:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

•  

Kupiłem dzisiaj 6 sztuk byliny Akelei i posadziłem przed domem. Kwiatki są w #biedronka bardzo tanie i ziemia całkiem dobra, lepsza niż ostatnio w kerfurze kupowałem, mam nadzieje że wyrosną mi ładnie przed domem, chociaż trapi mnie pytanie skąd bylina będzie wiedziała, gdzie jest góra i jak ma rosnąć? :( Jak się przebiją przez ziemię to może zrobię relacje ;D
    Byliny różnych pięknych kwiatków po 2,40 za 2sztuki bodajże było i ziemia 3,50, chociaż pewnie źle podaje:P
    #ogrod #ogrodnictwo #kwiatyboners :P

Gorące dyskusje ostatnie 12h

haha, jak mie rozpierdala ten cały "the fappening" to głowa mała. Banda przegro z całego świata zaciera kutasy, bo zobaczyli nago przeciętną z wyglądu hollywoodzką gwiazdkę. Rozumiem to jednak, naprawdę. To, co mnie natomiast rozpierdala, to otoczka, jaką wokół tego zrobili- jakby to było coś cool xD No kurwa, siedzą miliony przegroli z kutasami na wierzchu, przeskakują z 4chana na r/thefappening i obspermionymi rękami piszą w podniecie posty, jaka cała ta akcja jest fajna i w ogóle, jakby co najmniej znaleźli lekarstwo na raka. Niesamowite. #oswiadczenie #celebgate pokaż całość

odpowiedzi (18)

#suchar #heheszki #wmoimsercutylkomirko #mirko

W szkole w Poznaniu pani pyta dzieci:
    - Które z was siedzi na głównej?
    Wszystkie dzieci podnoszą raczki tylko nie Jasiu.
    - A ty Jasiu czemu nie podnosisz - pyta pani.
    - Bo ja korzystam tylko z mikrobloga - odpowiada rezolutnie Jasiu.
    - Ale dlaczego? - pyta pani
    - Bo tata mirkuje, mama, starszy brat.... to i ja siedzę na mirko - mówi Jasiu
    - Ale Jasiu, popatrz, nie zawsze trzeba brać przykład z rodziców. Np. jakby tak twój tata był alkoholikiem, mama prostytutką, a brat gejem to co wtedy byś zrobił? - pyta pani.
    - To wtedy bym siedział na głównej - odpowiada Jasiu
    pokaż całość

odpowiedzi (8)

• odpowiedzi (3)