:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki !

Czy te #rozowepaski do kurwy pizdy są tak tępe czy tylko ja mam takie wrażenie ... sytuacja sprzed tygodnia, pracuję na stacji paliw #orlen , zastępuję pracownika na podjeździe, czyli na tzw. "nalewaku" obsługuję sobie w spokoju klientów, pomagam itd. nastała chwila spokoju, nikogo na stacji nie było, ale ... pod dystrybutor nr 1 podjeżdżają dwa #rozowepaski Mercedesem (Matka z Córką) jeden #rozowypasek wyszedł z auta, zatankował po czym poszedł zapłacić, w tym czasie drugi został w aucie i coś tam grzebał w telefonie co wyglądało bardziej na pisanie smsa, w kolejce tuż za nimi ustawia się kolejny #rozowypasek Renówką, zaczyna trąbić, otwierając przy tym okno i kręcąc #gownoburza że co to za robienie kolejki i przestoju i bla bla bla że co to kurwa za zjebana stacja i wgl, nawet wybiegła z auta podbiegła do Mercedesa porządnie pojechała #rozowypasek że jest zła, chujowa bo robi kolejkę (w tym czasie pozostałe 5 stanowisk było wolne ... można było podjechać tam, ale kurwa nieee po co lepiej kręcić #gownoburza ...) #rozowypasek odjechał na bok żeby nie robić większych scen zabrał drugiego i odjechali, następnie zaczął się atak na mnie i wyzwiska jaki to ja chujowy jestem, że stoję nic nie robię, że jakim kurwa prawem nie odganiam klientów żeby wielka księżniczka w pizdę jebana mogła się zatankować itp. a gdy jej spokojnie chciałem wytłumaczyć że pozostałe stanowiska były wolne to wydarła na mnie wielce mordę że się wymądrzam robiąc z niej głupią, co się dowiedziałem później jeszcze na sklepie była #gownoburza i wielce pierdolona księżniczka poskarżyła się szefowi który akurat stał przy kasach i tłumaczył coś tam kasjerom o promocji, gdy #rozowypasek odjechał a szef zobaczył sytuację na monitoringu to tylko pokręcił głową po czym kazał mi wracać do pracy. Takiej tępizny i ułomności #rozwegopaska nie widziałem jeszcze ... (Spłoń Ty ruro ...) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#coolstory #orlen #pracbaza #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (36)

ONZ - Organizacja Narodów Zaniepokojonych.
    #suchar #strasburgerapproves

odpowiedzi (6)

Kto ma tak zajebisty różowy pasek co robi laskę przed rozmową kwalifikacyjną?
    Wszedłem na rozmowę pełen radości i z uśmiechem. Szef powiedział, ze własnie takich optymistycznych ludzi szukają. Rozwiązałbym każdy problem. Mam tą robotę :D
    #rozowypasek #laska #fellatio

odpowiedzi (95)