "smutnego Keanu", odpowiedział: "Potrzebujesz szczęścia do życia... Ja nie."
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)