:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (27)

#sztuka #plakat #zadarmo
    Mirki i Mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pora na moje pierwsze #rozdajo.
    Wśród osób plusujących wpis i obserwujących (podwaja możliwość wygranej) mnie wylosuję jedną osobę mającą możliwość wydruku dowolnego (prosiłbym o jpg w dobrej jakości) plakatu na bannerze techniką solwentową. Maksymalny rozmiar plakatu to 2x2 m.
    Losowanie odbędzie się w sobotę o godzinie 21. Pic related ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (61)

Mirki, co się odjebało dziś w #pracbaza to ja nawet nie. :D
    Kto pracował z paleciakiem ten wie, że jedyny prawilny sposób poruszania się na nim to traktowanie go jak hulajnogę. Póki uważa się w ciasnych przejazdach i na zakrętach. Nowy surowcowy, nazwijmy go Mati xD, nie uważał. Ale chłop jest w czepku urodzony i oszukał dziś przeznaczenie 3 razy.
    Z zakrętu wyjechał prosto w formę na suwnicy (9 ton bulwo). Jak łatwo zgadnąć - przegrał. Czoło tak bardzo rozjebane, przytomność tak bardzo utracona, posadzka tak bardzo we krwi. Ale to dopiero początek inby. XD Rozpędzony paleciak wpadł w zmieniacza form, który miał akurat kasetę (pilot) i prowadził suwnicę. Musiał coś nacisnąć, bo forma zakołysała się miedzy maszyny. Cud, że akurat nikogo tam nie było. Mati xD leży a nad nim buja się 9 ton. Wywaliło jakieś bezpieczniki w suwnicy, więc nie idzie jej opanować. Gdzie trzecie oszukanie losu? Moją formą pierwszej pomocy było trzymanie zmieniacza, bo by chyba zatłukł nieprzytomnego Matiego xD, którego akurat ktoś wyciągał za nogi spod formy. XD
    Skończyło się na karetce i podróży do szpitala. Według oficjalnej wersji Mati xD potknął się o paletę i zahaczył czółkiem o maszynę.
    Wołam #bezpieczenstwowprzemysle
    pokaż całość

odpowiedzi (18)