Wpis z mikrobloga

@WatchYourBack: niestety w tej chwili nie. Działą tylko dla urządzeń które bezpośrednio łączą się z aero za pomocą sieci 3G. Ale ogólnie jest to do pomyślenia - z tymże niemożliwy wtedy będzie automatyczny restart połączenia
@marrbacca: to juz odrazu mówie, ze powiększ captche do jak najwiekszych rozmiarów - szerokośc okna jak się da

i przydałby się przycisk dajacy nową captche bo niektóre są nie do odczytania
@marrbacca: jak będzie open source to mogę napisać system pluginów oparty na AIDL do restartowania routerów. Ciekawe ćwiczenie będzie mimo ze aero2 nie mam :-)
@gromwell: idź do menu i tam masz Odśwież ;)

z powiększaniem captchy jest ten problem, że dostaję taki obrazek i nie da się go pobrać w większej rozdzielczości - jeśli go powiększę to straci na jakości
@szymekk: daję rozmiar dokładnie taki jak dostaję z serwera - zupełnie nic z nim nie robię i obawiam się, że próba powiększenia go może spowodować utratę jakości. Spróbuję to zrobić, bo widzę że to najczęstszy problem jaki w tej chwili występuje.

No i niestety - jeśli aero zmieniło rodzaj captchy to na to już nic nie poradzę
@CrossX: autor aplikacji może odpisywać - ale najpierw w weekend spróbuję coś zrobić z tą czytelnością, poeksperymentuję z wielkością obrazka i hackowaniem typu captchy (chociaż nie wiem, czy to możliwe :P)

Ale ogólnie to spodziewałem się tego typu ocen wypuszczając aplikację tylko na rynek polski - niestety Polacy jako użytkownicy Androida straszne oceny i recenzje wystawiają appkom. Łatwy test to zmiana języka telefonu i poprzeglądanie recenzji polskich i angielskich ;)