Wpis z mikrobloga

Moja dzisiejsza fotka na #instagram zrobiona gównianym #samsung #galaxy #young. Wiosna jest piękna w Londynie.

P.S ten dzień był dla mnie szczęśliwy. Nareszcie mam dla siebie pokój i przyszedł mi numer NIN tak więc już za kilka dni długo obiecany start relacji na tagu #mirekwlondynie. Do usłyszenia niebawem i wasze zdrowie!

#zagranico #londyn
Pobierz hakeryk2 - Moja dzisiejsza fotka na #instagram zrobiona gównianym #samsung #galaxy #y...
źródło: comment_6ySMJawff24wHytNP0UMTskMUNkXfYqj.jpg
  • 9
@Kozajsza: Na Wood Green tak samo :) Mieszkanko znalazłem na przepięknym West Acton i jak tam dziś byłem to się cieszyłem jak dziecko bo to wciąż Londyn a spokojnie i pięknie jak na wsi. Jakieś relacje może porobię i fotki dorzucę do tagu.

P.S Aktualnie za moim oknem gania się banda ciaparów i sypią jednego gościa mąką.
@hakeryk2: Mi najbardziej chyba podobają się okolice Wapping i okoliczne doki. Z jednej strony wygląda to zgoła odmiennie niż reszta Londynu - dookoła kanałów i doków nowoczesne mieszkania, palmy i ogólnie bardzo taki "amerykański" klimat, z drugiej - kawałek dalej na mieszkania przerobiono stare magazyny i wygląda to z kolei jak w jakimś Dishonored - typowo "starolondyńskie" budownictwo i balkony z odrestaurowanymi kołowrotkami do wnoszenia na piętra worków z towarami. Super