:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co zrobić z #rozowypasek który:

-ma kreatywność na poziomie 0(największe osiągniecie to zabranie mnie do knajpki na urodziny)
    -boi się wszystkiego (mieszka w domu a w czasie gdy #bedoseksy idzie zawsze zamknąć drzwi wejściowe na klucz
    -nie lubi chodzić w sukienkach i spódnicach :C ( a stringole to codziennie)
    -ma spontaniczność na poziomie 0
    -nie ma żadnych fantazji erotycznych ( bzykanko w aucie czy w lesie czy nad woda stanowczo odpada bo ktoś możne zobaczyć i się boje)
    -nie ma żadnego hobby(ogólnie to seriale i tv )
    -gada ze swoja mama na tematy typu co ja miałem na obiad (wtf??) i oglnie wszystko jej opwiada
    -na mikołaja dostała zestaw z pasem do pończoch minęło pól roku i ani raz go jeszcze na sobie nie miała a mnie to szalenie kreci i mówiłem jej o tym

#rozowepaski #pytanie #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (44)

Mam coś zajebiście mocnego, przynajmniej dla mnie. Ten dzień rozjebał mi psychikę. A zatem..

Idę do sąsiadki, która wprowadziła się niedawno. Ot taka brunetka, dość wysoka, smukła i mocno opalona. Prosiła o jakieś skręcenie mebla, więc pomyślałem, dyszka w te czy we wte - mogę iść, i tak odsypiam piątek i sobotę. No i wchodzę, okazuje się, że już sobie poradziła ale mógłbym zostać, jeśli chce. Wpadłem tam jak było widno i waliło słońce, czyli gdzieś około 13, wyszedłem ledwo 3h temu.

Jak zaczęliśmy rozmawiać, to świat kurwa przestał istnieć. W końcu po tych wszystkich zjebanych księżniczkach i całej hołocie typu #swag i #yolo leży obok mnie konkretna, atrakcyjna i ogarnięta dziewczyna. Wypiliśmy jakieś wino, potem wyciągnęła sziszę (oczywiście prawilnie, wiśniowo) i teraz sie przygotujcie.. gdy zaczęliśmy się coraz śmielej dotykać, zadzwonił telefon (przypadek, nie sadze) po czym ona

- cholera, córka dzwoni.

I teraz wyobraźcie sobię minę mentosa, który dowiaduje się, że córka tej seksownej brunetki ma kurwa rok mniej niż on. Z kolei bohaterka dzisiejszego dnia ma na liczniku 42 lata. Hot-milf tak bardzo wyposzczony, a mózg mentosa tak bardzo rozjebany, jak jeszcze parę minut temu jego tshirt. Sekundowe otrzeźwienie, strzelam jakąś głupotę, że muszę uciekać, bo jestem umówiony blabla i uciekam. Przysięgam na swoje usunięcie konta, że jeszcze takiego zonka nie miałem o_O

pokaż spoiler #coolstory #truestory #milfboners #rozowepaski #nocnazmiana
    pokaż całość

odpowiedzi (28)

nie czaje tej podniety związanej z #woodstock . Masa kuców i brudu.
    #kontrowersyjnaopinia

odpowiedzi (23)