Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jestem tutaj już prawie dwa lata i nigdy nie robiłem #rozdajo, więc pora na pierwsze małe rozdajo skierowane głównie do fanów #xiaomi i #chinskiecuda - Reklamówka Xiaomi, Adapter Xiaomi, Xiaomi MiKey ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zasady proste, plusujecie i obserwujecie mój tag, a ja jutro po 21:37 postaram się wybrać przez mirkorandom jedną osobę, której wyślę na mój koszt fanty.

  Dla zainteresowanych promocjami i recenzjami zapraszam na mój tag #andczejpoleca - w przyszłości będzie więcej rozdajo z droższymi rzeczami i mały konkurs także związany z chińskimi rzeczami
  pokaż całość

  odpowiedzi (57)

 • avatar

  Panel administracyjny #strimi

  #heheszki #humorobrazkowy

  odpowiedzi (7)

 • avatar

  O G Ł O S Z E N I E
  W związku z dużą liczbą wpisów o tematyce #przegryw autorstwa prawiczków, zdecydowałam się na świadczenie usługi rozdziewiczania. Cena zależeć będzie od tego jak brzydki i odpychający jesteś, z kim mieszkasz i jak bardzo spierdolone jest Twoje życie. Tylko dla wykopków 10% rabatu, dla mirków dodatkowe 10%, bo inaczej nie byłoby Was stać.
  Jestem miła, ładna i umiem się ruchać. Obiecuję nie wyśmiewać Waszego nędznego żywota, ale służę radą jak dobrze przygotować się do samobójstwa (dodatkowa odpłatność). Usługi świadczyć będę w całej Polsce, jeśli opłacisz mi przejazd i zapłacisz za całą noc z góry. Chętnie pokażę stupki przez skajpa, o ile obiecasz nie włączać kamerki i nie straszyć mnie swoją szkaradną twarzą.
  Przegrywy zawołane, więc zostaje zawołać #tfwnogf #stulejacontent i #depresja
  pokaż całość

  odpowiedzi (127)