Wpis z mikrobloga

Razem z @cycjusz157 opracowaliśmy trochę lepszą relację, z lepszymi szczegółami, chociażby dlatego, że @SScherzo prosiła o nicki. Wrzucamy z mojego konta tym razem, wszystko widziane oczami Cyca.

A więc drogie mirki, czas na MOJE podsumowanie wykopiwa, które odbyło się wczoraj.

#!$%@?ę, więcej nie pójdę, ponieważ jest to zbieganina ludzi, którzy na dobrą sprawę powinni się leczyć, przyjmować leki ze względu na swoją chorobę psychiczną. Człowiek rozsądny powinien dobierać sobie towarzystwo - ja to robię - zadaję się z ludźmi, którzy mają ikrę, którzy potrafią się wyróżnić czymś pozytywnym, nie stalkowaniem dziewczyn, które potencjalnie mogłyby się pojawić na wykopiwie. Stalkowanie to dot. nie tylko imienia i nazwiska i profilu na fejsbuku, tylko tym czym się zajmują na co dzień, wynalezienie wszystkich kont na portalach czy to społecznościowych czy nawet na imgurze.

W związku z tym chciałbym serdecznie pozdrowić @getrag i @KKBystry mam nadzieję, że się już nigdy nie spotkamy

Do tej pory myślałem, że stulejarność szeroko pojęta na wykopie to jest bardziej kpina, po prostu ktoś sobie bekę kręci to i ja się dołączę - #!$%@? NIE. To jest najprawdziwsza prawda, wszystkie wpisy o stulejarnych podbojach wykopków są jak najbardziej prawdopodobne o czym można się doświadczalnie przekonać poznając niektórych. Ostatnio do mojej dziewczyny napisał @fledgeling próbując ją wyciągnąć na łyżwy, chciała, żebym też poszedł, nie chciało mi się, więc JAK SĄDZICIE CO JEJ TA STULEJA NAPISAŁA?!?! ŚWIETNIE, POKAŻE CI PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNĘ.


ALBO JESZCZE #!$%@? LEPIEJ, JESTEŚMY W AKADEMIKU I KTÓRYŚ PYTA MNIE JAK ZAGADAĆ DO JAKIEJŚ PANIENKI, NO JA #!$%@?, RZUĆ W NIĄ KASZTANEM CHOCIAŻ.

Pominę już cholerny fakt, że przychodzą ludzie #!$%@?ć się, a gadają o grach, systemach operacyjnych i wszystkim z tym związanym, bo ok, jesteśmy na wykopie, taka społeczność.

Oczywiście są wyjątki - pozdro dla kumatych(nie będziemy się lizać po fiutach wrzucając poszczególne nicki), z Wami raczej kontakt mi się nie urwie i niektórzy po prostu sprawiają wrażenie sympatycznych.

#warszawa #tfwnogf #wykopiwo #gorzkiezale #stulejacontent
TedUnabomber666 - Razem z @cycjusz157 opracowaliśmy trochę lepszą relację, z lepszymi...

źródło: comment_8zFJ3S37yNHKI0g12QV10u3XcneYkwmC.jpg

Pobierz
  • 883
@getrag: ogólnie czytając tyle rzeczy na wykopie i spamiętać tylko tę jedną rzecz, że jakaś randomowa dziewczyna jest modelką to nie wiem czy do końca to normalne. Zresztą - szkoda, że tego od razu nie słyszałem.