Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Cześć Mirki i Mirabelki :)
  W ramach przywitania się z wami, robimy #rozdajo o którym napiszemy niżej.
  Najpierw troszkę o nas. Kim jesteśmy? Jesteśmy nowym i rewolucyjnym portalem, na którym możecie wygrać wartościowe nagrody. Jak je wygrywać? Wystarczy ukończyć wybraną grę z najlepszym spośród wszystkich uczestników wynikiem.
  Jakie nagrody? O tym dowiecie się wkrótce. Możemy już jasno zapowiedzieć, że za 3 dni będziemy mieli niespodziankę przygotowaną specjalnie dla was. By nic was nie ominęło zapraszamy do obserwowania naszego profilu oraz tagu #hophands
  Już dzisiaj możecie się zarejestrować na naszej stronie HopHands.pl
  A już jutro spośród wszystkich plusujących ten wpis, wybierzemy szczęśliwca, który otrzyma od nas specjalny kubek z @m__b czyli popularnym Michauem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #hophands #gry
  pokaż całość

 • avatar

  haha beniz

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

 • avatar

  Jestem kobietą.
  Dokonałam aborcji.
  Nie chcę się tłumaczyć, bo nie potrzebuję Waszej akceptacji. Takie decyzje są tymi najtrudniejszymi w życiu, gdzie wiesz, że którąkolwiek drogą byś nie poszedł, wybierasz źle. To nie był wybór pomiędzy dobrze a źle, ani pomiędzy większym a mniejszym złem. Ale to był WYBÓR. Mogłam zdecydować, miałam do tego pełne prawo.

  Nie żałuję tego co zrobiłam. Żałuję, że to nas spotkało. Zawsze myślałam, że takie sytuacje dotykają innych, tych innych bez twarzy, znajomych znajomych, ludzi mi nieznanych, bezimiennych. Ale nie nas, zdrowych, młodych ludzi, którzy pragnęli założyć rodzinę.
  To może przydarzyć się wszystkich. To może spotkać Ciebie, Twoją siostrę, przyjaciółkę...
  Ciąże z powikłaniami nie są wcale takim rzadkim zjawiskiem. 1/100 ciąż. Jedna na sto... Ile znasz kobiet?
  Możliwość wyboru to prawo do wolności. A to prawo chcecie nam i sobie samym odebrać. Myślicie, że Was to nie dotyczy, może i się nie zgadzacie z zaostrzeniem prawa, ale przecież... co Wam do tego.
  To WAS dotyczy. Spytajcie swoje matki, swoje żony, siostry, przyjaciółki i kochanki... Co najmniej jedna z nich poddała się aborcji (albo dokonałaby takiego wyboru).
  Zaostrzenie prawa nie spowoduje, że problem zniknie. Nie zaczną się nagle rodzić same zdrowe dzieci. Będzie kwitło podziemie. A te, których nie będzie stać na ‘zabieg’ będą skazane na siebie same...
  Pomóżcie nam. Proszę Was wszystkich, pomóżcie nam. Pomóżcie sobie.
  Ja mogłam urodzić w szpitalu. Byłam otoczona opieką i prawdziwą troską personelu medycznego.

  Nie osądzajcie nas swoim sumieniem. Ja nie namawiam Was do popierania aborcji. Namawiam Was do pozostawienia nam wyboru.

  #anonimowemirkowyznania #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #truestory #seks #kobiety #rodzice #dziecko
  pokaż całość