Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dumni jesteście z siebie? Nocke spędziłem w celi na Gwieździe Śmierci, wyjebali mnie z floty i grozi mi od 6 miesięcy do 8 lat wydobywania przyprawy na Kessel. Przecież pisałem że to był żart. Dzięki, śmieszku pierdolony.

Przed zgłoszenie mogłeś nadgorliwy baranie sprawdzić moje dane w Imperialnej Bazie Danych, gdzie są informacje jak zależy mi na robocie na Gwieździe Śmierci. Kurwa mać, zrobili ze mnie rebelianta. Nie dość, że wpis zamieściłem koło 6, testy głównego reaktora przeszły pomyślnie i Alderaan już był zniszczony, a cała akcja miała miejsce o godz. 11. Nagle pojawiają się szturmowcy, oficerowie i inni ważni imperialni dygnitarze.

Do osoby która to zgłosiła – spierdoliłeś lub spierdoliłaś mi możliwość rozpoczęcia kursu na pilota Tie Fightera. Jeśli wiadomo było, że żartowałem to twój donos to był żart. Bardzo zabawny.

#lotnisko #heheszki #pdk #aferalotniskowa #bylopodobne #aferasamolotowa #pasta
    pokaż całość

tl;dr #rozdajo porządną latarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy konkretne #rozdajo z okazji...otwarcia sklepu z bronią we Wrocławiu.
    Otwieramy drzwi sklepu 6 czerwca, ale już teraz można zamawiać i pytać!

Udzielamy się trochę pod tagami: #bron #militaria #strzelnica #wojsko #wroclaw #czarnoprochowycontent #strzelectwo
    W ofercie mamy wszyyyystko co dusza zapragnie dla myśliwych, czarnoprochowców..., a jeśli nie to zawsze można załatwić (w granicach rozsądku ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Z tej okazji mamy latarkę firmy Armytek wartą...grube $$$
    Oczywiście wysyłka na nasz koszt!

Zasady:
    1. Plusujesz ten, właśnie ten wpis --->
    2. My, jutro do 18 wybieramy szczęśliwego Mirka

3. I w to jeszcze nie wszystko, czytajta dalej!

Przy okazji, z osób które jako nowe polubią nasze fanpage o tu:
    Nasz Fanpage Sklepu

Losujemy jedną, no może...dwie osoby, które zabierzemy na strzelnicę we Wrocławiu. Także trochę #cebuladeals
    Będziecie mogli zabrać np. rozowypasek #pdk

Wszystko dlatego, że znamy się też trochę na szkoleniu i to nie tylko cywili!

Szkolenia Strzeleckie w całej Polsce!
    pokaż całość