:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Takiego maila otrzymał kumpel pracujący w pewnej firmie internetowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler Witam. Około tygodnia temu w Centrum Rehabilitacji został zainstalowany przez Państwa Firmę internet. W chwili obecnej jestem za granicą w chorwacji próbowałem się połączyć przez wifi i niestety internet nie działa. Wyskakuje błąd 101 brak punktu dostępu wps. Czy Państwa instalatorzy coś ustawiali w moim kompie, a jeżeli nie to proszę o podpowiedz jak to rozwiązać. Dziękuje

xDD

#truestory #bekazpodludzi #niewiemjaktootagowac
    pokaż całość

odpowiedzi (15)

Mirki, mam pewien problem.. Obok mojego miejsca zamieszkania jest dom. Niby nic dziwnego, w końcu to osiedle.
    Sprawa zaczyna się komplikować, gdy codziennie widzę ten dom. Przez cały rok, 24 godziny na dobę od dobrych kilku lat właściciel ma zasłonięte rolety antywłamaniowe.. Widać, jak wjeżdża do garażu otwieranego na pilota, po czym od razu zamyka garaż, nie zapalając światła. Nie jestem jakimś chorym obserwatorem cudzego życia, po prostu jest on tak blisko mnie, że przez te kilka lat zdążyłem zauważyć wszystkie rzeczy o których piszę. Często jak chodzę z psem, to on przyjeżdża, otwiera garaż i wjeżdża, zamyka garaż i tyle go było widać.

Dodam jeszcze, że właściciel ma całkowicie zapuszczony ogród. No po prostu chaszcze! Raz będąc na fajce na balkonie widziałem, że zaczął podlewać ogródek z węża, tylko że on podlewał te chaszcze.. nic tam innego nie ma.

Już takie teorie spiskowe chodzą wśród znajomych i rodziny że to szok..

-gwałciciel
    -w piwnicy trzyma zniewolone kobiety
    -pedofil
    -uprawia marihuanę
    -w ogrodzie zakopuje zwłoki i podlewa, żeby się szybciej rozłożyły

Kiedyś wspomniałem o tym na mirko, to ktoś napisał, że to bordo w naturalnym środowisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kurcze, dziwna sprawa.. Ktoś kiedyś mi powiedział, żebym zadzwonił na policję.. ale kurde! Nie chcę się wpieprzać komuś w życie.. a jak na prawdę uprawia trawkę? Co mi do tego?

Jakieś pomysły mirki?

Na zdjęciu opisany dom.

#coolstory #truestory #trudnesprawy #pytanie #bordo #corobic
    pokaż całość

odpowiedzi (92)

Specjal na łódstok. Już kibice nawet nie robią takiego syfu w pociągach jadąc na mecz
    #woodstock #brudstock

odpowiedzi (26)