Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  WY JUŻ WIECIE CO ROBIĆ (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

 • avatar

  Wierzę w jednego Tuska, Ojca Wszecheuropejskiego, Stworzyciela Zielonej Wyspy, wszystkich dotacji z Unii widzialnych i niewidzialnych.

  I w jednego Pana Petru Nowoczesnego, Następcy Tuskowego, który z Balcerowicza jest zrodzony, przed wszystkimi długami. Tusk z Polski, Wolność z Wolności, Fakty prawdziwe z Koroluka prawdziwego. Przez niego stworzone, po dziś dzień mówione. Współistotne Tuskowi.

  A przez Niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i dla naszego wyzwolenia, zstąpił z Kaszub. I za sprawą platformy, przyjął miliardy z Unii i stał się premierem. Wybrany również za nas, pod niemiecką Angelą został przez nią pochwalony i nagrodzony.

  I ukoronowany został dnia wielkiego, jak oznajmia Unia. I wstąpił do Rady. Siedzi po prawicy Schulza. I powtórnie przyjdzie w chwale, na następną kadencję. A rządów jego nie będzie końca.

  Wierzę w Donalda Sprawiedliwego, Liberała I Odnowiciela , który z Wolności pochodzi. Który z Belką i Balcerowiczem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę. Który mówi przez Petru: wierzę w jedną, wielką, nieistniejące Neuropę, wyznaje jednego Koroluka na oświecenie umysłów i oczekuje wyzwolenia od PiSu i wolności w kolejnej kadencji

  Tusk.

  #neuropa #tusk #dobranoc #polityka
  pokaż całość

 • avatar

  #debata #amerykawybiera2016

  Już dziś w porannych Wiadomościach TVP:
  "Donald Trump: <<w USA potrzebujemy rządów Prawa i Sprawiedliwości>>"