Gorące dyskusje ostatnie 12h

Hej nie wiem czy w dobrym miejscu pisze bo przed chwilka konto zalozylam:/ a zrobilam to ze wzgledu na Piotrusia gnida@84 . mam na imie Magda i poznalam Piotra bardzo dobrze razem z nim wyladowalam w szpitalu w lodzi na hematolohii ta sama choroba niestety;( razem przechodzilismy chemioterapie razem sie wspieralismy. Piotrus byl wspanialym ysmiechnietym czlowiekiem potrafil rozbawic wszystkich do lez , radzil sobie z choroba swietnie to ja plakalam ciagle poddac sie chcialam , a on zawsze mowil jestesmy mlodzi mamy dzieci ty meza ja zone , musimy dla nich spiac tylek i dac rade;( chcialabym mu bardzo podziekowac za wszystko ,bo Robil tyle dla mnie ze nie jeatem w stanie tego opisac dzieki niemu sie nie poddalam. I zyje i walcze. A co do Martusi i Jasia( minionka) bo piotrus go tak nazywal wiem ze kochal ich nad zycie i zawsze byli dla niego nq pierwszym miejsciu. Mi bardzo go brakuje poniewaz zostalam sama na polu bitwy;( pokaż całość

Ahoj, Mirki z #slask #katowice #gliwice #bielskobiala #tychy #sosnowiec(ale z przepustką) oraz podepnę #wadowice

Za pozwoleniem Pan @Gorush - smaruję posta, w którym oznajmiam co nastepuje:

Dzień - 7 maja(sobota),
    Godzina: 18:00.
    Adres - ul. Damrota 6
    Lokal - CyberMachina

Widzimy się na kolejnym #slaskiewykoppiwo w pubie CyberMachina (dzięki @malyskrzat za rezerwację). :)

Przybywajcie tłumnie i gęsto. Obecność obowiązkowa!
    pokaż całość