:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki co się dzisiaj odjebało! siedzę sobie w pracy jak zwykle przetwarzam kawę w kolejne linie kodu. No i jak nagle nie jebnie prąd, całe szczęście komputer działa bo UPS. Ale kawa zimna ( ͡° ʖ̯ ͡°) prądu nie ma i co robić, deadline na 15:30 a kod nie gotowy. Myślę sobie: mam prawilny telefon z #windowsphone, co prawda w sklepie tylko 13 aplikacji, ale co co mi szkodzi spróbować, szukam, szukam i JEST! ściągam, instaluje, uruchamiam i jestem uratowany. Polecam aplikację mobilną @SOLGAZ płyty gazowe bez płomienia na Twojej Lumii!

#coolstory
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

#feels #tfwngf #humorobrazkowy

Już jutro, stulejki..

odpowiedzi (24)

Mirasy, co dzisiaj odjebałem to nawet ja nie. #niewiempocotopiszexd

Byłem na cmentarzu wiadomo, odwiedzić zmarłych, a potem przysiadłem przed bramą cmentarza - ot tak sprzedać kilka zapalniczek, które zalegają mi w domu, żeby się zwróciło za znicze itd. Początkowo planowałem je sprzedawać - powiedzmy za 2 zł, napisałem kartkę "2 zł". Ale jak nie było zainteresowania wśród ok. 200 osób wchodzących, to postanowiłem że zrobię jaja i zacznę rozdawać je za darmo.

Jaki byłem bardzo zdziwiony, jak przeszło kolejne 200, może nawet więcej osób - nikt nie zabrał zapalniczki, wszyscy tylko czytali co jest napisane i wchodzili na cmentarz. To świetny motyw, kiedy zaczynasz się poważnie zastanawiać "CO ROBISZ NIE ŹLE". Ludzie za darmo zapalniczki rozdaje! Wreszcie napisałem drugą kartkę z ogromnym napisem "NAPRAWDĘ ZA DARMO".

Po kilku minutach podszedł koleś, wziął zapalniczkę i dał mi 5 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) .... potem 2 laski jedna 6,5/10, druga 7,32/10 podeszły i zaczeły się chichotać, zagadywać mnie i zwabiać mi klientów. Potem okazało się, że obie zbierają kasę na jakiegoś chorego chłopaka, w ciągu ok. 40 minut zebrały jakieś 3,20 zł do puszeczki, mimo że zaczepiały każdego przechodnia. Ja łącznie "rozdałem" 21 zapalniczek - zacząłem po prostu podchodzić i bezpośrednio rozdawać, osobą starszym którzy na oko nie śmierdzili groszem oraz tym, którzy wrzucili dziewczynom do puszki. Oprócz tego, jeśli ktoś sobie zabrał jedną, lub poprosił o nią to spox.

Łącznie dostałem 14 zł w ramach podziękowania za rozdawanie zapalniczek.

Jakiś Janusz i Grażynka przeczytali moją kartkę i zaczęli się podśmiewać. Wystawiłem rękę i daje im zapalniczkę. Grażynka podchodzi i mówi "Ja nie palę, ale jak za darmo to wezmę". Odeszli jakieś 10 metrów, nagle Janusz zawraca i z ryjem do mnie "ONA NIE PALI!!!". Prychłem soczyście z cebulaka (✌ ゚ ∀ ゚)☞

pokaż spoiler PS tak, tak kurwa bez firmy, bez vatu, bez kasy fiskalnej, bez sanepidu, zusu i błogosławieństwa papieża.

#januszebiznesu #cebulacontent #coolstory #handel
    pokaż całość

odpowiedzi (18)