Gorące dyskusje ostatnie 12h

O chuj. Reżyserzy teatralni żyją jednak w swoim malutkim, alternatywnym świecie ( ͡º ͜ʖ͡º)

pokaż spoiler Miesiąc temu z hakiem wziąłem na #blablacar panią która okazała się reżyserem i okazało się że mamnóstwo gratów. Zapakowałem, podwiozłem pod hotel (za normalną stawkę), graty wyjąłem. Pani sama zaoferowała hajsy x2 za pomoc i nadrobienie drogi - ale nie miałem wydać więc powiedziałem że podeślę nr konta smsem. Efekt na obrazku. Hurr durr, moja praca taka ważna, jebać zobowiązania finansowe maluczkich :D

Kminię co jej odpisać

#bekazpodludzi #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (94)

Odwiedzil cie malezyjski koteł dobrego interesu, podziekuj "terima kasih tuan Koteł" a nigdy nie zabraknie ci tłustych Ringgitów #feuernaemigracji #smiesznypiesek

odpowiedzi (18)

#csgo #rozdajo #csgotrade #perlotrade Dobra wyniki rozdajo ze wczoraj i nowe rozdajo na tych samych zasadach. Czyli plusiki do 20 do jutra i losuje mirkorandomem. Zielonki dupa cicho.

Bede tak robil zebyscie cos mieli z tego mojego spamu ofertami. KTo chce to zapraszam na pw gdzie skupuje skiny, kosy, klucze, cale ekwipunki itd itd za realne pieniadze, a kto nie jest zainteresowany to zapraszam do plusowania i mze akurat sie wzbogaci o te 2-3e ;)

Wczorajsze rozdajo wygral: @Johny356, odezwij sie do mnie na PW z tradelinkiem a dostaniesz tego oto pieknego scouta ;)
    pokaż całość

odpowiedzi (6)