Wpis z mikrobloga

Tak to ja WilkBardzozly ;) Wróciłem tutaj na krótką chwile, a dokładniej na wykopocztę. Jednak nie spełniam aktualnych wymagań by się w niej zarejestrować dlatego tak jak @kozio23 postanowiłem rozlosować prezent spośród osób plusujących ten wpis.

Gdyby nie kategoria DIY to nie fatygowałbym się, ale dla swojej frajdy, a przede wszystkim osoby rozlosowanej postanowiłem ponownie się zarejestrować i tym sposobem zrobić swoją indywidualną wykopocztę (już 4 z kolei)

Dlatego jeśli ktoś chce dostać oryginalny i indywidualny prezent to zapraszam do plusowania i oczekiwania na losowanie.

niewymagane ukończone 18 lat

poniżej 50 plusów losowanie nie odbędzie się

#oswiadczenie #wykopoczta #konkurs
  • 33
@WilkBardzoDobry: Osobom mieszkającym w promieniu 50 km od mojego miejsca zamieszkania, a jak będzie dobry dojazd to i dalej, to jestem w stanie osobiście dostarczyć prezent (jeśli ktoś nie będzie chciał podawać swojego adresu) ;)

I tak jak wcześniej wspomniałem prezent będzie indywidualny więc trochę czasu mi zajmie zaprojektowanie (po prześledzeniu wpisów i komentarzy by poznać użytkownika) i wykonanie. Dlatego po losowaniu daje sobie 2 tygodnie na zrobienie i wysłanie prezentu