Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mireczki, z okazji tego, że dzisiaj zostałem bordo (mam nadzieję, że nie na długo XD) robię #rozdajo.

Do wygrania nowe rękawice wyścigowe/kartingowe w rozmiarze 9 (na nasze L). Rękawice dostałem od firmy Bosch w programie sprzedażowym w #pracbaza. Są fajnie wykonane i wygodne.
    Podczas losowania będę korzystał z tej strony: http://mirkorandom.x25.pl/
    Plusować mogą również zielonki.
    Pośród plusujących wyłonię jednego Mirka, który dostanie rękawice.
    Oczywiście koszt wysyłki po mojej stronie.

Losowanie jutro o 20:00
    Have Fun! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
    #wyscigi #karting #cebuladeals
    pokaż całość

odpowiedzi (3)

Budżet obywatelski Krakowa – wygrał tor!

Dziś poznaliśmy wyniki głosowania nad tegorocznym nad budżetem obywatelskim miasta Krakowa. Mieszkańcy ilością ponad 22 tysięcy głosów zdecydowali, że w mieście powstanie tor motocyklowo-samochodowy.

Projekt zakłada budowę toru wraz z placem manewrowym dedykowanego motocyklistom oraz kierowcom samochodów chcącym podnosić swoje umiejętności jazdy w bezpiecznych warunkach oraz służący jako miejsce spotkań i wydarzeń o charakterze motoryzacyjnym. Obiekt służący przede wszystkim osobom posiadającym prawo jazdy i wykorzystywany na szkolenie nie będącym obowiązkiem wynikającym z przepisów. Miejsce powinno również służyć krakowskim szkołom i uczelniom do testowania rozwiązań prototypowych w zakresie motoryzacji.

Długość toru wyniesie około 800 metrów, ze średnią szerokością ośmiu metrów. Planowany jest również plac manewrowy. Miejscem proponowanym w projekcie są okolice oczyszczalni ścieków w Płaszowie.

Jak powiedział się Gazecie Krakowskiej Łukasz Filipiak, wnioskodawca, tor powinien powstać do końca roku 2017.

#krakow #rajdy #wyscigi #motoryzacja #motocykle #samochody #rajdy24
    pokaż całość

odpowiedzi (18)

dostalem od laski opierdol bo... nie podgrzalem kotu mleka przed podaniem i na pewno zachoruje xD czo te #rozowepaski i ich instynkt macirzynski to ja nie...

#koty #pokazkota

odpowiedzi (48)