:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (1)

To uczucie gdy przed chwilą chcieli mnie okraść w #ztm.
    Jadę sobie prawilnie 187 do domu, prawie pusty autobus (tylko jeden koleś na samym końcu) a tu wsiada dwóch karków, siadają naprzeciwko mnie i zaczyna się jakaś gadka do mnie. Nic nie słyszałem bo miałem słuchawki założone więc je zdjąłem a koleś do mnie:
    -daj 5 zł na browara <dresiarz_fejs>
    mówię, że nie mam i żeby dał mi spokój bo chce w spokoju wrócić do domu to zaczął odpierdalać jakieś inby rękami typu ściskanie pięści itp
    Następnie zaczął mi szarpać za torbę to mówię mu żeby się od niej odjebał bo serio nie mam kasy więc wyjął nóż i zaczął mnie nim stukać w kolano.
    Spojrzałem na tego kolesia z tyłu i po chwili ten "nożownik" do mnie, że jak mu narobie przypału to mnie zajebie.
    Szczęściarz ze mnie bo akurat byłem na Wiejskiej więc dookoła mnóstwo policji także od razu wysiadłem (a oni za mną), pobiegłem do policjantów, zdałem im szybką relację i natychmiastowo polecieli za tymi dresiarzami. Wydaje mi się, że ich złapali ale do końca nie jestem przekonany bo po prostu tchórzliwie szybko z tego miejsca uciekłem bo zaraz pewnie zaczęło by się spisywanie przy nich danych itp i narobiłbym sobie jeszcze większych problemów.
    #coolstory #truestory #warszawa
    pokaż całość

odpowiedzi (27)

Czy wiecie, że...

Napis na budynku kaliskiego sądu o treści "PRZYWRÓCIĆ GODNOŚĆ PRAWU!" powstał w 1981 r. jako protest prokuratora Bogusława Śliwy. Został on wyrzucony z pracy, kiedy sprzeciwił się próbie zacierania śladów w sprawie śmierci Ryszarda Mikołajczyka (zabójcą na tle rabunkowym był funkcjonariusz MO). Ówczesne władze starały się ten fakt zatuszować a nawet upozorowano wypadek kolejowy.
    Bogusław Śliwa jednak zorientował się w mistyfikacji. Za swoją dociekliwość został usunięty z pracy. Potem działał w opozycji i był internowany w stanie wojennym. W latach 90 napis zyskał status zabytku.
    #kalisz #historia #historiajednejfotografii
    pokaż całość

odpowiedzi (9)