Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nie wierzę. Moja mama właśnie wróciła z koleżankami z pracy z wycieczki w Paryżu. Jedna podczas podróży opowiadała, jaką ma super rodzinę, męża, troje dzieci. Na miejscu dała numer jakiemuś ruskowi, którego poznała w klubie, a pod koniec tego samego dnia już się z nim lizała. Czterdziestoletnia baba. Potem jeszcze stwierdziła, że takie kontakty są jej przydatne, bo często jeździ w dalekie delegacje. Do tego mama opowiedziała mi sytuację z lotniska. Zagadał je jakiś młody Polak, widać że wystraszony i nie wie, co zrobić. Opowiedział, że miała po niego przyjechać siostra, czeka godzinę i nic, a nie ma telefonu. Wszystkie te baby się od razu odsunęły, jak od gówna, chociaż przez całą wycieczkę codziennie gdzieś dzwoniły. Telefon dała mu moja mama, która cały czas pilnowała się z telefonem i wysłała tylko jednego smsa, żeby dać mi znać, że doleciała. Polakowi nie pomogły, ale już jak zobaczyły cudzoziemca ze złotą kartą to się prawie na niego rzuciły. Tracę wiarę w ludzi... (╥﹏╥) #logikarozowychpaskow #patologiazewsi #podludzie pokaż całość

Dziewczyna: Jestem ładna?
    Chłopak: Nie
    Dziewczyna: Chcesz być ze mną na zawsze?
    Dziewczyna: Będziesz smutny kiedy odejdę?
    Dziewczyna: Będziesz płakał kiedy umrę?

Usłyszała dostatecznie dużo, została zraniona, więc odeszła ze łzami spływającymi po policzkach.

Chłopak dogonił ją, złapał ją za ramię i sprzedał jej kose pod żebra.

#coolstory #takbylo #heheszki ! #pasta
    pokaż całość

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
    #heheszki #humorobrazkowy #wykopobrazapapieza #wiedzmin3