:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Spotkaj się z laską poznają na #tinder , wszystko ok fajne spotkanie przy kawie i ciastku. Loszka 6/10 ale interesuje się fantastyką więc tematy lovecraftowe, steampunkowe oraz trochę heheszki z Wędrowycza itd. No rozmowa po raz pierwszy z #rozowepaski over 9000. Potem rozmowa zeszła na greenpeace i co o tym myślę. Ja że to banda debili i hipokrytów, ona z uśmiechem dlaczego? Mówię ze debile napisali stop co2 na kominie gdzie była para wodna, jeździli motorówkami z silnikiem który bardziej zanieczyszczał środowisko niż tankowiec płynący, jak robili akcje w górach o ochrone lasów a sami swoje śmieci zakopywali itd. Laska wstała, i powiedziała że jest wolontariuszem i że skoro jest debilem to po co mamy dalej rozmawiać. Zaciąłem się jak płyta, japa otwarta, odchodząc odprowadziłem ją wzrokiem. No cóż bywa.

pokaż spoiler szkoda zmarnowych 12 zł na jej kasę i ciastko

Dziwne że pierwszy raz nie czuje #feels zawsze trochę porażki w dupę mi dawały.
    No cóż wzywam braci o odmawiam modlitwę dzisiejszej wieczornej mszy przegrywu.
    #przegryw

Witaj w świecie wielkich marzeń, i bolesnej prawdy. Świecie którym widziałeś w niej oparcie, dałeś serce. Teraz bez serca siadaj w kółeczku takich samych osób, otulimy Cię, zrozumiemy, lecz nie damy zapomnieć. Witaj w świecie przegrywów i mocnych feelsów.
    pokaż całość

odpowiedzi (51)

• odpowiedzi (28)

Paweł Tanajno - oficjalnie zarejestrowany kandydat na prezydenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#typowytanajno #bekazdemokracji #bekazlewactwa #4konserwy #polityka #2zdrajcy

odpowiedzi (13)