•  

  #ukraina
  Cytuję ciekawą wypowiedź w kontekście Majdanu:
  "Zabicie kilku/kilkunastu tzw. pokojowych demonstrantów na Majdanie, najlepiej kobiet i dzieci, to dziś najpowszechniej znana forma prowokacji, bo wywołująca wielką zbulwersowanie wśród nieświadomej ludności, jak okrutny jest ten dyktator Janukowicz. A taką robotę wykonują opłaceni przez zachodnie agentury snajperzy.
  Ten sam model destabilizacji, i wciągania coraz większych mas do demonstracji funkcjonował na początku w Syrii i w krajach północnoafrykańskich.
  Jeśli jest mowa o 20 tys. demonstrujących na Majdanie, to jest to totalnie śmieszne, w …. 5-cio milionowym Kijowie, i to pokazuje tylko, że ludność nie stoi (jeszcze) i nie wspiera tych protestów. Gdyby tak było to trzeba by było mówić o 200-300 tys. albo o pól milionie demonstrujących na Majdanie. Demonstracje zostały sfinansowane przez pewne elity amerykańskie, i nie chwytają za serce ludności ukraińskiej bo nie o nich tu tak naprawdę chodzi.
  Że demonstrujący wygwizdali głównych prowodyrów Majdanu, to nic nowego. Taki brak konsekwencji wśród protestujących był do zaobserwowania także w Syrii. Próby prowadzenia pertraktacji, a z drugiej strony, niby ‘tłumy”, które wymykają się spod kontroli. To ma na celu nadać rozwojowi wypadków dodatkowej dynamiki.
  Pewne ugody i ustępstwa, ale patrzcie, … ‘ludność’ żąda więcej. I tak w przypadku Syrii było za każdym razem: Brak konsekwencji wśród tzw. demonstrantów po zgodzie pójścia na ustępstwa przez al.-Assada. A w mediach wskazywano tylko na niejasne stosunki, niejednolitość i brak jedności wśród opozycji syryjskiej, a to pozwalało wywierać coraz to nowe i dalsze naciski na al-Assada. Taką samą strategie zdają się obierać syjonistyczne szumowiny także i na Ukrainie.
  W każdym bądź razie destabilizacja kraju, to początkowy cel Nr. jeden, metody wszelkie są dobre, oczywiście jak na początku wspomniałem, zabicie kilkunastu cywilów, kobiet i dzieci, sprzedaje się najlepiej."

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kim trzeba byc zeby logować sie na Facebooku na telefonie w media markcie i sie potem nie wylogować? xd macie jakieś pomysły? ( ͡° ͜ʖ ͡°) tablica tego gościa wyglada mniej więcej właśnie tak, wydzierane karyny itp. Xdd.

  #bekazpodludzi #patologiazewsi

 • avatar

  piszę list do jaworowicz, żeby zainteresowała się tigerem bonzo
  #jaworowicz #bonzo #pomagam

 • avatar

  tl;dr: Większość Polaków to cwaniaki, oszuści, janusze - mam racje?

  Kazda moja relacja biznesowa/miedzyludzka konczy sie kłótnią lub zerwaniem kontaktu - ludzie sa popierdoleni czy tylko ja?

  1) Jako młoda osoba prowadzę biznes i całkiem nieźle mi to idzie - do czasu kontaktu z klientem. Jak ktoś widzi młodego to tylko się zastanawia jak go orżnąć. Wielokrotnie klienci po odbiorze produktu nie chcieli płacić lub chcieli zbijać cenę podczas gdy umawialiśmy się inaczej. Dobre relacje utrzymuje tylko z klientami, którzy mnie nie widzieli i nie wiedzą ile mam lat.

  2) W mojej firmie pracownicy mają płacone od sztuki. Ostatnio na tyle się rozpaśli, że nie pasują im zarobki rzędu 3000-4000zł na rękę bo przykładowo w grudniu dostali 5k (najlepszy miesiąć w roku). W tej branży w moim regionie jak dostaną 2k na rękę to jest całkiem nieźle, u mnie nikt tyle nigdy nie dostał (zawsze więcej). Mocno się zastanawiam nad przeniesieniem działalności do innego miasta.

  3) Właściciel pierwszego mojego wynajmowanego mieszkania próbował ocyganić mnie na kaucję (ofc bo młody i łatwo mu coś wkręcić).

  4) Ostatnio sprawiłem sobie auto - efekt? Podwyżka w lokalu firmowym + za wynajmowane mieszkanie. Właścicielom dupa pękła, że młody może jeździć autem z salonu klasy premium. Niedługo będę się budował i oboje zostaną bez fajnego najemcy.

  5) Jakiś rok temu jeden z podwykonawców, który pracuje również dla mnie zażyczył sobie płacenia normalnej, miesięcznej pensji jeśli nie mam dla niego zleceń akordowych (nawet jeśli nic dla mnie w tym miesiącu nie zrobi). Tak mnie to rozjebało że nie dostał już więcej ode mnie zlecenia i stracił największego klienta. Po wszystkim stwierdził, że nie szanuje ludzi xD

  Macie podobne odczucia?

  #gorzkiezale #biznes #firma #truestory #dzialalnoscgospodarcza
  pokaż całość