Wpis z mikrobloga

Kluczem do wyśledzenia działalności wieloryba z pewnością będzie stworzenie narzędzia, które analizuje wolumen transakcji na danej giełdzie.

Takie narzędzie powinno zasygnalizować niestandardowy wzrost wolumenu, dzięki temu wiemy którą walutę trzeba zacząć obserwować.Myślę, że takie narzędzie można zrobić chociażby w excelu :]

Następnie powinnismy zbadać hype. Myślę, że trzeba by zacząć od bitcointalka i reddita (sprawdzić aktywność na tych forach)

a potem.. :)

Co myślicie?

#tlumaczeniewolong #kryptowaluty
  • 13
@wojteks102: budowanie pozycji przez wieloryba trochę trwa i całkiem możliwe, że aby pozbyć się weak hands, będą wstrząsać ceną.

Wzrost wolumenu może świadczyć albo o budowaniu pozycji, albo o sprzedawaniu i kupowaniu przez wieloryby własnych ściań kupna i sprzedaży. Przy tej drugiej opcji, kosztem fees tworzą wolumen, który przyciąga pozostałych i zachęca innych do kupna.

Pierwsza sytuacja to dobry moment na wejście, druga sytuacja jest nie pewna, bo nie wiesz na
@wojteks102: Dzięki. Dobrze by było w przyszłości (jak już ogarne dobre narzędzie do analizy wolumenu) stworzyć grupkę ludzi badających hype itp, wyśledzić wieloryba i na początku z nim zarabiać, potem mając odpowiednią ilość waluty - wyruchać wieloryba, a potem to już samemu sterować rynkiem.
@marcho87: Za wieloryba w wypadku blackcoin odpowiada multipool, jak jest wyłączony kurs leci w dół jak jest włączony kurs powoli się wspina. Bardzo dużo już na nim zarobiłem, razważam inwestycje większych sum do tego ciężko je będzie zauważyć przy wolumenie 2000 btc. Przetłumaczony tekst przez marcho87 to kawał dobrej roboty, jak ktoś nie kupił a chce się bawić w inwestowanie w krypto to polecam, choć jest to krotki tekst to jest