Wpis z mikrobloga

#knp #neuropa #4konserwy #korwin #polityka #ama #jkm #krul #dziambor #najzer

Ostatnio w kilku wpisach było marudzenie, że na wykopie brak jest sensownej debaty o programie KNP. Są tutaj członkowie partii a nie można doprosić się o ich głos. Ok, proponuję zatem zrobić #ama z dr Jackiem Wilkiem, viceprezesem KNP. Zaznaczam jednak, że nie jestem członkiem KNP a jedynie zwolennikiem, więc byłoby miło gdyby zgłosił się tutaj jakiś członek partii w celu nawiązania kontaktu z viceprezesem. Jeżeli nikt się taki nie zgłosi to skontaktuję się z nim ja i przekażę taką propozycję. Jeżeli odpowiada Wam taka inicjatywa to plusujcie ten wpis.

Tutaj wklejam info dla tych, którzy nie kojarzą postaci:

"Nazywam się Jacek Wilk. Studiowałem ekonomię (studia magisterskie i doktoranckie w SGH), prawo (studia magisterskie na UW i podyplomowe typu LL.M. na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie) i informatykę (studia inżynierskie na Wydziale Elektrycznym PW, kierunek: Informatyka Stosowana poszerzony o kurs z zakresu bezpieczeństwa systemów IT). Ukończyłem także Szkołę Międzynarodowego Prawa Podatkowego (poziomy I i II) w Veldhoven (Holandia) specjalizując się w zagadnieniach związanych z eksportem usług IT oraz uczestniczyłem w szeregu szkoleń i seminariów z zakresu prawa nowych technologii, własności intelektualnej i ochrony informacji."

Dyskusja w Polsat Biznes:

https://www.youtube.com/watch?v=vY1gZJygLjM
  • 23
@Velati: Jestem członkiem KNP. Działam jednak na Krakowskim podwórku dlatego osobiście Jacka Wilka nie znam. Mogę coś popytać, jednak o wiele łatwiej byłoby mi załatwić AMA z kimś z Krakowa.