:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zrobiłem sobie zegarek. #watchboners co myślicie? Wszystko ręcznie, nie używałem nawet narzędzi elektrycznych. Chciałem mieć prawdziwą satysfakcję i chyba mi się udało. Narzędzia jakich użyłem to piłka włosowa, pilniki, wiertarka zegarmistrzowska, skalpel i papier ścierny. Zaimpregnowałem go olejem do blatów, żeby przy kontakcie ze skórą nie było alergii. Muszę popracować jeszcze nad szyciem skóry, bo daleko mi do prostego ściegu. Dekiel też spieprzyłem. Wiertło było tępe, ale że to tylko prototyp to zostawię jak jest.
    Użyte drewno: Palisander, zebrano, klon, wenge i padouk na dekiel. Żaden element nie był barwiony.

Po tym zegarku zabrałem się za budowę jego młodszej siostry, jak kogoś interesuje to się pochwalę jak już skończę.

#zegarki #modameska
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (73)

Zastanawiam się kto zagłosuje w wyborach na Palikota (Twój Ruch). Do niedawna głosił, że nam wojsko jest nie potrzebne i powinniśmy na nie przeznaczać tylko 1% z budżetu.

#ukraina #wojna #palikot

odpowiedzi (23)

Ja to tu tylko zostawie.

#afera #jkm #knp #polityka

odpowiedzi (27)