Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Przeciętny człowiek ma w potylicy takiego ciecia. Homunkulusa, który daje w gaz, brzydko pachnie, ale swoją robotę wykonuje najrzetelniej w świecie. Do jego obowiązków należy nieprzepuszczanie intelektualnej żulii.

  Widzi więc cieć, że na rewir wgramala się gwałt na logice - zawraca delikwenta. 2 + 2 = 5? Won, śmieciu, z osiedla. Coś jest dobre, bo uświęcone tradycją? Argumentum ad antiquitatem - wynocha, obesrańcu. Może i zrobiłem źle, ale wy też tak robicie? Stwierdzam bicie Murzynów - zabieraj się stąd, gamoniu.

  Mało osób docenia ciecia, ale tak naprawdę trudno o pożyteczniejszego gościa. Gdyby nie stróżował w połowie drogi między mózgiem a ustami, ciągle byśmy robili z siebie debilów. Dzięki jego pracy kretyńska myśl nie zostaje wypowiedziana, ulega zdławieniu w zarodku.

  Czasem niestety cieć się nabzdryngoli i leży w rynsztoku. Wtedy intelektualne ohydztwa mają drogę wolną. Widziałem raz obszczanego ciecia, jak dudlał ostatki kropelek z butelki. Pomogłem mu wstać i zerknąłem na bełta. Było to wino marki Homofobia.

  Ten to sikacz, notabene obrzydliwy w smaku, często usypia ciecia. Jak jest homofobia, to nie ma rozsądku. Gwałty na logice dzieją się nieskrępowanie, intelektualne żuliki przemykają bezkarnie do ust.

  Spójrz na tych meneli. Rzyg skoczył do krtani, jednak przełknij ślinę. Trzeba ich dokładnie zapamiętać, by następnym razem zwalczyć bezlitośnie.

  To jest niezgodne z naturą! - największy zbir. Lecz i zarazem najgłupszy, jak to u hersztów bywa. Ora go najzwyklejsza Wikipedia i obelżywie nazywa błędem naturalistycznym. Naturalność - bardzo nieostry termin zresztą - nijak się ma do czegokolwiek. Coś może być naturalne i złe. I nienaturalne, ale fajne. Rak odbytnicy jest naturalny jak jasna cholera, ale leczymy go nienaturalną chemioterapią. Klimatyzacja też mało naturalna, ale łagodzi ci bóle lata. Zdrada małżeńska według psychologów ewolucyjnych też leży w naszej naturze, ale zdradę potępiamy. Niektórzy socjobiolodzy nawet gwałcenie kobiet uznają za naturalne, ale nikt rozsądny z tego nie ciągnie żadnych moralnych wniosków. Natura i moralność to dwa różne światy.

  To jest obrzydliwe! - obrzydliwy typ. Pewnie cię nawet rozbawi, że kiedyś trafił na główną jako poważny głos w debacie. Wikipedia go też nie lubi, nazywa odwołaniem do emocji i klasyfikuje jako błąd logiczny. Bardziej konkretna nazwa to yuck factor. Oczywiście to, że coś jest obrzydliwe, nie znaczy, że i również złe lub że trzeba tego zakazać. Matka Teresa to wysuszony pasztet, a jakie serduszko wielkie. Seks staruszków to ohyda ohyd, a przecież nie zabraniamy.

  Niech się już się dupczą w czterech ścianach, ale jak można się publicznie obnosić ze swoją seksualnością?! - kwili kolejny ochlaptus. A przecież ze swoją seksualnością obnosi się każdy. Trzymasz laskę za rękę, więc heterykiemś. Organizujesz huczne śluby, co też równoznaczne. Chwalisz się ruchnięciem dupy, to raczej nieś pedał.

  Homosie są bardzo często pedofilami! - nie są. Pedofile podejrzanie często molestują chłopców, owszem. Ale z tego nie wynika to, co sobie roi prawica. Pedofila po prostu rajcują niedorozwinięte ciała. I to, że jakiś się podnieca trzylatkiem, nie znaczy, że i mu stanie na widok trzydziestolatka.

  Nie jest to czcze teoretyzowanie - przeprowadzono parę badań na ten temat. Przykładowo mierzono genitalne pobudzenie na widok nagich dzieci u gejów i heteryków. Brak różnic wskazujących na skłonności pedofilskie u tych pierwszych. #

  Homosexual males who preferred physically mature partners responded no more to male children than heterosexual males who preferred physically mature partners responded to female children. Although heterosexual males showed a (slight) erotic aversion to the male stimuli, and homosexual males did not show an aversion to the female stimuli, this difference was minimal.

  Zbadano też orientację seksualną pedofilów, którzy zmolestowali 352 dzieci (276 dziewczynek i 76 chłopców). Na podstawie tej próbki oszacowano, że prawdopodobieństwo zostania zmolestowanym przez homoseksualistę wynosi 0-3.1 %, co pokrywa się z odsetkiem homoseksualistów w społeczeństwie. #

  Using the data from our study, the 95% confidence limits, of the risk children would identify recognizably homosexual adults as the potential abuser, are from 0% to 3.1%. These limits are within current estimates of the prevalence of homosexuality in the general community.

  Conclusions. The children in the group studied were unlikely to have been molested by identifiably gay or lesbian people.

  Małżeństwo to etymologicznie związek kobiety i faceta! - tylko że nie jesteśmy niewolnikami etymologii. Znaczenia wyrazów się zmieniają i fetyszyzowanie pierwotnej semantyki niemiłe jest rozumowi. Ora to znowu Wikipedia, największa z oraczek homofobów. Błąd etymologiczny, siadaj, niecny durniu, pała. I wieloryb to nie wielka ryba, a bielizna nie musi być biała.

  Niech już sobie żyją, ale wara od dzieci, to kaleczenie delikatnych psychik! - dyrdymalenie. Tutaj zwykle pada odnośnik do pracy Regnerusa i po tym widać, jak lichy przeciwnik zabrał się za rozmowę. Gównobadanie Regnerusa w ogóle nie analizowało par homoseksualnych i zresztą sam naukowiec odcina się od homofobicznych interpretacji jego eksperymentu. Poprawne metodologicznie badania wykazały prawidłowość emocjalnego rozwoju dzieci wychowywanych przez pary homo. Stawia się tu zresztą fałszywą alternatywę: wychowywanie przez parę hetero lub parę homo. Nie, w przypadku adopcji alternatywa to para homo lub dom dziecka. Wielkiego dylematu tu nie ma.

  Żadnych ślubów, śluby są tylko dla par płodzących dzieci! - czyli zakazujemy małżeństw parom bezpłodnych, kobietom po menopauzie czy po prostu osobom niechcącym mieć dzieci. Wymóg prokreacji jest z dupy wytargany i nierespektowany nigdzie na poważnie, to miałka logicznie racjonalizacja sklecona ad hoc.

  Geje wcale nie są dyskryminowani, no bo heteryk też nie może poślubić faceta! - delegalizujemy heterośluby, legalizujemy homośluby. Odtąd tylko facet może z facetem i baba z babą. TO NIE JEST ŻADNA DYSKRYMINACJA HETERYKÓW!!! No bo gej też nie ma prawa się z kobietą ożenić. A jak heterodewianci wszczną jakąś paradę, to zaraz ich zakneblujemy, że się obnoszą ze swoją seksualnością i żądają przywilejów.

  Sam zatem widzisz, jak rzygliwa to banda. Nie alkoholizuj więcej ciecia.

  #korolukmasakruje

  #neuropa #homoseksualizm #lgbt #spoleczenstwo #homofobia #4konserwy #homofobia #nsfw
  pokaż całość

  odpowiedzi (148)

 • avatar

  Cała Chelsea w tym sezonie xD
  #mecz #meczgif #chelsea #heheszki

  GFY

  odpowiedzi (10)

 • avatar

  Od długiego już czasu przesyłam sobie z koleżanką zdjęcia ładnych mężczyzn na fb (przykładowy pic rel). A mój niebieski robi mi gównoburzę o to. Normalne to? Bo nie wiem, czy to ze mną coś nie halo, czy on przesadza...
  #niebieskiepaski #niebieskipasek #ladnypan #ladiesboners

  odpowiedzi (69)