:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Beka ze mnie bo mieszkam z dwoma #rozowepaski i zużywają tyle papieru w kiblu, że mi się przestało opłacać kupować z nimi na spółe XD teraz chodzę za każdym razem z własną rolką i czuję się jak paździoch XDD

#heheszki #cebuladeals #januszebiznesu

odpowiedzi (75)

• odpowiedzi (29)

WOOOOO!

ReVoid wreszcie przekroczyło magiczną barierę 10 000 pobrań (ノ´ヮ´)ノ*:・゚✧

Niestety gra spadła we wszystkich rankingach w google play i obecny wzrost liczby nowych użytkowników jest bardzo niski i jakby to ładnie ująć "Szoruje dupą po ziemi". Ale trudno, takie życie Bożenko.

Co do zarobków, to mogę sobie za nie kupić ferrari...

pokaż spoiler ...w skali 1:50 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tym samym osiągnąłem początkowe założenie że przed końcem roku będę miał te 10k pobrań i nie muszę usuwać konta na wykopie! ( ง ͡°╭͜ʖ╮͡° ) ง

Tymczasem już pracuję nad czymś nowym, postanowiłem sobie zrobić małą platformówkę, dynamiczną, kolorową, z jakimiś ciekawymi mechanizmami. I teraz pytanie, czy chcielibyście abym tak jak poprzednio pokazywał proces jej powstania? Może już nie tak dokładnie jak reVoid ale powiedzmy co tydzień lub dwa wrzucałbym jakiś update jak mi idzie? Pod tym samym tagiem. Dajcie znać w komentarzach, bo myślałem także żeby robić jakiś "dziennik developera" na Twitterze na przykład, dla anglojęzycznej publiczności, może zbudowałbym sobie jakąś większą rzeszę fanów czy coś, ale jeszcze się zastanawiam czy warto.

#odzeradogamedevelopera
    pokaż całość

odpowiedzi (26)